O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Pique
  • Ulubione zespoły FCB
  • Barcelonie kibicuję od 2000

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 4100
  • Liczba komentarzy 291
  • Polecenia 427

Komentarze

0

Po roku odpoczynku będzie mu ciężko wrócić do tego co zbudował bo zapowiadał się super pytanie czy to super nie było właśnie przez te pomylone leki :)

0

1

@th@les skad wiesz ze jest leniem ? Znasz go ?

1

Rodzi się pytanie czy nasi zawodni się w tym meczu oszczędzali na ligę, czy są w tak kiepskiej formie. Niestety ale z meczu na mecz wyglada to coraz gorzej. Młodzi nie pociągną tego zespołu. Brak topowej 9, Messi bez formy to niestety zmniejsza nam ilość bramek o polowe. Do tego ciagle dziurawa obrona. Robimy pressing ale jak przeciwnikowi uda się go minąć długim podaniem to 90 % robi się groźna akcja.

0

@Klaudia30 oj ma i to solidne uderzenie!

Zobacz wszystkie

64

Będziemy mogli marudzić jak będzie powód :) także zostawmy skład bez narzekania.

42

Nie cieszmy się tak jak dzieci. Real już nie raz miewał kryzys. Pamiętne 12 pkt przewagi które mieliśmy a później został nam zaledwie 1pkt także każda drużyna miewa gorsze momenty a skład realu nie jest wcale taki zły. Także proponuje patrzeć na siebie czyli na nasza Barce a problemy innych niech zostaną ich problemem.

20

Naprawdę bardzo dobry mecz zarówno dla oka jak i taktycznie. Chyba jeden z najefektowniejszych za czasów Valverde.
Gratulacje Panowie!! Jedziemy dalej Vamos!

17

Gość ma niesamowita łatwość do dochodzenia do strzału przy wrzutkach z rzutów różnych . Brakuje jedynie skuteczności.

15

Po tym jak ostatnio zagrał Miranda to każdy będzie lepszy :) skoro wszedł za niego Roberto z przymusu prawy obrońca nominalny pomocnik a zagrał lepiej od lewego obrońcy na jego pozycji. To pokazuje poziom Mirandy Barca B 2 klasa rozgrywkowa.