O sobie

  • Zainteresowania Piła Piła Piła
  • Ulubiony zawodnik Iniesta
  • Ulubione zespoły LaLiga. Wszystkie mecze od 2004 Barcy oraz Realu. Liczy się dlamnie cała liga.
  • Barcelonie kibicuję od 2004

Statystyki

  • Dni w serwisie 1685
  • Liczba komentarzy 414
  • Polecenia 323

Komentarze

0

,,odejścia” nie tłumaczą czy kontrakt się skończył, wypożyczenie czy sprzedaż.
Zmieńcie kategorie bo czytajac wszystkie informacje wczensiejsze nie musze czytać każdego zdania. Tak czy siak można przy nazwisku dopisać albo zmienić punkty i dobrze ugrupować.

1

Tytuł to pajacerka.

2

@kejdzi To twoja opinia. Świetny jest wraz z jego umiejętnościami. Pokazał to nie 50 krotnie. Fakt, żeXavi to młody trener też może nie pomóc. Nie ma w europie za dużo piłkarzy jak fdj który za każdym razem bez straty piłki ją wyprowadzi, wejdzie w pole karne z głową i nogą, będący bardzo silny fozycznie oraz mający bardzo dobrą technikę w grze z piłką.

0

@neeed To drużyny z plotek. Radzę doedukować się kto chciał go kupić. Patrząc na inne topowe drużyny to ilu znajdziesz piłkarzy o takiej charakterystyce i takim poziomie?

7

Jaki absurd. Facet niema niczego do udowodnienia.

On trzyma się tego co robił i obiecał. Facet się nie daje takim nie moralnym wypychaniem z klubu. Albo zrezygnujesz z dużej części wypłaty, anulujesz dług który mamy i łaskawie zostaniesz, inaczej kick.

Beka straszna.
Tytuł nie trafny tak jak sam pomysł pozbycia się piłkarza który w innych topowych drużynach wygrał by wszystko. A to poziom Barcy w pomocy był słaby a nie on.

Przypomnę, że go chciała cała Europa i dalej chce. Idiotyzm goni idiotyzm. Do ścieku ten post jak gry polityczne Laporty wobec piłkarzy.

Zobacz wszystkie

31

Tyle lat grać na takim poziomie żeby przy przewadze 3:0 z jakąś 3ligowa drużyna dostać czerwona na ligę mistrzów.... no facet się popisal

10

2 i 7 to chyba kpina....
Zmiana sytemu gry jest wada? Otwiera tylko możliwości taktyczne pod każdy mecze. 4231 wyglądało później bardzo dobrze. Nie jego wina że też ma spd w postaci busiego.
Wahadła mega plus i to dużo fensywniejsza grą niz setiena czy valverde......

A tranfer luuka to jego wada? Facet miał wybor albo on albo nic. No bez jaj

10

Śmiesznie zabrzmi dla 99% kibiców jednak zejście Lengleta pogrążyło barce. Widać było jasno że był odpowiedzialny za defensywę oraz podań. Kilka razy wbiegal w pole karne.
Czyli wprowadzał do gry to co xavi wprowadził w meczach ligowych.
Było by to dobre ponieważ reszta graczy mogła trenować w ten sposób nie tylko na treningu.
A gdy zszedł cały sposób gry trafił w d.
Szkoda tej zmiany szczególnie że migueneza dostaje minuty.

9

Co to za złość. Cały pierwszy skład powinien dymac dzisiaj okrążenie za taki poziom. Tak samo po każdej porażce gdy odpuszczają mentalnie np roma live czy Bayern powinni dymac 1000kolek tak jak to kiedyś było A nie święte krowy grają kiedy chca

8

Wydupcyc setiena zostawić Sarabrie!!!! Teren musi mieć jaja. Bez pomysłu druga połowa! Tak bez szans liga mistrzów gdzie kluby cisną do ostatniej sekundy i każdy gra....

Media

Sonda

Czy z perspektywy czasu decyzja o sprzedaży Depaya była słuszna?