AS: Ronald Koeman postanowił "ukarać" kilku piłkarzy Barcelony [Aktualizacja]

Julia Cicha

25 października 2020, 11:30

AS

29 komentarzy

Fot. Getty Images

Po porażce w El Clásico część piłkarzy FC Barcelony została zwolniona z dzisiejszego porannego treningu w Ciutat Esportiva. Jak podaje AS, Ronald Koeman postanowił jednak „ukarać” kilku zawodników.

Zdaniem dziennika odwołanie sesji treningowej jest znakiem, że trener jest zadowolony z postawy graczy w meczu z Realem mimo porażki 1:3. Odpoczynek ma pomóc nastawić się już do starcia z Juventusem, do którego dojdzie w środę. Nie wszyscy piłkarze mają dziś jednak wolne. Czterej przedstawiciele pierwszego zespołu będą ćwiczyć z drużyną rezerw. Są to Riqui Puig, Carles Aleñá, Junior Firpo i Matheus Fernandes. Oprócz nich z Barçą B trenować będą też Iñaki Peña, Arnau Tenas, Konrad de la Fuente i Ramos Mingo, którzy zazwyczaj przebywają z pierwszym zespołem.

Warto zauważyć, że w gronie trenujących dziś zawodników nie znajduje się Ronald Araujo. Jest to spowodowane tym, że obrońca zagra od pierwszej minuty z Juventusem, ponieważ za czerwoną kartkę pauzuje Gerard Piqué. Trener nie chce więc przeciążyć Urugwajczyka przed spotkaniem. Wolne otrzymali również wszyscy piłkarze, którzy pojawili się wczoraj na boisku, oraz Pjanić i Roberto.

Aktualizacja

Oprócz wcześniej wymienionych piłkarzy z Barçą B trenował również Martín Braithwaite.

REKLAMA

Poleć artykuł

Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany.

Co to za złość. Cały pierwszy skład powinien dymac dzisiaj okrążenie za taki poziom. Tak samo po każdej porażce gdy odpuszczają mentalnie np roma live czy Bayern powinni dymac 1000kolek tak jak to kiedyś było A nie święte krowy grają kiedy chca
« Powrót do wszystkich komentarzy