0

@daniel32778 całe dnie na boju wszyscy znajomi wokół
szkoła raz na jakiś czas dla kontentu ;D

0

@daniel32778 gimnazjum ...
piekne czasy haha

0

@July_6_BcN trochę ludzi w tej Polsce mieszka haha
wyjdz po prostu
nikt ci nie każe chodzic na balety czy latać po barach ale jest mnóstwo fajnych aktywności gdzie mozna spotkac wielu interesujących ludzi
siłownia jakies lekcje tańca nw spotkania jakiś grupek o podobnych zainteresowaniach do cb
jeśli mieszkasz w wielkim mieście to na pewno coś znajdziesz ;)

0

@July_6_BcN wystarczy się uśmiechać i utrzymywać kontakt wzrokowy

2

@July_6_BcN mistrzostwo świata Messiego

1

@kanver_ ale że tego olise nikt z Anglii nie wyciągnął ...
Pan piłkarz

0

@Zoker takie fakty to lubimy haha

0

@LAMC_10 Zuzia Julka Laura

0

@kemyt1995 o to się nie martw

1

@Zoker tak
Jest to mocne ogólnie mocna zmiana tempa
Ale mi siedzi

1

@Zoker moim zdaniem drugi sezon nawet lepszy haha
W tym roku chyba ma wyjść kolejna część

1

@July_6_BcN w końcu trafisz na odpowiednich ludzi co zostaną na dłużej niż chwilę ;D
Powodzonka

0

@Criss18Barca technikę użytkowa ma a czy resztę to nw XD

0

@July_6_BcN aaa w ten sposób
No ogólnie trochę inna perspektywę mamy
Ja np nie mam żadnego problemu żeby samemu zagadać czy popisać
I mam wrażenie że ludzie to doceniają i też sami zagaduja
Pozytywny feedback haha
No i ogólnie strasznie łatwo poznaję ludzi i to niezależnie od podejścia czy chce z kimś złapać kontakt czy nie to ostatecznie i tak wychodzi jakoś samo xD
Tylko no ja jestem facetem więc to zupełnie inaczej pewnie działa niż u kobiet

0

@July_6_BcN niekoniecznie
Ja ogólnie cały czas trzymam się ludzi których znam od podstawówki
Niektórych nawet od zawsze ( mamy zdjęcia obok siebie w wózkach haha )
Tylko z czasem zawsze dochodzili jacyś ludzie
Jedni zostawali inni odchodzili i tak to się kręci
Wiadomo teraz dorosłe życie i ciężej się spotkać ale mimo wszystko zawsze się znajdzie kilkanaście osób na giere w weekend;D

0

@July_6_BcN aaa czyli teraz studiujesz drugi kierunek
Ambitnie haha
No to szkoda że tak wyszło
Przynajmniej masz kontakt z tymi 3 osobami
Ja do 3 roku byłem pewien że utrzymam z większością nawet z tymi co się przenieśli miałem dobre relacje
Na 4 roku spadło do 10 osób
A teraz na 5 zdziwię się jak będzie więcej niż 3 XD
Tak to już jest

0

@July_6_BcN przynajmniej później pewnie sobie odbilas więc o tyle spoko
Lepiej jeden rok i to pierwszy niż więcej czy jakoś przykladowo w środku studiów

0

@July_6_BcN ja się ciesze ze poczekałem rok i poszedłem po covidzie ;D

0

@kanver_ ziomek kibic borussi mowi ze w tym sezonie sie strasznie kopie po czole
nw czy to taki pewny pick

1

@MOLESTA na wskoczenie do tego grona bedzie potrzebował kilku sezonow ;D

2

@blakkudium szkoda że prawonożny

0

@draxidox taktyczny wlosy

1

@Popitek12 tak to zwykle dziala hahah
Szczęśliwego nowego;D

0

@kanver_ oczywista sprawa

1

@Stinger_ domowa

1

@Sarcaztic bumpppp

0

@paweldunajecfcb ja tam lubie

0

@maroon może bierze za to kasę i zostawi rodzinie ? ;D

0

@urbipl ja podbijam statystykę haha

0

@LOPEZ16 jeśli jest odpowiednio prowadzony ( top przygotowanie motoryczne jedzenie i sen )
To można to ograniczyć do minimum
Kontuzje zawsze jakieś będzie mieć bo tego nie da się uniknąć byle żeby robił swoje poza boiskiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?