kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Herato swoją drogą ciekawe jak się wzmocnią
1
@kocuur tak do 28/29 lat srednia druzyna ale ,żeby grać
potem kilka lat farmienia trofeów tak 33/34 lata
na koniec z dwa sezony , zeby zarobić w chuuu pitosu hahah
0
@Encore w tym roku się ciekawie zapowiada
Dużo kotów
Ale Ronaldo kvara i Dembele nie powinno być bramki pod uwage
0
@RoberDzik * za Hiszpanie i Brazylie ;p
0
@Eto'o9 R10 szczerze niech dają nawet 200 jak ich stać i flick go chce
Im szybciej ogarną te transfery tym lepiej
2
@Gary szef
gratki ;D
1
@VegetaPolska jak jesteś jej blisko to w końcu się udaje
Kwestia czy będziesz na tyle cierpliwy xd
1
@Antimadridista_WR taktyczny mou
1
@Eklerek w sumie się im nie dziwię
On na wózku by pewnie dał więcej od reszty
1
@Arden Argentyna Szwecja
Ogólnie to pojedynczy zawodnicy zwykle wiadomo z jakiego klubu
4
@MichuZ44 w sumie to nie da się ułożyć tak żeby każdemu pasowało
Ale brak xaviego to herezja XD
0
@Roobo na siłce zwykle jest głosno muzyka albo samemu ma sie sluchawki i nie zwraca uwagi
poza tym każdy ma jakis swoj rytutał przed podniesieniem moze jego to stękanie XD
ale no wiadomo kto jak uważa
0
@Roobo niech kazdy sobie robi co chce
pieprzyc to xd
0
@FCB24 myślę że Ronaldo na słabszych rywali od pierwszej minuty a na tych lepszych będzie wchodził 60/70 minuta
1
@Kgorecki2500 jagody truskawki>>>
1
@clyde hiszpania
chyba ,ze Neymar bedzie powołany to wtedy brazylia ;p
1
@Sulimo mnie jakoś nigdy nie kręciło xD
wole normalne hahah
1
@Fantastyczny Chłopiec do arcu z painem
Potem już pojedyncze walki spoko
I szczyt kage zajebisty haha
2
@Mario96w manga nie jest taka zła
A sama walka narutoxsasuke na momoshikiego to lekko top 5 walk całego uniwersum
0
@Krzysztof1987 nw czy ma więcej asyst/kluczowych podań
Ale na pewno jest lepszy w grze kombinacyjnej i ma lepsze długie podanie
Obaj totalne szefy
1
@Hektor16 gaviego te definicja dyszki ;P
0
@Laminedependencia wybrał przemoc
2
@blakkudium te Chelsea ...
Nw czy warto się tam pchać xd
0
@norbi77 taktyczny goat
0
@Encore i tak ma byc ;)
3
@Encore akurat ten rekord to myśle ze kwestia czasu patrząc na format rozgrywek
2
@4drian0 XD taktyczny
0
@Chudini123 jaki wynik typujesz ?
0
@Chudini123 bez yamala i raphy i tak bedzie cięzko
0
@pluszek hahah w punkt