2

@patry295 daj spokój ten obrazek łapie mocno za serducho.

6

https://zapodaj.net/57e8e6e822aea.jpg.html

koronawirus - XXI wieku.

Tak wygląda pobite dziecko.
Powiedz mu że "najważniejsza jest rodzina", powiedz mu że jego tata powinien "dostać drugą szansę". Powiedz mu że "rodzina jest święta" i w imię tej świętości tata będzie go bił kablem po głowie przez kolejne 17 lat.
Lubin. Czteroletni chłopiec musi godzinami klęczeć, ojciec zamyka go na kilka dni w łazience, głodzi, zabiera ręczniki, żeby mały nie rozłożył ich sobie na podłodze.
Wieruszów. Umiera trzylatek – dręczony, bity, zgwałcony.
Łódź. Jedenastomiesięczna dziewczynka trafia do szpitala ze śladami pobicia, przypalania, ma naderwane ucho, złamaną rączkę, zrosty na nóżce, które świadczą o tym, że wcześniej była złamana w wielu miejscach.
Brojce pod Gryficami. Rodzice wkładają pięcioletnią córkę do wrzątku. Z rozległymi oparzeniami rąk, nóg i krocza leży przez pięć dni w domu, zanim – nie mogąc znieść jej płaczu – wezwą pogotowie.
W Piekarach Śląskich lekarze próbują uratować dwuletnią Julię pobitą do nieprzytomności. Ma obrzęk mózgu, złamaną kość czołową i nos. Mimo długiej reanimacji – umiera. Tłumaczenie matki: po prostu szła i upadła.
Gdy w Łodzi do lekarza trafia trzymiesięczna Lenka, posiniaczona i z pękniętą czaszką, matka twierdzi, że córka uderzyła się grzechotką. Później – też w Łodzi – jest przypadek dwumiesięcznego Igorka : ma podbite oko i złamaną kość czaszki.
Polska nie radzi sobie z przemocą wobec dzieci.
Potrzebujemy organizacji wzorowane na norweskim BARNEVERNET, o dużych uprawnieniach i bezkompromisowej w działaniu. To jedyny sposób by przerwać piekło tysięcy dzieci katowanych w Polsce przez rodziców i opiekunów.
Zamiast krytykować Norwegów uczymy się od nich jak chronić dzieci.

2

Blisko do tego żeby sezon przegrać już w marcu a jeżeli do tego dojdzie to mam nadzieję, że młodzież z Barcelony B będzie na stałe gościła w pierwszym składzie Barcelony.. No teoretycznie zostanie jeszcze utrzymanie 3- 4 miejsca w lidze żeby strachu o ligę mistrzów nie było.

1

@Yosemite fenomenalny odbiór ma ten maleńczak.

0

@Coutinho007 też nie trawię po ostatnim meczu , bo zachowywał się jak ostatni prostak ale zawodnik to dobry:)

3

@Rastafarnianin smutny to widok , ciekawy obraz.

1

Verratti taki skubaniec karakaniec ale to kozak niesamowity wciąga nosem naszą całą podstawową pomoc razem z rezerwą, fakt nie opinia :)

5

@BarcaInfo syn Hagrida??

0

@mkord trzeba było to przemyśleć.

4

Ciekawe jak wyglądała by Barcelona Koemana gdyby dostał to co chciał czyli napastnika w postaci Depaya, pomocnika w postaci Wijnalduma i stopera Erica Garcie. Wielkim błędem było oddanie Luisa Suareza trzeba było chociaż przeciągnąć go do końca tego sezonu , strzał w kolano Panie Kuman.

6

@Kurkmen No to już od dawna wiadomo że to nie zawodnik na Barcelonę, co najwyżej jakaś Valencia czy tam Betis jeżeli chodzi o ligę Hiszpańską.

0

Fajny wywiad z Lengletem , niesamowite pompowanie balonika który właśnie okazuje się totalnym szambem które wybija co mecz. Miało być tak pięknie mówili...

https://www.fcbarca.com/88997-clement-lenglet-nie-boje-sie-lubie-ryzyko.html

0

@Hosh być może i City :)

0

Troszkę kontuzjogenny ostatnio Aguero ale dałbym szansę.


https://mobile.twitter.com/90min_Football/status/1362753833420660736

4

Teraz narzekamy za kilka lat znowu będziemy bić brawo taka kolej rzeczy, każda wielka drużyna przejdzie przez wielki kryzys. Znacie jakoś drużynę która się od tego uchroniła?? Sam co chwilę narzekam ale mimo wszystko więcej szacunku dla tej drużyny która przez kilkanaście lat dawała nam powody do szczęścia. Więcej wsparcia mniej hejtu mordy , milej niedzieli.

2

Da się jakoś ominąć ten następny mecz z PSG?

0

Pamiętajcie sztywna zasada ogłoszenie transferu Haalanda po konferencji Verrattiego nie może być inaczej:)

0

Ogólnie Kim Dzong Un ma coś w sobie z Krzynia Rutkowskiego;D

https://zapodaj.net/8f6a0008ffcc9.jpg.html

0

@Bobo25 znak czasu , do młodzieży świat należy.

3

Verratti > De Jong, Pedri , Busquets, Puig... chłop we wczorajszym meczu był potworem i jestem pewny że nawet ta czwórka którą wymieniłem razem na boisku nie zdominowalaby środka pola tak jak ten mały karakaniec, totalna bestia.. defensywa , pomoc , ofensywa. Kocur mega.

2

Dymają nas bez mydła w Europie , rozkładamy nogi praktycznie przed każdą delikatnie lepszą drużyną.
Jak do tego doszło nie wiem...

0

Wracając do Messiego w roli kapitana to mimo wszystko brak jemu tej charyzmy , chłop opuszcza głowę i wygląda jakby obraził się na wszystkich do okola, nie wiem jak to w szatni wygląda.

1

@Janiama nie dobijaj już hehehe , leżącego się nie kopie :)

0

Boże jacy my jesteśmy słabi szok.

0

Środek pola tragedia u nas.

2

Veratti > Pedri , De Jong , Busquets.

Oddaliśmy środek pola co wróży tylko przegraną , jak go nie odzyskamy to wpierdol na Camp Nou.

2

@masq Lenglet przy Pique wygląda solidnie , Mingueza + Pique ? Jedna wielka niewiadoma.

25

1

Mimo wszystko w dzisiejszym meczu w formacji obronnej zaryzykowałbym Pikejem a obok niego postawił Lengleta , Francuz przy Pique to poprostu lepszy piłkarz. Na prawą flanke zamiast Desta dałbym Mingueze który aktualnie jest w większym rytmie meczowym niż Amerykanin także stawiam dziś na obronę z Albą , Lengletem , Pikejem i Minguezą na czele.

0

@tommyVERceti aktualnie Paco Rabanne 1 million:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?