kkbarca
Dołączył/a: czerwiec 2014
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ehh te złodzieje to mają sposób na życie, dziś w nocy do mojej klatki przyszli I zrobili sobie szabrowanko po piwnicach. Kłódki rozcinali i ogień na tłoki ale jakieś totalne bezmózgi bo miałem tam rower Krossa który kupiłem 2 lata temu za 2000zł to wiecie co mi zapieprzyli?? 4 zgrzewki Coca Coli które kupiłem przed Świętami Bożego Narodzenia w promocji.. rower został:D
0
@BarcaInfo dawać mnie tu każdego po kolei na solówe :)
15
https://mobile.twitter.com/michalgajdek/status/1360736480453361665
7
No Leo konkretny firmowy strzał zapierniczyl:)
0
Brawo Busquets ! :)
0
Brawo Busquets na przekór hejterom! :)
1
Patrzę że na La Rambli moda na hejtowanie Busquetsa, rok temu identycznie było z Suarezem i za chwilę odszedł.. Teraz czas na Busiego, La Rambla to jednak ma wielkie wpływy w świecie futbolu. Tak czy inaczej Busi w prime to był Pan Piłkarz:)
0
@BarcaInfo dlaczego ??
1
@koksik2700 The game of The World:)
12
@ddanioofcb Lenglet o czym mowa.
2
@Jacu327 paluszki z lajkonika;)
0
@Zoker mi za 7 lat nic nie dali :(
2
Gdzie te czasy , gdy to przeciwny Barcy mieli ulgę że nasz zespół jest osłabiony , teraz to ja mam ulgę a propos Neymara.
10
Dziki trener w punkt , wolne media najpierw nakręcaly pandemie, narobili kupę kasy na tym całym gownie zamiast wspierać społeczność, przedsiębiorców i zwykłych ludzi. Narobili strachu a co za tym idzie pomnożyli swoje konta a teraz płaczą. Karma przyszła do nich, trzeba być " ludzkim " dla ludzi.
Polecam obejrzeć wszystkim.
https://www.facebook.com/865636840187607/posts/3940407656043828/
0
@Bobo25 obyś miał rację bo mnie gnębią myśli że te skurczybyki mogą jeszcze wygrać LM, co jak co ale oni potrafią spiąć dupe w przeciwieństwie do nas i nawet w słabym stylu coś osiągnąć :)
8
3x z rzędu wygrana LM przez RM mimo wszystko więcej waży, to jest kosmos nie mam pojęcia Zizou farciarzu jak Ty to zrobiłeś... psychika , mentalność to zwyciężyło, styl gry fatalny.
2
Nie ma co się zachwycać tym Kounde , bo Lengletem w Sevilli zachwycali się wszyscy hiszpańscy dziennikarze dając mu miano bardzo odkrycia sezonu i najlepszego stopera jesieni. W Barcelonie czar prysl, Lenglet aktualnie nie przekonuje i popełnia masę błędów , Blaugrana mocno weryfikuje.
1
Kakao wejdzie i przylutuje bombę jak w ostatnim meczu :)
0
@Xxxbarca4ever tak jeżeli chodzi o Moribe to się zgadzam.
0
@neeed no kilka odbiorów dziś miał to coś tam potrafi.
0
A kogo my niby mamy wystawić innego niż Busquetsa kto choć trochę potrafi grać defensywnie ??
2
Mbappe z Neymarem nas zgwałcą , broń Cie Panie Boże wystawiac Umtitego , chłop stracił totalnie dynamikę, gubi , łamie linię na każdym kroku.
0
Tera to trochę boję tego PSG.
2
Mecz trwa 90 minut :)
1
Zaskakuje mnie dojrzałość Dembele :)
1
Umtiti gdzie on linię spalonego trzyma.
0
Drużyna Julka Lopeteguiego to na dzień dzisiejszy bardziej kompletna drużyna natomiast uważam że mamy spore szanse na wygranie meczu.
3
@Rewolucja123 statystyki o kant dupy potłuc.. jak ktoś gra nie regularnie to niestety ale nie będzie dobrze.
31
Dramatyczna sytuacja w Suwałkach.
https://zapodaj.net/b4bd881dff945.jpg.html
0
A kto mnie kuzwa pieniądze odda za to że dziś nie działają nie które programy?;) place za pakiet z działającymi programami.