2

@MOLESTA to była chyba najważniejsza godzina w czasach PRLu. :P

6

Dokladnie dwa lata temu spotkało nas najwieksze szczęście jakie mogliśmy sobie tylko wyobrazić.
Dziękuję dla Ciebie Hansi, że jesteś. ;3


6

No to lecimy. Za dwa tygodnie startuje mundial, to niech sie chlopaki streszczają z tym Bernardo, Alvarezem i Gvardiolem. Ile mozna czekać.

0

@Azazel_Pazuzu to kogo byś polecił sprowadzić na miejsce po Lewym?

0

@thcmenel420 ja również. :P

1

@misterio jak zwolnią ze świadczenia pracy to w sumie jest.

5

@MaVii hah. No nie no. Nie wierzę w to.
Jezeli oni to wszystko zrobią, to ide na pieszo do Zgierza.

3

@macio_944 a skad Gvardiol? Cos pominalem chyba

2

@Kgorecki2500 akurat Barghjiego to bym dal na wypożyczenie. Najlepiej do jakiejś Sevilli, Villarrealu albo Rayo.

5

Ramblowicze z lat 80 i 90 jak ustalą topkę polskich seriali komediowych czy sitkomów?

Jak dla mnie:
1. 13 posterunek
2. Miodowe lata
3. Świat według kiepskich
4. Rodzina zastępcza
5. Buła i spóła :D

Wleciał dzisiaj odcinek Miodowych Lat "Rodzina Patologiczna" i z nostalgii sobie zarzuciłem 13 Posterunek na Canal Plusie właśnie.
Kurde... kiedyś to było. Teraz to nima. :/

1

@tbas przynajmniej nie mielibyśmy wobec niego żadnych wymagań.

1

@DragonxNF czekamy na odpowiedz Gondoru.

6

Myślę, że 50 mln stałej plus 80 mln zmiennych uzależnionych od wygrania złotej piłki, mundialu i KMŚ byłoby dobrym rozwiązaniem w przypadku Alvareza.

1

Niesamowite tempo. :D

Jak tak dalej pójdzie, to przed czerwcem wszystkie transfery dopniemy. :P

1

@Marusek za rok Widzew bije sie o mistrza.

3

@EzioAuditoreDF z Piątnicy, no bo skąd

0

@nieprzysiadalnosc jak juz zostanę zakolakiem, to tak bede robil wlasnie. Poki co, tragedii nie ma. Ale nie uniknę tego co nieuniknione.

1

@Batys no za same włosy na upartego też idzie tyle zapłacić.
Zależy od miejsca wiadomo.

0

@krefi10 a co, ci ludzie są jacyś gorsi Twoim zdaniem???

3

@Nazio_87 120-150 PLN, za włosy i brodę.

5

Kiedys tercet w napadzie określano jako MSN czyli Messi - Suarez - Neymar.

Tymczasem Gordon - Alvarez - Yamal...

0

@clyde a jeśli to koszula nocna?

1

@BorzyKrzys o Chryste myslalem, że to Tomasz Rożek. :D
Ależ podobny na tym zdjęciu.

2

W sumie, idziemy kolejny raz po Rashfordzie po Anglika, ktory jest fizolem.

Widać gołym okiem, ze to transfer Hansiego, pod jego fizyczny i pressingiem nasączony futbol.

Jeżeli Hansi go wybrał, to jestem pewien, że to bedzie strzal w dziesiątkę.

5

Oby zamknął jadaczki tym wszystkim marudom. :)
Tego mu życzę.

Witamy w Barcelonie, Gondorze! :D

1

No i zajebiscie.
Jak Flick jest do niego przekonany to mi to wystarcza. :)
Ciekawe co poza Gordonem (jezeli przyjdzie) zdziałamy na rynku.

Kolejny plus, ze nie czekamy do sierpnia.

2

Rambla chyba woli Gordona ale Ramseya

3

@MesQueUnClub_87 a zobacz, że o nim zapomniałem.
Można dodać jeszcze w sumie Saula z Atletico, do którego chyba mieliśmy nawet prawo pierwokupu.

2

@MesQueUnClub_87 nie nie. Mialem na myśli jego pierwsze przyjście. Jak gadał o nim Pele itd. Gdy byl jeszcze w Santosie

4

@MesQueUnClub_87 no powrót Neymara też żarł w sumie co okienko faktycznie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?