jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MOLESTA to była chyba najważniejsza godzina w czasach PRLu. :P
6
Dokladnie dwa lata temu spotkało nas najwieksze szczęście jakie mogliśmy sobie tylko wyobrazić.
Dziękuję dla Ciebie Hansi, że jesteś. ;3
6
No to lecimy. Za dwa tygodnie startuje mundial, to niech sie chlopaki streszczają z tym Bernardo, Alvarezem i Gvardiolem. Ile mozna czekać.
0
@Azazel_Pazuzu to kogo byś polecił sprowadzić na miejsce po Lewym?
0
@thcmenel420 ja również. :P
1
@misterio jak zwolnią ze świadczenia pracy to w sumie jest.
5
@MaVii hah. No nie no. Nie wierzę w to.
Jezeli oni to wszystko zrobią, to ide na pieszo do Zgierza.
3
@macio_944 a skad Gvardiol? Cos pominalem chyba
2
@Kgorecki2500 akurat Barghjiego to bym dal na wypożyczenie. Najlepiej do jakiejś Sevilli, Villarrealu albo Rayo.
5
Ramblowicze z lat 80 i 90 jak ustalą topkę polskich seriali komediowych czy sitkomów?
Jak dla mnie:
1. 13 posterunek
2. Miodowe lata
3. Świat według kiepskich
4. Rodzina zastępcza
5. Buła i spóła :D
Wleciał dzisiaj odcinek Miodowych Lat "Rodzina Patologiczna" i z nostalgii sobie zarzuciłem 13 Posterunek na Canal Plusie właśnie.
Kurde... kiedyś to było. Teraz to nima. :/
1
@tbas przynajmniej nie mielibyśmy wobec niego żadnych wymagań.
1
@DragonxNF czekamy na odpowiedz Gondoru.
6
Myślę, że 50 mln stałej plus 80 mln zmiennych uzależnionych od wygrania złotej piłki, mundialu i KMŚ byłoby dobrym rozwiązaniem w przypadku Alvareza.
1
Niesamowite tempo. :D
Jak tak dalej pójdzie, to przed czerwcem wszystkie transfery dopniemy. :P
1
@Marusek za rok Widzew bije sie o mistrza.
3
@EzioAuditoreDF z Piątnicy, no bo skąd
0
@nieprzysiadalnosc jak juz zostanę zakolakiem, to tak bede robil wlasnie. Poki co, tragedii nie ma. Ale nie uniknę tego co nieuniknione.
1
@Batys no za same włosy na upartego też idzie tyle zapłacić.
Zależy od miejsca wiadomo.
0
@krefi10 a co, ci ludzie są jacyś gorsi Twoim zdaniem???
3
@Nazio_87 120-150 PLN, za włosy i brodę.
5
Kiedys tercet w napadzie określano jako MSN czyli Messi - Suarez - Neymar.
Tymczasem Gordon - Alvarez - Yamal...
0
@clyde a jeśli to koszula nocna?
1
@BorzyKrzys o Chryste myslalem, że to Tomasz Rożek. :D
Ależ podobny na tym zdjęciu.
2
W sumie, idziemy kolejny raz po Rashfordzie po Anglika, ktory jest fizolem.
Widać gołym okiem, ze to transfer Hansiego, pod jego fizyczny i pressingiem nasączony futbol.
Jeżeli Hansi go wybrał, to jestem pewien, że to bedzie strzal w dziesiątkę.
5
Oby zamknął jadaczki tym wszystkim marudom. :)
Tego mu życzę.
Witamy w Barcelonie, Gondorze! :D
1
No i zajebiscie.
Jak Flick jest do niego przekonany to mi to wystarcza. :)
Ciekawe co poza Gordonem (jezeli przyjdzie) zdziałamy na rynku.
Kolejny plus, ze nie czekamy do sierpnia.
2
Rambla chyba woli Gordona ale Ramseya
3
@MesQueUnClub_87 a zobacz, że o nim zapomniałem.
Można dodać jeszcze w sumie Saula z Atletico, do którego chyba mieliśmy nawet prawo pierwokupu.
2
@MesQueUnClub_87 nie nie. Mialem na myśli jego pierwsze przyjście. Jak gadał o nim Pele itd. Gdy byl jeszcze w Santosie
4
@MesQueUnClub_87 no powrót Neymara też żarł w sumie co okienko faktycznie.