jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Cucurella caly czas nie w tempo. Slabo dzis.
2
Wstyd się przyznać ale nie mialem pojęcia ze klasyczny hat-trick to sa trzy bramki zawodnika, nieprzerwane innym golem i to w dodatku w jednej połowie meczu.
1
Oyarzabal ma klauzulę 75 mln euro.
Nie zeby cos.
1
@VamoSBarca88 muszę kupic wlasnie jakas... dawno nie piłem. :)
0
@esem91 hmm? W sensie, że ja wystawiam do pustej?
4
@Borneo bez kitu, wez zainstaluj chatgpt i niech Ci to redaguje. Zrobisz zarówno dla siebie dobrze jak i dla interlokutorów.
1
@LjakRoberciik no nie każdy ma takie podejscie niestety.
4
@Borneo czyli jeżeli Tusk mowi, że nie strzelali do górników to znaczy, że nie strzelali?
Jezeli Kaczyński plecie swoje starcze brednie to też to jest prawda?
Jezeli Braun snuje publicznie teorie spiskowe, to tez są one prawdziwe?
Relacje nie są tworzone słowami, tylko czynami. To przede wszystkim. Po owocach się je poznaje. Wiec Duda, czy jakikolwiek innym prezydent lub premier mogli gadać cokolwiek chca.
Jezeli tyle jest warte najwyższe odznaczenie Polski, dla tych wszystkich Ukraińców, którzy teraz odsylają je do nas jakby to byly kartki świąteczne, to w mojej ocenie nie ma tu żadnych oznak szacunku, braterstwa czy jakiejkolwiek przyjaźni.
Zelenski zrobil idiotyzm nadając tę nazwę, nie chciał się z tego wycofać (co bylo jeszcze glupsze) mimo, ze wie co UPA zrobiła 100 tysiącom Polaków podczas IIWŚ, to niech poniesie za to konsekwencje.
Najwiekszy plus jest taki, że informacje o Wolyniu i tym ludobójstwie poszły w świat.
2
Miller raptem światopoglądowo zaczal stac obok Konfederacji.
40
@Borneo jaka to niby byla relacja?
Ukraina nie ma i nie miala żadnych przyjaciół.
Tylko interesy.
5
Ciekawe czy to prawda. Jezeli tak, to grubo.
3
Ani kropli deszczu.... a miało lać od samego rana.
0
Skoro Ziemia jest płaska to dlaczego podczas tego meczu jest widno, a u mnie ciemno?
4
Jak spędziliście sobote?
Ja na działeczce zdałem dzieciarnię rodzinie i obiboczyłem się na hamaku przez chyba 3 godziny. Cudowny czas.
Miłego wieczorka dla Rambli. :)
0
Ale piękne poddanie Masaeva na KSW. Widać, ze Mamed w narożniku. :D
Dosłownie niczym Chalidow z Irvinem albo Bartosińskim.
3
@kubix05 wzajemnie
2
Czemu ten jołop nie konczy meczu? XD
1
@Nazio_87 jeszcze nie. W sumie każdy mecz ktory oglądałem wnosił cos ciekawego.
Ale wiadomo, ze Argentyna, Hiszpania i Brazylia najmocniej sa wyczekiwane.
0
@escarabajo fakt nie opinia
2
@Spider_Man symetrycznie dwunożny
1
@tbas "jak ja moglem brac udział w tym gownie"
4
Amerykanów trenuje Russel Crowe?
5
@CLS63AMG piękne rzeczy sie dzieją. :)
0
@sokot dojdzie do dziwnego wypadku nagle. Jest to możliwe.
9
@sokot bardzo dobrze, że są tacy dziennikarze jak Słowik, media z takim zasięgiem jak kanal Zero ze Stanowskim na czele.
Piękna sprawa. Trzymam kciuki.
1
Real zaraz pół Europy kupi. :D i Afryki
0
@Frimpong najlepszy, ale gra slabo. :P
1
@patta poki co niewidoczny
3
Borek juz leci ze swoimi synonimami przechylając kieliszek, szkło, stakańczyka...
11
25 minuta meczu a Gordon jeszcze bez hat-tricka.
Cienias