jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Podzielcie się śmiesznymi zdjęciami, memami, czy czymkolwiek co ostatnio Was rozbawiło. :)
1
@mmaciass nie ma szans na to raczej na szczęście.
8
Bernardo i Cucurella to zajebiste transfery.
Choc Real bedzie mial troche klęskę urodzaju. Niemniej, wolałbym miec przesyt niż niedosyt.
0
@MessiForeverTheBest skoro to zrobil, to czemu jest na wolnosci? Został skazany?
1
@ACMaldini3 no coś w tym jest. Ale jeden z kolegów faktycznie zwrócił mi uwagę ostatnio, że jako europejczycy nie mamy co narzekać jeśli chodzi o turnieje.
Ostatnie mundiale były bardzo spoko dla nas czasowo i kolejne tez takie się szykują.
0
@FcPortoFan1999 to narzekałby, że hymn Hiszpanii nie ma słów.
1
@Nazio_87 Byłem w szoku jak zobaczyłem jak długo trwa faza grupowa. Dla kibica piłki - super.
0
Swoją drogą nie dziwne, że Arbeloa znalazł szybciej pracę.
Xavi dał się poznać przez dwa i pół roku jako trener i całą zawodową karierę na narzekaniu na wszystko dookoła.
Arbeloa po prostu brał wszystko na siebie jakkolwiek memiczne by to nie było.
Myślę, że prędzej Iniesta zrobi konkretną karierę trenerską niż Xavi.
1
@Colon zaraz minie rok, ja do tej pory sie nie moge odnaleźć za bardzo. Zyje z dnia na dzień i robie zwykla rutynę.
Nigdy tak nie bylo ze mną. Mam nadzieję, że wrócę na swoje tory sprzed lat.
1
@ToWinaSedziego dzieki kumplu. :)
5
@Adran360 a gadają eksperty, ze nikt nie oglada piłki nożnej w stanach.
2
@DamianBarcaCule kładę do spania. Okej? :P
0
Byłem na kawie z klientką właśnie. Prosiła mnie o spotkanie chyba z 10 razy.
Siedzieliśmy z dobrą godzinę. Zwykle pogaduchy i śmiech.
Ale teraz jak usypiam małego, to mam niebotyczne wyrzuty sumienia. Masakra.
Ciekawe kiedy się cos zmieni. Wiem, ze to proces. To jest chore, na jakiej łasce mózgu i organizmu jesteśmy.
0
No to ładnie Real zagrał nam na nosie. :D
6
Nawet Kurakao ktore pije Ferdek Kiepski bierze udział w mundialu a kraj kwitnącej cebuli nie.
Masakra xD
0
@adi7adi8 nie no ja nie zrzędzę. Tylko mam po prostu ból dupy. :P
0
@Gibbon_FCB na całe szczęście nie gramy :P
8
Mam troche bol dupy, że te mecze są o tak nieludzkich godzinach, nie liczac 21:00. Szkoda.
1
@APTAPT jedyne co Romano zapodał od siebie, to to ze Real zlozyl ofertę.
Tak samo jak Barca i Atletico.
6
Oficjalka wleciała, ze każdy juz pisze ze Bernardo w Realu?
Dopiero co byl w Barcy i w Atletico xd
Ludzie...
3
@Croocers byłby genialnym zmiennikiem albo alternatywa na wiele pozycji.
1
@Fizzy Womack spokoj to sie czuje dopiero po usłyszeniu jak tafla browaru rozbija się o szkło podczas nalewania.
3
@wojopancer mysle, ze Messi.
4
W sumie scenariusz gdzie nie przyjdzie Alvarez, Bernardo dolaczy do Atletico i będziemy na siłę szukać obrońcy i napastnika staje sie całkiem realny. :D
2
@Safrani dam Polakom wygrac tym razem. Niech się debiutanci ogrywają. :D
1
@Frimpong dobry samarytanin
6
@AmigoBlancos tylko tyle mogą. Od lat.
4
@Frimpong fejk. Jowity nikt nie chce dymac.
0
@Jurny istnieje coś takiego jak ironia.
1
Szkoda strasznie. No trudno