jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@mrboom dzieki stary. Tez myslalem nad tym zeby wyjechać gdzies na ten dzień.
Nie wiem do konca co robić. On sie cieszy, ze bedzie przedstawienie, bo przyjdą mamy. I myśli ze jego mama tez przyleci, bo ktoś w przedszkolu mu tak powiedzial.
3
@LOPEZ16 no właśnie i to mnie przeraża z jednej strony a z drugiej uspokaja. Ten kij ma dwa konce.
Eh. Zeby to bylo w zyciu tak proste jak brzmienie tego powiedzenia.
6
@LOPEZ16 współczuję Tobie z całego serducha.
4
@Bilon87 dzięki za tą wypowiedz i pełna zgoda.
Różnica jedyna jest taka, że bazując po Twoim nicku, Twoja mama zmarła jak miałeś 35 lat, a moim dzieciom Jak miały trzy i rok.
Ciężko tu o znak równości w świadomości.
W sensie, nie porównuje tego i bardzo mi przykro z powodu Twojej straty, niemniej - dziecku ciężej jest to wytłumaczyć, tymbardziej, że czterolatek jest bardzo dociekliwy.
A kiedy dorzucisz do tego swoją depresję i walkę z przyswojeniem tego to rodzi sie placz. Histeryczny.
68
No i chuj. Dzień matki się zbliża, syn śpiewa mi i recytuje przedszkolne piosenki na tą okazje, bo oczywiscie zaproszenia rozesłane, żeby mamy przyszły.
Wytłumaczy mu ktoś? Albo mi?
Ja pierdole. Czasami serio tracę wiarę w swoją siłę i to wszystko co robię. Nie mam serca ani mózgu, żeby racjonalnie to ogarnąć z nim.
Będą mamy wszystkich dzieci zapewne. On sam nie wiem co ma mówić kolegom i koleżankom gdzie jest mama. Mówi, że w niebie, ale smarkacze dopytują jego, a on dopytuje mnie.
Bywało lepiej u mnie.
Sorry Ramblo za smuty, ale poczułem, że potrzebuje napisać gdzieś na zewnątrz.
Dzięki, że jesteś.
0
@Prorokk podobno ma byc jakis szpaler, rodzina i przyjaciele sie zjeżdżają, podobno klub jakas niespodziankę szykuje po meczu.
0
@Starrk głównie to mieli konferencje piłkarze i tyle. Z czego pamietam.
1
@Karzel i jak najbardziej zasłużenie!
0
@bartekvisca podobno jest szykowane cos grubego po meczu.
0
@Aequlibre skad wiesz ze Flick nie ma do niego przekonania?
4
No to Lewandowski bedzie lepiej pożegnany niż Xavi, Iniesta, Fabregas, Busquets, Suarez juz o Messim nie wspominając.
Po co ta szopka to nie do konca rozumiem.
W sensie milo i fajnie, że rodaka tak żegnają, ale czy rzeczywiście w nim jest az tak duża zasługa?
Jak dla mnie dzisiejsza Barcelona to zasługa w zdecydowanej większości Hansiego Flicka.
0
@szela1899 w sensie z playbacku?
0
To sa faworyci? XD
0
@Kinginiesta widziałem xd
1
Dobra. Moldawia jest najgorsza.
Czekam patriotycznie na występ naszego orła i wydupiać z tym dziadostwem xd
2
Eurowizja Azja xD
0
Moglaby śpiewać w tym odcinku kiepskich co Boczek, Ferdek i Paździoch w kuchni śpiewali tą znaną arię.
0
@daniel32778 z ciekawości włączyłem. Makabra.
2
Eurowizja trzyma tak wysoki poziom, że zaraz chyba Mbappe wyjdzie śpiewać.
0
Ale zajebista walka Kasperskiego z Winiarskim.
0
@ranger3120 lepsi moze beda.
Ale wydaje mi sie, że potrzebują rewolucji kadrowej zeby zaczęli walczyć o tytuły.
1
Ale bedzie tam piekny burdel jak Mourinho przyjdzie.
Gwiazdeczki sie obraza ze ktoś nimi chce rządzić.
Rudiger sie zmieni w czarnego Pepe.
Znowu wrócą te zle emocje.
Cos czuje ze wizerunkowo mocno bedzie kontrastować Barcelona z Realem.
1
Czy jakaś dobra dusza przybliżyłaby mi profil piłkarza jakim jest Joao Pedro?
Faktycznie to jedyna rozsądna opcja na rynku dla Barcy?
2
@8stoichkov8 szkoda SOADu.
Ale gdy pojawia sie duża kasa, to zawsze razem z nią tworzą sie spięcia.
1
@Safrani no ale to tylko transkrypcja. Nie ma to żadnego przełożenia na prawo m.in. do dziedziczenia z itd. z czego rozumiem.
0
@tomcias10 mysle, ze takie wypożyczenie do Granady, Sevilli, Villarrealu by mu bardzo dobrze zrobiło.
0
@halfnolife raczej nikogo sensowniejszego. Chyba, ze Victor Munoz z Osasuny.
5
Ale by sie obejrzało takiego Tello i Cuence na skrzydłach, z Martinem Montoyą i Adriano za plecami.
4
Ciekawe co sie stalo z Kounde.
Genialny zeszły sezon a ten... cień samego siebie.
Jeszcze te filmiki gdy chodzi smutny, zamyślony, przybity. Zastanawia mnie o co chodzi.
20
Niby Lewy a jednak Rasiak.