jacobFCB
Dołączył/a: listopad 2010
32 obserwujących
0 obserwowanych
Czy Barcelona powinna sprzedać Ferrana Torresa?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@EmilZatopek no tak. Nie bierzmy pod uwagę tamtego Bayernu, który był jednym z najlepszych zespołów w historii futbolu.
4
Jakaś rozkminka sentymantalna mnie chwyciła do jajecznicy. I postanowiłem to napisać. Może urodzi się jakaś ciekawa dyskusja.
Barca Pepa i Tito była gigantem taktycznym. Piękny futbol, trójkąty, błyskotliwość, mikrocykle i inne nana nana.
Natomiast wg mnie najbardziej efektywna była Barca Lucho. Skończyły się aż takie problemy z autobusami jakie mieliśmy za czasów Guardioli. Leo Messi ewoluował, w końcu graliśmy z kontry czego mega mi brakowało w poprzednich sezonach. Xavi przetrzymywał piłkę w środku pola w momencie w którym aż prosiło się aby zasuwać na bramkę przeciwnika. Próby dosłownego wejścia z futbolówką do bramki. Wiele tych różnic.
Dla oka przyjemniejsza była piłka Pepa, zdecydowanie i niepodważalnie.
Natomiast wydaje mi się, że Luis Enrique połączył dogorywającą tiki-takę z fajnym ofensywnym futbolem, co też zaowocowało trypletem.
Miłego dnia. :)
2
@JimMorrisonFCB Jak zwykle szybszy, jak zwykle więcej ode mnie wiedzący.
Dobrego dnia mistrzu! :D
0
@Gaucho Pytanie czemu. Przed przerwą wyglądał świetnie w duecie z De Jongiem.
Może jakaś mikrokontuzja, o której cichosza?
0
@Nano22 Ale nie pojawiało się to aż tak często w lidze. Poza tym, tam mogło nie być wyników, natomiast samą grę dało się oglądać.
Tutaj w takim meczu z Levante piłkarze kopali się po czole.
1
@BlaseR9 ze wszystkich utworów Pearl Jam, to najbardziej przepadam zdecydowanie z Alive. Szczegolnie wersja na żywo z Cornice gniecie jajca.
0
@Robertinho Najczęściej ułaskawiany przez moderację
0
@Nano22 no gdyby zrezygnować to tak.
Ale gramy jak patałachy na wyjeździe, co w tym sezonie jest znamienne. Nie pamiętam w którym sezonie ostatnio taka tragedia miała miejsce w meczach wyjazdowych.
41
Po wysokiej wygranej z wielką Mallorcą na własnym boisku Barca znów zostanie ogłoszona potęgą zmierzającą po triumf w LM.
9
@kubix05 po okularach wnioskuje, ze to Jaruzelski.
3
Redakcja robi te artykuły tylko dla zielonych.
Proste jak konstrukcja młotka.
2
Ależ klikalność ma ten artykuł XD
0
No szybciej z tą lodziarnią......
1
@koksik2700 „... siedząc kiedyś w garażu przypomniałem sobie o młodych pliszkach gnieżdżących się pod dachem....”
2
@AmigoBlancos Śmieszek Śmieszkacy Śmieszkowski
0
@Janiama O NIE.
0
@Pablopicasso27 sadze, że gdzieś w galaktyce wielkiego etyzera
3
Gdyby @Janiama był w pierwszej piątce i kazdy z finalistów miałby przygotować jakaś wypowiedz, to aktualizacja z tego momentu zajęła by 3 strony. Z czego cztery wersy należałyby do pozostalej wyróżnionej czwórki użytkowników.
2
Szczęśliwa siódemka dla mojego ulubieńca.
Popracujemy nad tym kochanie.
0
@MaTi61415 zajrzyj na główna. Tam są artykuły co jakiś czas
4
Cochise bedący na dwunastym miejscu jest idealną metaforą La Rambli. :P
0
@barcelonaLM mnie tez niespecjalnie. I tak wiadomo ze wygra albo twittujący, albo idol śmieszków.
0
@NeroTFP obojętne w sumie. ;P
1
@barcelonaLM cringe cringem, ale kilka osób tu jest które warto by wymienić jako te ogarnięte.
Fajnie z paroma userami sie pisze.
0
Ciekawe kto z przegranych będzie pisał złote myśli na instagramie swojej siostry ;)
5
Czyli tutaj @sidzej będzie twerkować jak obiecała? ;P
0
O Boże XD
Relacja na żywo? Skąd? Nk link plox ;P
0
@Socjopata będzie MTV Cribs w szkole.
0
Będzie transmisja z dzisiejszej gali?
Będą wywiady na YouTube ze zwycięzcami czy innymi userami? :D
1
@NaFazieHitman No i elegancko. Kto będąc na El Quattro nie chciałby pójść na miasto się nadupcyć i najeść?