La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1212 Culés

0

Najtańsze bilety na Pearl Jam w Krakowie za 335zł plus różne dziwne inne opłaty to ok 360zł - sektory ZA SCENĄ. Jeśli do 13 lipca wygram w totka to pójdę, w przeciwnym razie pozostaje mi bootleg z 2018 roku. Ceny na niektóre koncerty to jest kpina z człowieka

0

@BlaseR9 Takie ceny tylko w Polsce. Przypuszczam, że w na zachodzie Europy za taki koncert zapłaciłbyś z 50 Euro.

1

@JimMorrisonFCB w Berlinie bilet kosztuje 100€. Ale dla nich to jest 100€ bo w eurach zarabiają a dla nasz to jest ok 430zł, chory kraj

konto usunięte

1

@BlaseR9 Nie chory kraj tylko płacisz zespołowi pieniądze. Ich nie interesuje czy śpiewają w Polsce w Niemczech czy też w Rosji. Mają stałą stawkę za koncert powiedzmy 500 tys dolarów i normalne że bilety muszą przynajmniej coś dac zarobić organizatorom. Dlatego wszędzie ceny biletów są na podobnym poziomie no chyba że pojemność obiektu jest dużo wyższa to wtedy cena biletu może się różnić (taniej)

0

@Janiama Za same bilety można uzyskać ponad 8 milionów złotych co daje około 2.1 miliona dolarów więc nie sądzę żeby Edek i spółka tyle sobie zażyczyli za koncert

1

@BlaseR9 ze wszystkich utworów Pearl Jam, to najbardziej przepadam zdecydowanie z Alive. Szczegolnie wersja na żywo z Cornice gniecie jajca.

konto usunięte

0

@BlaseR9 Musisz wziąć pod uwagę koszty wynajęcia obiektu, koszty obsługi całej imprezy, koszty reklamy, zakwaterowania całej ekipy, transport, podatki itd. To są olbrzymie koszty a do tego naprawdę nie wiemy ile zespół bierze za koncert. Organizator też musi brac pod uwagę czy sprzeda wszystkie bilety.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?