2

@ObiektywnyKibic121 mnie boli to, że społeczeństwo pustaków zeszło już do takiego poziomu, że bycie influencerem zaczęło być opłacalne.
Jeszcze, jak widzę, co serwuje się w Tv, (programy typu Hotel Paradise, Rolnik szuka żony)

0

@Piotr97 no to, jeśli nie da się nic zrobić, to po co ryzykować kolejną absencje ?

2

A ja powiem, że cały ten syf zaczął się od pozbycia się Suareza.
W efekcie oni zrobili majstra, a u nas Laporta zaczął kwestionować Koemana...
Jestem pewien, że początek sezonu mógłby wyglądać inaczej, gdybyśmy startowali z pozycji mistrza.

0

@Piotr97 a chcesz go wysłać znów na dłuższe L4 ?
Po toku nieobecności jest wprowadzany stopniowo

0

@Vintee prawda. A ponieważ "z Konfy się wyrasta", to jak je otrzymają, to pewnie się im optyka zmieni.

2

@Donio to było przed polem karnym

0

Jesteśmy regularni przynajmniej

0

@WMbarca1899
Nie było, Var by to sprawdzil

0

@debu1989
Prawda na spalonym był zawodnik za nim

0

@kejdzi o ile dochody nie będą spadać zbyt drastycznie to z roku na rok ta kwota odpisywana będzie się zmniejszać i budżet płacowy będzie rósł
2 sezony będą niespecjalne, ale po pozbyciu się Umtitiego, może Dembele sytuacja się poprawi

3

No i F. de Jong, który robił najwięcej wiatru pod bramką Benfiki został stoperem :)

0

Jest i Gavi ;)
W 2. połowie Fati i będzie się działo

0

@robertocarlos76 Mówisz- masz :)

0

@kejdzi
Proste - spadły dochody, dług generuje dodatkowe koszty jego obsługi i saldo wygląda słabo.

1

A łyżka na to: niemożliwe!

:)

0

@kuczyniak
A jakie leki "na receptę" chciałbyś dostać na przeziębienie ?
Jak jesteś przeziębiony, a nie leżysz w łóżku, tylko plączesz się, bo masz "coś do zrobienia", to Twoja wizyta u lekarza nie miała sensu.
Skierowanie na test dostałeś, bo mamy covid i lekarz ma takie procedury.

3

@ramon59 Pedro już nie wróci...

1

Fati TO ma !
Chłodną głowę i pewną nogę.

0

@gaq

Tylko,ze oni próbują, ale nie potrafią, bo DP i ŚO grają po profesorsku

0

@grubiorz
Kończymy szybkim TAK, lub NIE

Pytanie brzmi: Czy na skutek pandemii WIĘKSZOŚĆ pracowników w PL straciła pracę ?

26

Świetny mecz Gaviego

1

@Messisinio
Ciebie mają informować, czy ktoś czuje dyskomfort ?
Pomijając to- jednak znalazłeś racjonalne wytłumaczenie.
Nadal masz "k..a dość" ?

0

@grubiorz ja nie twierdzę, że nikt nie stracił pracy, ale Ty twierdzisz, że większość straciła pracę.
Czlłwieku, przecież wskaźnik poziomu bezrobocia wzrósł na krótko o jakieś 1%
To jest większość? Też uważane, źe nie ma sensu kontynuowanie tematu, bo stoisz na straconej pozycji, a ja nie kopie leżących

Branże med znam dobrze. Dlatego zadałem pytanie o te umowy i wyjazdy.
Ilu lekarzy pojachalo do "ciepłych krajów" na koszt firm farmaceutycznych ?
2%, czy 82% ?

1

@Barcelonista94

Nie, dziecko. Urugwajczyk nie jest ze stali, w zeszłym sezonie dokuczały mu mikrourazy i skoro jest zdrowy Pique, a w środę mamy mecz LM to trochę wolnego choć sądzę, źe jak nie będzie prowadzenia, to wejdzie, aby podwyższyć atak przy stałych fragmentach

0

@Messisinio
Rozumiem. Jak Cię coś boli, czujesz dyskomfort w mięśniu, lub stawie, to lepiej wyjść i to rozbiegać:)

1

@Messisinio
A wiesz, jak wygląda stan zdrowia Araujo ?
Przecież w zeszłym roku miał swoje problemy

0

@grubiorz no oczywiście, bo Twojej tezy nie da się obronić.
Ale mam jeszcze inne pytanie - jaki % lekarzy podpisał w zeszłym roku "umowę na przepisywanie leków" i pojechał na "sympozjum, lub do ciepłych krajów" ?

0

@gaq
Brawo. Większoś tu myśli że Martinez, Xavi, czy Conte sprawi, że Coutinho zacznie liderować w pomocy, Bussi zacznie biegać szybciej, a Demir będzie wygrywał walkę 1 na 1

3

@kuczyniak
Ledwo chodziłeś, a do lekarze pojechałeś "po leki", żebyś "mógł zrobić co zaplanowałeś"

Ha ha - typowy polski pacjent - nie dba o siebie (ledwo chodzi, ale nie położy się, bo musi "coś zrobić") a do lekarza idzie po cudowną tabletkę, która postawi go na nogi. A potem przyplątuje się zapalenie mięśnia sercowego i pretensje do lekarza, że źle leczy...

1

@grubiorz w trakcie pandemii "większość ludzi straciła pracę"
Z jakiego kraju piszesz ? ;) ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?