0

@Emhyr Były takie komentarze, że Alcaraz pewnie to wygra.

4

No i robi się ciekawie. Alcaraz miał mieć spacerek w Finale, a przegrywa swoje podanie 3 secie i jest 2-2.

0

Bardzo dobra Sobota. Kiepska niedziela. Jeszcze brakuje, żeby Alcaraz wygrał US Open, to już w ogóle będzie kicha :O

1

Gratulacje dla Włochów. Zasłużyli.

1

Kaczmarek sztos świetnie dzisiaj.

6

Jeśli wygramy dzisiaj, to Paweł Zatorski będzie 3 krotnym MŚ. Najlepszy Libero w Historii.

0

Jak Kurkowi wchodzi to praktycznie mógłby tą piłką kogoś zabić.

0

Dobra robota Bieńka.

1

@NaFazieHitman No, chyba że będzie żył tak długo jak ojciec.

0

@BartqRKO Gdzieś już tą piosenkę słyszałem.

0

@Rl9k1nG Oby jednak Ruud jutro spokojnie wygrał.

2

Gratulacje od Agi Radwańskiej. Szkoda że Isia nie osiągnęła więcej. Myślałem, że wygra przynajmniej 1 szlema.

0

@patryk355 Widziałem to jakiś czas temu, ale dalej śmieszy. Jak to można oglądać? :D

0

@Janiama Okej. Czekam. @Pawlak1992 @clyde @Chaoss Coś tam kiedyś było, ale nie wiedziałem, że aż tak.

0

Co ona tak z tym Tatą? A gdzie w tym wszystkim Mama?

9

Świątek już wygrała sportowca roku w Polsce. Raczej nie ma innej opcji.

4

21 lat i 3 wielkie szlemy. Japie.dole przecież to jest wynik porównywalny do największych legend tenisa. Najlepszy zawodnik w historii miał 21 lat jak wygrywał pierwszego szlema, a najlepsza zawodniczka też 3 szlemy w tym samym wieku.

0

Pamiętajcie Iga to nie TOP, tak ktoś tutaj pisał.

3

Wielka Mistrzyni, a ma dopiero 21 lat.

0

Iga Świątek wygrywa US Open! 3 szlem do kolekcji. Brawo Iga! Jazda!!!

0

Jabuer ma chyba dość. Na trawie by wygrała, ale na twardym czy na mączce ma dużo mniejsze szanse.

0

@Mario96w Nie musi ich używać. Przerasta każdą przeciwniczkę przynajmniej o klasę.

2

@bartas97 Hahahahhahahha.

1

@Chaoss Dlatego trzeba ich zgasić.

0

Wiktorowski to oaza spokoju.

1

@Comentateiro Szykowała siły na twarde korty. Tam dominuje. Na mączce to już w ogóle.

2

Spotkania Bayernu pokazują ile wart jest Lewandowski. Z nim Bayern miałby pewną przewagę w tabeli. Jest nie do zastąpienia.

1

@P33ck Równowaga musi zostać zachowana. Jutro Złoto.

2

Jeszcze tylko Iga wygra US Open i Sobota bardzo udana.

0

@michal26 Ty masz, bo żartujesz z nieśmiesznych sytuacji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?