12 września 2022, 00:17
0
@Emhyr Były takie komentarze, że Alcaraz pewnie to wygra.
12 września 2022, 00:10
4
No i robi się ciekawie. Alcaraz miał mieć spacerek w Finale, a przegrywa swoje podanie 3 secie i jest 2-2.
11 września 2022, 23:10
Bardzo dobra Sobota. Kiepska niedziela. Jeszcze brakuje, żeby Alcaraz wygrał US Open, to już w ogóle będzie kicha :O
11 września 2022, 23:08
1
Gratulacje dla Włochów. Zasłużyli.
11 września 2022, 21:53
Kaczmarek sztos świetnie dzisiaj.
11 września 2022, 21:12
6
Jeśli wygramy dzisiaj, to Paweł Zatorski będzie 3 krotnym MŚ. Najlepszy Libero w Historii.
11 września 2022, 21:10
Jak Kurkowi wchodzi to praktycznie mógłby tą piłką kogoś zabić.
11 września 2022, 21:09
Dobra robota Bieńka.
11 września 2022, 19:22
@NaFazieHitman No, chyba że będzie żył tak długo jak ojciec.
11 września 2022, 05:01
@BartqRKO Gdzieś już tą piosenkę słyszałem.
11 września 2022, 01:46
@Rl9k1nG Oby jednak Ruud jutro spokojnie wygrał.
11 września 2022, 00:51
2
Po prostu wymiatasz!! Ogromne gratulacje @iga_swiatek🏆🎾 #USOpen2022 https://t.co/0uR6Hs33HR">pic.twitter.com/0uR6Hs33HR— Aga Radwanska (@ARadwanska) September 10, 2022
Po prostu wymiatasz!! Ogromne gratulacje @iga_swiatek🏆🎾 #USOpen2022 https://t.co/0uR6Hs33HR">pic.twitter.com/0uR6Hs33HR
11 września 2022, 00:44
@patryk355 Widziałem to jakiś czas temu, ale dalej śmieszy. Jak to można oglądać? :D
11 września 2022, 00:43
@Janiama Okej. Czekam. @Pawlak1992 @clyde @Chaoss Coś tam kiedyś było, ale nie wiedziałem, że aż tak.
11 września 2022, 00:39
Co ona tak z tym Tatą? A gdzie w tym wszystkim Mama?
11 września 2022, 00:28
9
Świątek już wygrała sportowca roku w Polsce. Raczej nie ma innej opcji.
11 września 2022, 00:26
21 lat i 3 wielkie szlemy. Japie.dole przecież to jest wynik porównywalny do największych legend tenisa. Najlepszy zawodnik w historii miał 21 lat jak wygrywał pierwszego szlema, a najlepsza zawodniczka też 3 szlemy w tym samym wieku.
11 września 2022, 00:19
Pamiętajcie Iga to nie TOP, tak ktoś tutaj pisał.
11 września 2022, 00:17
3
Wielka Mistrzyni, a ma dopiero 21 lat.
11 września 2022, 00:08
Iga Świątek wygrywa US Open! 3 szlem do kolekcji. Brawo Iga! Jazda!!!
10 września 2022, 23:55
Jabuer ma chyba dość. Na trawie by wygrała, ale na twardym czy na mączce ma dużo mniejsze szanse.
10 września 2022, 23:54
@Mario96w Nie musi ich używać. Przerasta każdą przeciwniczkę przynajmniej o klasę.
10 września 2022, 23:51
@bartas97 Hahahahhahahha.
10 września 2022, 23:49
@Chaoss Dlatego trzeba ich zgasić.
10 września 2022, 23:48
Wiktorowski to oaza spokoju.
10 września 2022, 22:26
@Comentateiro Szykowała siły na twarde korty. Tam dominuje. Na mączce to już w ogóle.
10 września 2022, 21:59
Spotkania Bayernu pokazują ile wart jest Lewandowski. Z nim Bayern miałby pewną przewagę w tabeli. Jest nie do zastąpienia.
10 września 2022, 21:50
@P33ck Równowaga musi zostać zachowana. Jutro Złoto.
10 września 2022, 21:21
Jeszcze tylko Iga wygra US Open i Sobota bardzo udana.
10 września 2022, 21:04
@michal26 Ty masz, bo żartujesz z nieśmiesznych sytuacji.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
@Emhyr Były takie komentarze, że Alcaraz pewnie to wygra.
4
No i robi się ciekawie. Alcaraz miał mieć spacerek w Finale, a przegrywa swoje podanie 3 secie i jest 2-2.
0
Bardzo dobra Sobota. Kiepska niedziela. Jeszcze brakuje, żeby Alcaraz wygrał US Open, to już w ogóle będzie kicha :O
1
Gratulacje dla Włochów. Zasłużyli.
1
Kaczmarek sztos świetnie dzisiaj.
6
Jeśli wygramy dzisiaj, to Paweł Zatorski będzie 3 krotnym MŚ. Najlepszy Libero w Historii.
0
Jak Kurkowi wchodzi to praktycznie mógłby tą piłką kogoś zabić.
0
Dobra robota Bieńka.
1
@NaFazieHitman No, chyba że będzie żył tak długo jak ojciec.
0
@BartqRKO Gdzieś już tą piosenkę słyszałem.
0
@Rl9k1nG Oby jednak Ruud jutro spokojnie wygrał.
2
0
@patryk355 Widziałem to jakiś czas temu, ale dalej śmieszy. Jak to można oglądać? :D
0
@Janiama Okej. Czekam. @Pawlak1992 @clyde @Chaoss Coś tam kiedyś było, ale nie wiedziałem, że aż tak.
0
Co ona tak z tym Tatą? A gdzie w tym wszystkim Mama?
9
Świątek już wygrała sportowca roku w Polsce. Raczej nie ma innej opcji.
4
21 lat i 3 wielkie szlemy. Japie.dole przecież to jest wynik porównywalny do największych legend tenisa. Najlepszy zawodnik w historii miał 21 lat jak wygrywał pierwszego szlema, a najlepsza zawodniczka też 3 szlemy w tym samym wieku.
0
Pamiętajcie Iga to nie TOP, tak ktoś tutaj pisał.
3
Wielka Mistrzyni, a ma dopiero 21 lat.
0
Iga Świątek wygrywa US Open! 3 szlem do kolekcji. Brawo Iga! Jazda!!!
0
Jabuer ma chyba dość. Na trawie by wygrała, ale na twardym czy na mączce ma dużo mniejsze szanse.
0
@Mario96w Nie musi ich używać. Przerasta każdą przeciwniczkę przynajmniej o klasę.
2
@bartas97 Hahahahhahahha.
1
@Chaoss Dlatego trzeba ich zgasić.
0
Wiktorowski to oaza spokoju.
1
@Comentateiro Szykowała siły na twarde korty. Tam dominuje. Na mączce to już w ogóle.
2
Spotkania Bayernu pokazują ile wart jest Lewandowski. Z nim Bayern miałby pewną przewagę w tabeli. Jest nie do zastąpienia.
1
@P33ck Równowaga musi zostać zachowana. Jutro Złoto.
2
Jeszcze tylko Iga wygra US Open i Sobota bardzo udana.
0
@michal26 Ty masz, bo żartujesz z nieśmiesznych sytuacji.