@Survier Messi tak zapowiadał, a nie cała drużyna. Robił wszystko, żeby tak było i prawie mu się udało. Niestety 1 piłkarz nie odwali całej roboty. Nawet jak jest najlepszy w historii. Można go winić za różne spotkania co znikał, ale za rewanż z Liverpoolem nie można go winić. Jakby pozostali zawodnicy nie mieli pełnych gaci jak tylko wychodzili na boisko, to mogło być inaczej. Wystarczył gol na 1-1 i Liverpool by się nie pozbierał.
@bartekvisca Nawet nie pamiętam, że Enrique tak mówił, ale jeśli tak powiedział, a mogło tak być, to miał wielkie cojones. To mi się zawsze u niego podobało, a szczególnie jak się odnosił do tych hien dziennikarskich.
@Pedri16Future `Zawodnicy prosili, żeby na Bernabeu na nich nie gwizdać. Są rozpieszczeni bardziej jak my i to dużo bardziej, a szczególnie, że w tamtym czasie wygrywali 3x LM.
@Janiama Wydaję mi się, że Pjanic się żali, bo był po swoim Prime i to jeszcze w ostatnich sezonach w Juventusie i nie mógł już wrócić do swojego poziomu nawet w połowie. Treningi za Koemana nie były tak intensywne jak u Xaviego, ale bardziej intensywne niż u Valverde. Nie można o wszystko obwiniać Koemana.
W sumie gdyby nie te wałki sędziów to spotkania z Bayernem i Interem mogły się zupełnie inaczej potoczyć. Z Interem zagraliśmy słabo, to się zgadza, ale z Bayernem wręcz przeciwnie. Jak nie było Varu, to sędziowie mogli się usprawiedliwić, ale w dobie tego systemu się kompromitują i tyle. Słaby mecz z Interem, a i tak powinny być 2 karne, to że mecz był w naszym wykonaniu słaby nie oznacza, że można nas dymać.
@tristan87 Roki powinien w tej chwili wstać i mu wy....ać lub nie zniżać się do jego poziomu i wyjść z tego pseudo studiameliny czy jak ktoś tam to nazywa.
Christensen miał ogromnego pecha. Akurat w przypadku kontuzji Araujo i Kounde miał okazję się pokazać i też wyleciał z gry prawie na miesiąc. Jego mi szkoda najbardziej. Jak wyjdziemy na El Clasico Garcia-Pique to może być ciężko w obronie. O ile młodszy z Hiszpanów daje rade, tak starszy najlepsze lata ma za sobą.
@Comfortable_ Fati akurat wydaje się powoli wracać do formy z Interem wejście na +. Raphinia jak zmienił LS na PS wykreował okazję. Dembele powinien grać po lewej, bo jest obunożny
@Lionel_Messi10 To dlaczego dałeś TT z zdjęciem akurat Suareza? Samo to, że dałeś właśnie to zdj wywołało niepotrzebną gównoburze. Poza tym Suarez stał często jak kołek i patrzył, co Messi wymyśli, więc...
@Lionel_Messi10 Z PSG ok, ale wracasz do starej historii, bo to było ponad 7 lat temu, a to bardzo dużo w piłce. Co to dało z Bayernem? Ładna bramka ok, ale baty. Chyba, że znowu wracasz do starych spotkań jak np nawinął Benatie. O LM poza czasami w 2014-2016 lepiej nie pisz, bo się narażasz na śmieszność.
@Coutinho007 Niestety tak to wygląda. Typ zagra 2 dobre mecze w lidze z jakimiś pażdziochami, a przyjdzie mecz taki jak dzisiaj i będzie jak dziecko w mgle.
7
@Survier Messi tak zapowiadał, a nie cała drużyna. Robił wszystko, żeby tak było i prawie mu się udało. Niestety 1 piłkarz nie odwali całej roboty. Nawet jak jest najlepszy w historii. Można go winić za różne spotkania co znikał, ale za rewanż z Liverpoolem nie można go winić. Jakby pozostali zawodnicy nie mieli pełnych gaci jak tylko wychodzili na boisko, to mogło być inaczej. Wystarczył gol na 1-1 i Liverpool by się nie pozbierał.
0
@bartekvisca Nawet nie pamiętam, że Enrique tak mówił, ale jeśli tak powiedział, a mogło tak być, to miał wielkie cojones. To mi się zawsze u niego podobało, a szczególnie jak się odnosił do tych hien dziennikarskich.
0
@Mario96w Ryba to ryba, a pies to pies. Co to w ogóle za porównanie?
0
@RosjaninBut To sobie zobacz jego interwencje z Celtą. TOP.
1
@Pedri16Future `Zawodnicy prosili, żeby na Bernabeu na nich nie gwizdać. Są rozpieszczeni bardziej jak my i to dużo bardziej, a szczególnie, że w tamtym czasie wygrywali 3x LM.
5
@Pedri16Future Liverpool i Real jednak bardziej.
5
@Rust_Cohle Twój etap na tej stronie dobiegł końca.
1
@MrPGG Widać, że się dusi na LS, bo brakuje mu tej prawej nogi. Dembele tam może grać, bo jest obunożny.
3
@Adi123456789 Bardzo dobrze, że Ferran dostał szansę.
0
@AmigoBlancos Co tam się przejmować jaki wyrok wyda La Rambla xd
0
Iga coś się zacięła było 5-1 i jest 5-5.
1
Iga Świątek prowadzi z Barborą Krejcikova 4-1 w Finale WTA 500.
0
@Qba2312 Akurat jesteśmy w ME od 2008. Ja tam się nie martwię o awans. Grupa jest dość łatwa.
1
@DaPidejpi A może Ciebie tak oddać?
0
@NaFazieHitman Nie ma opcji, żeby wisiał tak przez 6 dni.
0
0
@Janiama Wydaję mi się, że Pjanic się żali, bo był po swoim Prime i to jeszcze w ostatnich sezonach w Juventusie i nie mógł już wrócić do swojego poziomu nawet w połowie. Treningi za Koemana nie były tak intensywne jak u Xaviego, ale bardziej intensywne niż u Valverde. Nie można o wszystko obwiniać Koemana.
21
W sumie gdyby nie te wałki sędziów to spotkania z Bayernem i Interem mogły się zupełnie inaczej potoczyć. Z Interem zagraliśmy słabo, to się zgadza, ale z Bayernem wręcz przeciwnie. Jak nie było Varu, to sędziowie mogli się usprawiedliwić, ale w dobie tego systemu się kompromitują i tyle. Słaby mecz z Interem, a i tak powinny być 2 karne, to że mecz był w naszym wykonaniu słaby nie oznacza, że można nas dymać.
0
@tristan87 Roki powinien w tej chwili wstać i mu wy....ać lub nie zniżać się do jego poziomu i wyjść z tego pseudo studiameliny czy jak ktoś tam to nazywa.
0
Christensen miał ogromnego pecha. Akurat w przypadku kontuzji Araujo i Kounde miał okazję się pokazać i też wyleciał z gry prawie na miesiąc. Jego mi szkoda najbardziej. Jak wyjdziemy na El Clasico Garcia-Pique to może być ciężko w obronie. O ile młodszy z Hiszpanów daje rade, tak starszy najlepsze lata ma za sobą.
0
@AlexDark00 Niech składają. Do takich sytuacji nie może dochodzić.
0
@tomek8756 Będzie bez większego echa, tak jak z Bayernem.
3
@Comfortable_ Fati akurat wydaje się powoli wracać do formy z Interem wejście na +. Raphinia jak zmienił LS na PS wykreował okazję. Dembele powinien grać po lewej, bo jest obunożny
1
@Lionel_Messi10 To dlaczego dałeś TT z zdjęciem akurat Suareza? Samo to, że dałeś właśnie to zdj wywołało niepotrzebną gównoburze. Poza tym Suarez stał często jak kołek i patrzył, co Messi wymyśli, więc...
0
@Pawel13sz Ja oczekiwałem czegoś więcej od drużyny. Pomijając już to, co sędzia wyprawiał.
0
@Lionel_Messi10 To i tak za mało. O El Pistolero w LM lepiej nie pisać.
0
@Lionel_Messi10 Z PSG ok, ale wracasz do starej historii, bo to było ponad 7 lat temu, a to bardzo dużo w piłce. Co to dało z Bayernem? Ładna bramka ok, ale baty. Chyba, że znowu wracasz do starych spotkań jak np nawinął Benatie. O LM poza czasami w 2014-2016 lepiej nie pisz, bo się narażasz na śmieszność.
8
@Lionel_Messi10 Czemu nie pokazał tego z Romą, Juventusem czy np Liverpoolem? Odpowiem za Ciebie, bo te kluby to nie Levante.
2
@Coutinho007 Niestety tak to wygląda. Typ zagra 2 dobre mecze w lidze z jakimiś pażdziochami, a przyjdzie mecz taki jak dzisiaj i będzie jak dziecko w mgle.
75
@Lionel_Messi10 Gdzie był? Tam gdzie Suarez w wyjazdowych meczach i kluczowych momentach w LM w Barcelonie przez ładne kilka sezonów.