@michal26 Pisałbyś tak, gdyby to był ktoś z twoich bliskich. Noo wątpię. Jest wiele rzeczy z których można się pośmiać, ale w tym przypadku, to akurat nie było zabawne.
Nie, no bez jaj. Wczoraj też w 1 lidze doszło do niebezpiecznej sytuacji, ale z piłkarzem. Pogotowie go zabrało, ale mecz był wznowiony i dokończony. Mam nadzieję, że ten kibic przeżyje.
@jeyx77x Chyba piszesz o Elżbiecie 1, co była 400 lat temu. Obecna Królowa najwyżej dowodziła tymi pajacami w czerwonych kubrakach i wielkimi czapkami,
@michal26 Nie są nawet poważnie traktowani u siebie, a gdzie w Europie, to banda darmozjadów i tyle. Nie mam nic do nich, ale takie są fakty i tego należy się trzymać. Oni są tylko symbolem. W wielu krajach Monarchii już nie ma i tyle. Teraz po śmierci Elżbiety pada to na pysk, bo Karola nie będą tak szanować. 3/4 uważa go za buraka i cynika.
@Fenelon Nie ma tutaj żadnej hipokryzji. Ty jesteś tylko małym przykładem, gdzie to wszystko zmierza. W sumie ludzie wysyłali dużo gorsze rzeczy niż to.
0
@michal26 Pisałbyś tak, gdyby to był ktoś z twoich bliskich. Noo wątpię. Jest wiele rzeczy z których można się pośmiać, ale w tym przypadku, to akurat nie było zabawne.
0
@michal26 To nie jest miejsce na żadne memy.
0
Nie, no bez jaj. Wczoraj też w 1 lidze doszło do niebezpiecznej sytuacji, ale z piłkarzem. Pogotowie go zabrało, ale mecz był wznowiony i dokończony. Mam nadzieję, że ten kibic przeżyje.
0
Jest!! Brawo Polska w Finale MŚ 2022!!!
1
Nie można tego zmarnować do boju Polsko!
0
Nasi lubią na tych MŚ nerwówkę :D
2
@mateusz1989VeB Ciekawe, co będzie 5, a póżniej 6.
0
I tak wygramy ten mecz. Zarówno Reprezentacja, Barca i mam nadzieję, że Iga.
0
@Nano22 Potwierdzam byłem tym tabletem.
0
@Emhyr Do Czerwca. Teraz jest cieniem siebie. ZP się przyznaje za cały rok, a nie za kilka miesięcy. @mekston Liczy się rok.
0
@FC1899Barca Chodzi o to, że Benzema wygrał LM.
0
@Emhyr Liczy się cały rok, a nie kilka miesięcy. Mam nadzieję, że to będzie brane pod uwagę.
2
@adi7adi8 W tym przypadku akurat jest słabszy niż pozostali ŚO, a Francuz powinien grać w pierwszym składzie Atletico.
0
@cris2706 Benzema nic nie ma.
6
Iga Świątek w Finale US Open!! Iga po zwycięstwo!
3
A już typowali, że Garcia wygra US Open.
3
@Mario96w I dobrze patologie trzeba wyciąć.
1
@jeyx77x Chyba piszesz o Elżbiecie 1, co była 400 lat temu. Obecna Królowa najwyżej dowodziła tymi pajacami w czerwonych kubrakach i wielkimi czapkami,
2
@Chaoss To nie jest tylko dobra wola, ale i tak musiało być. Czasy Królów w Europie się skończyły dawno temu, co by zrobiła? Obaliła Rząd/Premiera?
4
@michal26 Nie są nawet poważnie traktowani u siebie, a gdzie w Europie, to banda darmozjadów i tyle. Nie mam nic do nich, ale takie są fakty i tego należy się trzymać. Oni są tylko symbolem. W wielu krajach Monarchii już nie ma i tyle. Teraz po śmierci Elżbiety pada to na pysk, bo Karola nie będą tak szanować. 3/4 uważa go za buraka i cynika.
0
@Fenelon Nie ma tutaj żadnej hipokryzji. Ty jesteś tylko małym przykładem, gdzie to wszystko zmierza. W sumie ludzie wysyłali dużo gorsze rzeczy niż to.
4
@michal26 A mi nie, bo i tak KrólKrólowa nie będzie miał nic do gadania, to tylko tradycja.
0
@aldewir Może Gangrena.
1
@Rewolucja123 Ten ślub wygląda jak bal przebierańców. Żona Dembele ubrana jak Matka Boska, a Dembele jak jakiś Mistrz Kung Fu.
1
@Fenelon Zastanów się, co piszesz.
3
@Comentateiro Lewy strzelił tyle samo goli w LM w 2 sezony, co Suarez przez całą karierę.
1
@wasacz Skoro bez formy potrafi dojść do Półfinału, to co by robiła w formie?
1
@wasacz Cudem? Ty chyba tenisa oglądasz od dzisiaj. Ona lała Sabalenke ostatnio cały czas.
1
@Zawsze_Wierny Dalej jest na widelcu.
4
Pegula nie wytrzymuje z nerwów.