1

@heniusss napisałam z milion tych komentarzy

1

@Laminedependencia łatwogang i masz live, cofnij sobie

3

@heniusss to Anna Lewandowska

8

@July_6_BcN oki pisze

27

Napisałam już z 5 komentarzy, że mają zapytać Roberta czy wchodzi na FCBarca.com. :

26

Robert: weźcie czytajcie komentarze


XDD oj Robert, nie chcesz tego

1

@kuz bo ludzie myślą, że Robert wyżej sra niż dupę ma, a wydaje się spoko ziomkiem

3

Lewandowski co się wczuł na tym live xdd

1

@Ogorinho1974 ja już w sprawiedliwość przestałam wierzyć dwa lata temu. Teraz żyję z dnia na dzień. Nie ma Boga, nie ma sprawiedliwości, jest tylko przypadek.

2

@Kgorecki2500 też miałam iść na rower, nawet sobie już bidon przygotowałam. Odechciało mi się iść.

0

@Ilka no wiadomo, po prostu sama zaczęłam zauważać że za dużo podjadania i z tym walczę :D

16

@macio_944 wszyscy go szanowali, bez względu na poglądy to świadczy o wielkości tego człowieka.

10

@July_6_BcN no mnie aż zmroziło. Codziennie śledziłam jego posty, wspierałam... Często też tutaj dodawałam jako pewne źródło informacji. Po prostu jestem w szoku.

17

@July_6_BcN jedyny porządny polityk w Sejmie. Po prostu ciary...
@Misiusessi o zwierzęta, o dzieci... Zawsze reagował na krzywdę najsłabszych

3

@July_6_BcN jechał na rowerze i potrącił go samochód. To się nie dzieje po prostu...

16

Poseł Łukasz Litewka nie żyje...

1

@Ilka ja kawy nie pije, a herbatę piję tylko gorzką więc też nie słodzę napojów no ale jak miałam wybór coli albo coli zero to zawsze wybierałam te z cukrem xd

0

@Maker0 dzieki za ten post. Kilka lat temu rzuciłam cukier ale było jakoś łatwiej niż teraz. :D

0

@2026Canaletes bo czasami już przesadzałam i zaczęło mi to przeszkadzać. Jeżdżę rowerem i biegam, a po 70 km rowerkiem mieszanka wedlowska i czułam się jak ostatnia szmaciura. Chce najpierw ograniczyć do zera a potem pozwalać sobie raz na jakiś czas po prostu. Kiedyś tak zrobiłam to przez rok czasu zero cukru z pojedynczymi dniami.

1

@Kgorecki2500 moje zaufanie do Ubi wynosi równe 0%. Poczekam na pierwsze recenzje i promocje.

2

@Zoker ale przecież podatek cukrowy miał to zmienić. :D prawda?

1

Serio, strzelił i się połamał...

1

@Szczygiel06 xd postaram się

0

@Faro ja kiedyś erytrolem to jak zrobiłam gofry to poleciały do śmietnika. Fatalne

1

@Safrani dopaminę to ja mam z ruchu. Dziś przebiegłam 6 km, a 5 przeszłam szybkim marszem.
@redman83 dzięki :D

2

@PatrychoO @Safrani no dokładnie, czuję się jak ćpun na odstawieniu...
@maroon oczywiście, próbowałam jeść jabłko - twarde i niedobre, kupiłam winogrono - kwaśne, truskawki niedobre, gruszki tak samo. Mam chyba jakiegoś pecha do owoców bo co kupuję to jest niedojrzałe, twarde, kwaśne

4

Jakie są Wasze ulubione zdrowe zamienniki cukru? Od 6 dni unikam cukru, nie jem nic słodkiego, jakieś dżemy bez cukru które mają 60 kcal w całym słoiku... Jakieś wafelki bez cukru kompletnie mnie nie interesują, bo kaloryczne to jak cholera mimo wszystko. Obecnie przeżywam powazny kryzys i proszę o radę xD

1

@Lionel_Messi10 ja zamówiłam na płycie, wyszło mnie 169 zł, płatność przy odbiorze. To zobaczę na premierę jakie będą opinie i najwyżej nie odbiorę xd

2

@Kgorecki2500 Anna Maria to moja ulubiona pani polityk od dziś

1

@macio_944 pewnie są szczęśliwsi niż korposzczury xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?