6

@nelson25 e tam, powiedz, że zagrałeś za 2 zł a nie się zgrywasz :D

2

@michal26 kreciki zaskakują.

0

@Polnar wiem ale zwyczajnie superbohaterowie średnio mi siedzą i tylko Superman mi się podobał. Tutaj gameplay nie zachwyca.

18

@kaamil1910 a może po prostu macie syf w piwnicach i jest zagrożenie pożarem albo czymś?

2

@Safrani już tuptam nogami w miejscu i nie mogę się doczekać aż odpalę Netflixa. :D

7

@Kinginiesta bo atakują dronami statki z pomocą humanitarną która płynie do Gazy, a na pokładzie jednego ze statków jest Greta.

0

@MsBarca jedyne gry o superbohaterach które trzymały poziom to Spiderman i Batman, to mi wygląda na kolejnego średniaka jak Avengers

1

@Sulimo oby się spełniło. Alan wyśmienita gra :D

1

@Kgorecki2500 widziałam to osiągnięcie. XD patrząc na to, że nie mam jeszcze żadnego schematu na max to trochę średnio. No ale ja teraz przechodzę solo a potem będę w to tłukła z kumplami dla zabawy więc pewnie je zdobędę tak o :D

4

@Sulimo Bloodborne, Wiedźmin 3, Sekiro.

Nostalgia: Gothic 2

Edit: chyba dopiero zaczynasz z grami, bo widzę, że co ograsz to ulubiona gra. :D

2



Widzieliście? Zwiastun nowej gry od pana wizjonera Kojimy. Zapowiada się wybornie. :D

3

@JimMorrisonFCB nie zapłaciłam. XD widziałam w menu. Jakoś przeczekałam i poszłam do żabki po Żywca z lodówki za 2 zł pół litra. :D

15

@Kgorecki2500 za dobre jedzenie jestem w stanie zapłacić dużo, ale jak mam zapłacić za zwykłą wodę 40 zł gdzie taki dzbanek 0,8 l to jak jest pikantne jedzenie nawet na dwie osoby nie wystarczy. Rozumiem serio szklanka coli za dychę czy drink za 30 zł, ale ceny wód w restauracjach to niesamowity scam więc już nawet się nie wstydzę i biorę swoją butelkę.

0

@RoberDzik PSG, ManU, Getafe, Asspanyol

26

@Kgorecki2500 ostatnio jak byłam w pizzerii to 0,8 l dzbanek wody włoskiej (rzekomo) kosztował 40 zł. XD wprawiło mnie to w osłupienie

2

@DonCarletto ja kocham zbierać grzyby, ale nie lubię ich jeść.

1

@Bykunn ja byłam w lesie takim parkowym w Poznaniu i były sowy, szarpnęłam się teraz i pojechałam typowo do lasu. Szczerze? W samym lesie nie było dużo grzybów, 3/4 zebrałam przy drodze po prostu xd

1

@barcanawieki no lipa na maxa, też chciałam płytę ale musiałam kupić cyfrę :(

4

Dlaczego jesień i późne lato jest lepsze niż czerwiec?

https://zapodaj.net/plik-aptVhiq3u5
Dlatego. :D dla zainteresowanych grzybiarzy z Wielkopolski - Chrośnica i okolice.

1

@barcanawieki bo nowego Dying Light nie ma w wersji fizycznej

1

@Kgorecki2500 ja trafiłam do tych ciemnych stref i póki co uciekam. XD

3

@sendesara no i jeszcze na dopingu bo przecież karzeł sterydziarz.

4

@Konradowskyy Klangor

1

@RoberDzik Modric xd

0

@MichuZ44 zaraz Cię zgłosi i komentarz poleci xD ale zgadzam się w 100%

8

@Pawlak1992 z tego co wiem to Yamala wychowuje mama i babcia, a stary to taki kolega z doskoku

1

@MesQueUnClub_87 złote a skromne...

1

@dmcteam tam się wchodzi jak zabraknie papieru toaletowego

0

@Zoker niee, gram sobie w Dying Light The Beast :D

0

@LeoMessiiBarcaPepa dokładnie. Nie ma co w ogóle się tym przejmować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?