clyde
Dołączył/a: marzec 2013
Poznań
28 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pan Kapitan wraca do formy :D
0
Nie no Rekin... Idziesz do domu.
1
@Arden kiedyś przechodziłam przez pasy, jedno auto się zatrzymało a to była droga dwupasmowa, przyjaciółka w ostatniej chwili chwyciła mnie za plecak i szarpnęła do tyłu. Przejechał tamtędy TIR, pewnie jakby tego nie zrobiła to by została ze mnie marmolada. Zostanie to ze mną do końca życia
2
@tomek8756 jak JJ będzie tak chronił ludność jak Izrael... To chyba czas na wyprowadzkę z Poznania. Nie widzi mi się umierać z głodu pod Ratuszem
0
@partymaker hahahahaha :D
1
@partymaker dzięki za typ, siadło :D
1
@partymaker oki, stawiam tak jak mówisz
2
@malicinho Max Payne klasyka :) ostatnio wracałam myślami do tej gry przy ogrywaniu Alana Wake II bo tak występuje aktor który użyczał wizerunku itd Maxowi. :D dziwnie się czułam. Aktor, pisarz i współtwórca gier tak w sumie :)
2
@MYTO Wiedźmin 3, Bloodborne i Assassin's Creed II.
0
@Czyhrynski czyli najgorsze zakończenie xd
2
@misterio super ciekawostka, szkoda, że jestem za głupia i jej nie rozumiem xD
2
@Roobo Sławek to niech lepiej utka na jakiś czas, bo się kompromituje.
0
@Arden widziałam w necie jak syreny wyły. Zajebiście. :/
2
@marcin62 oczywiście, że tak. XD terminale w wielu sklepach nie działają, sama musiałam iść do bankomatu bo chciałam zapłacić w Biedronce.
2
@LeszekFCB teraz mam fazę na koreańskie reality show gdzie sportowcy, celebryci itd ze sobą rywalizują w różnych konkurencjach siłowych, wysiłkowych itd. jeśli chodzi o szacunek, poziom kultury tych ludzi to jest przepaść. Bardzo podoba mi się to jak się sobie kłaniają.
0
@July_6_BcN u mnie właśnie nie. Nawet nie miałam nigdy instynktu macierzyńskiego. :/ jestem chyba jakaś wybrakowana.
0
@MesQueUnClub_87 no to 5! :D za dużo się w moim życiu zadziało żebym się przejmowała tym co będzie za 30-35 lat. Może gdybym miała dzieciaczki byłoby inaczej ale no, nie mam. :D
0
@July_6_BcN a ja właśnie chyba za bardzo się nie zmieniłam. XD u mnie czas się zatrzymał jeśli chodzi o ubiór, styl życia i myślenie jak miałam 18-20 lat.
3
@Safrani to prawda. Jak miałam 14-18 lat to mam wrażenie, że to była cała wieczność, te 4 lata. Ostatnie 4 lata w moim życiu to jakiś pośpieszny...
@July_6_BcN ja chodziłam do roboty już z najlepszymi ludźmi na świecie :D
@MesQueUnClub_87 ja od pewnego czasu nie planuje niczego w przód, żyje tu i teraz. A już na pewno nie myślę o emeryturze itd.
@Esteban_ właśnie dużo ludzi mówi o tym, że ten czas covidowy namieszał
21
Piosenka ,,Tamagotchi" Quebo i Taco wyszła 7 lat temu. Dzieci, które urodziły się podczas gdy ten numer grały wszystkie radia, chodzą już do szkoły. Ten czas po 2020 roku naprawdę przyspieszył... To aż niewiarygodne jak te lata uciekają xD
1
@tbas mam przeszkolenie w strzelaniu i ukończone studia kierunkowe, więc nie wiem czy mnie nie powołają. Myślę, że wszystko jest możliwe i wtedy nie będę uciekać jak tego obowiązku.
Do tych co zostali na Ukrainie i walczą o swój kraj mam ogromny szacunek. Więc mam nadzieję, że mamy to wyjaśnione :)
A co do kobiety komentującej sprawy męskie... piszesz tak jakby mężczyźni nie byli pierwsi do komentowania spraw kobiet xd
2
@tbas a gdzie ja napisałam, że wszyscy? Napisałam CZĘŚĆ, a Ty mi piszesz, że wrzucam wszystkich do jednego worka. Drugiej części komentarza oczywiście nie skomentowałeś. XD widzę od jakiegoś czasu, że masz jakiś problem do mnie, ciągle podkreślasz, że kobieta taka i sraka, ma najwięcej do powiedzenia. Nie, Ty masz najwięcej do gadania. Samozwańczy ekspert na La Bambie, parę razy już pisałam, że uważam, że kobiety powinny być powoływane do wojska więc przestań się dopieprzać, że chce z perspektywy kanapy komentować jak inni giną w obronie Polski.
14
@BillyButcher młodzi Ukraińcy wyjechali z Ukrainy, część bawi się na koncertach u Nas a on zostawił rodziców, którzy nie wiedzieli co się z Nim dzieje i go szukali, pojechał narażać życie za obcy kraj. XD faktycznie, bohater obojga narodów. Szczególnie jak matka z ojcem po nocach nie spali, bo ich dziecko zaginęło. Ma jaja, nie ma co
0
@draxidox ja się obroniłam na 5 ale tak mi po prostu podpasowały pytania, że komisja mi przerywała bo za bardzo się rozgadałam. :D
0
@Sapos93 on go adoptował tylko po to by zabrać mu nerkę
@Comentateiro blisko współpracuję z ludźmi którzy zabierają interwencyjnie zwierzęta i wyroki w Polsce za znęcanie się nad zwierzętami są śmieszne. Wystarczy to sprawdzić, zamiast się mądrzyć. Wyroki zapadają w większości w zawieszeniu na 3 lata i z zakazem posiadania zwierząt. Wyroków pozbawienia wolności jest mało. Nie musisz we wszystkim być ekspertem.
Edit: jeszcze wytykasz mi bycie obrzydliwą konserwatystką w sprawie o którą walczą najbardziej osoby o lewicowych poglądach czyt. ochrona zwierząt. XD nie chce mi się z Tobą dyskutować, nie mam dziś na to nastroju ani zdrowia. Miłego dnia
1
Jacek S. weterynarz, adoptował psa ze schroniska po czym jego nerkę przeszczepił innemu rasowemu psu. Adopciaka oczywiście oddał do schroniska. Wyrok? Uniewinniony.
"Zabieg był pionierski i został przeprowadzony przez osobę z uprawnieniami. Oskarżony zadbał o to, żeby wykonano go z dbałością o zachowanie sztuki lekarskiej. Bólowi zwierzęcia nie można było zapobiec, ale można go było tylko ograniczyć i to zostało uczynione. Nie ból dawcy był celem oskarżonego, ale życie biorcy, bowiem w obu przypadkach, mimo wielomiesięcznego leczenia, tego życia nie można było inaczej uratować, o czym wiedział oskarżony, bowiem sam to leczenie prowadził" – powiedziała sędzia Anna Bator-Ciesielska
Żyjemy w obrzydliwym państwie dla zwierząt.
0
@Arys u rzeźnika ostatnio ciągle się nacinam bo stare. Kupuję mięso w Lidlu ale tylko w takim w którym wiem, że jest mnóstwo ludzi i to mięso długo nie leży. Jajka mam od gospodarza, kurczaka w całości również ale jak potrzebuje na szybko fileta z kurczaka to wybieram Lidla. W Biedronce mi się brzydzi to mięso
5
@Lanosss Małpa o krępym ciele - Jowita?
3
@TaughtMule a teraz? Dzień dobry panie Turku, mieszany mieszany i zgoda.
1
@BillyButcher ten typ to taki kacapski Tomek Lis