4

@Krystian1588 no możliwe, ale ani Pep nie trenował Lucho, a tym bardziej Lucho nie trenował Pepa, a to o to tutaj chodzi

0

@Kidd Jakie konsekwencje? Jak ty w robocie błąd popełnisz, to też mają cię od razu zwalniać?

4

@PIWOSZ89 mistrz Świata, 2 - krotny mistrz Europy, 4 - krotny zwycięzca Ligi Mistrzów, dwa tryplety, TOP 3 złotej piłki, mało kto liznął tyle poważnej piłki co on

1

@BoRoWieC będzie zaliczony po kursie 1.0

2

@Eto'o9 R10 najgorsze to fakt, że Griezmann nie odszedł wcześniej i nie umożliwił podpisania Messiego

0

@Nazio87 myślę, że z tym to akurat dzisiaj nie mielibyśmy też problemu :D

1

@Deviler 80 maksymalnie, czasem 70

0

@Encore no to Totki wracają do TOP 4

1

@Janiama Barcelona 3:1

4

@Nightingale Sergi Roberto zapomniałeś dodać, on byłby kluczowy

3

#leaveXavi please

0

@DaPidejpi przecież łatwiej teraz wyświetleń nie można złapać.

2

@Herato czyli ma już na zawsze zrezygnować z bycia trenerem Barcelony i spełnienia marzeń, bo coś może pójść nie tak?

7

@koksik2700 pewnie dlatego problem ze sztabem, bo Xavi trzech ogrodników chciał zatrudnić.

1

@Momals11 usłyszał, że ziomek wraca na ławkę i już nie chce bawić się w Paryżu

0

myślicie, że jakby Depay wczoraj trafił karnego, to Koeman nadal byłby na stanowisku?

2

@Momals11 to kur*a tak dobrze pokazuje, jak szybko to życie mija. Pamiętam naprawdę dobrze, jak oglądałem o 3 nad ranem El Classico towarzyskie w Ameryce i Neymar strzelił bramkę. Modliłem się, żeby z nami został. A tu już ponad 4 lata minęły.

1

@patrykzmc2000 tutaj śmierdziało niespodzianką akurat

0

@Blanco16 bardzo zły :D madre to matka

2

zaczynam bać się tego świata. Ostatnio o czym z kimś nie gadam, to youtubie mi się pojawia jakiś filmik o tym.

1

@Woland10 trawa jest zielona

0

@LS odpadnięcie w fazie grupowej LM zwolniłoby Koemana. Mimo wszystko liczę, że aż tak daleko to nie zajdzie

5

Ile Real jutro w dupsko dostaje? 4:0 dla nas na luzie

0

@tadzik447 chyba chodzi o fakt, że oni zarabiają na piłce nożnej takie pieniądze i forma fizyczna należy do ich pracy

1

@Tuc @AmigoBlancos dobrze mówi, nie masz możliwości zagrać dwóch FC w jeden weekend

0

@Momals11 pamiętam ten mecz idealnie, bo miałem na kuponie 2-3 bramek w meczu. Mimo tego byłem załamany.

1

@DonMatteo901 no ale to nie jest wstyd. Ci zawodnicy na codzień ze sobą grają i trenują. Jak reprezentacja ma być lepsza, jak Napoli każdego po za Lewym z naszej reprezentacji mogłoby sobie kupić.

Edit. Dodam, że nikt z tej reprezentacji, po za Lewym i Zielem (który już tam gra), nie miałby miejsca w wyjściowej jedenastce.

1

@Mns21 do ssania to możesz pić 5 minut po wzięciu

11

@ObiektywnyKibic121 gówno prawda, gdyby CR strzelił z karnego i dostał jak na patelni takie podanie od Bruno, też byłyby komentarze, że Penaldo i czeka tylko w polu karnym

1

@DaPidejpi a po co zakładać, że nie ma Messiego i Lewandowskiego, jak ja z nimi dałbym Żorżinio.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?