chavez
Dołączył/a: luty 2016
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Krystian1588 no możliwe, ale ani Pep nie trenował Lucho, a tym bardziej Lucho nie trenował Pepa, a to o to tutaj chodzi
0
@Kidd Jakie konsekwencje? Jak ty w robocie błąd popełnisz, to też mają cię od razu zwalniać?
4
@PIWOSZ89 mistrz Świata, 2 - krotny mistrz Europy, 4 - krotny zwycięzca Ligi Mistrzów, dwa tryplety, TOP 3 złotej piłki, mało kto liznął tyle poważnej piłki co on
1
@BoRoWieC będzie zaliczony po kursie 1.0
2
@Eto'o9 R10 najgorsze to fakt, że Griezmann nie odszedł wcześniej i nie umożliwił podpisania Messiego
0
@Nazio87 myślę, że z tym to akurat dzisiaj nie mielibyśmy też problemu :D
1
@Deviler 80 maksymalnie, czasem 70
0
@Encore no to Totki wracają do TOP 4
1
@Janiama Barcelona 3:1
4
@Nightingale Sergi Roberto zapomniałeś dodać, on byłby kluczowy
3
#leaveXavi please
0
@DaPidejpi przecież łatwiej teraz wyświetleń nie można złapać.
2
@Herato czyli ma już na zawsze zrezygnować z bycia trenerem Barcelony i spełnienia marzeń, bo coś może pójść nie tak?
7
@koksik2700 pewnie dlatego problem ze sztabem, bo Xavi trzech ogrodników chciał zatrudnić.
1
@Momals11 usłyszał, że ziomek wraca na ławkę i już nie chce bawić się w Paryżu
0
myślicie, że jakby Depay wczoraj trafił karnego, to Koeman nadal byłby na stanowisku?
2
@Momals11 to kur*a tak dobrze pokazuje, jak szybko to życie mija. Pamiętam naprawdę dobrze, jak oglądałem o 3 nad ranem El Classico towarzyskie w Ameryce i Neymar strzelił bramkę. Modliłem się, żeby z nami został. A tu już ponad 4 lata minęły.
1
@patrykzmc2000 tutaj śmierdziało niespodzianką akurat
0
@Blanco16 bardzo zły :D madre to matka
2
zaczynam bać się tego świata. Ostatnio o czym z kimś nie gadam, to youtubie mi się pojawia jakiś filmik o tym.
1
@Woland10 trawa jest zielona
0
@LS odpadnięcie w fazie grupowej LM zwolniłoby Koemana. Mimo wszystko liczę, że aż tak daleko to nie zajdzie
5
Ile Real jutro w dupsko dostaje? 4:0 dla nas na luzie
0
@tadzik447 chyba chodzi o fakt, że oni zarabiają na piłce nożnej takie pieniądze i forma fizyczna należy do ich pracy
1
@Tuc @AmigoBlancos dobrze mówi, nie masz możliwości zagrać dwóch FC w jeden weekend
0
@Momals11 pamiętam ten mecz idealnie, bo miałem na kuponie 2-3 bramek w meczu. Mimo tego byłem załamany.
1
@DonMatteo901 no ale to nie jest wstyd. Ci zawodnicy na codzień ze sobą grają i trenują. Jak reprezentacja ma być lepsza, jak Napoli każdego po za Lewym z naszej reprezentacji mogłoby sobie kupić.
Edit. Dodam, że nikt z tej reprezentacji, po za Lewym i Zielem (który już tam gra), nie miałby miejsca w wyjściowej jedenastce.
1
@Mns21 do ssania to możesz pić 5 minut po wzięciu
11
@ObiektywnyKibic121 gówno prawda, gdyby CR strzelił z karnego i dostał jak na patelni takie podanie od Bruno, też byłyby komentarze, że Penaldo i czeka tylko w polu karnym
1
@DaPidejpi a po co zakładać, że nie ma Messiego i Lewandowskiego, jak ja z nimi dałbym Żorżinio.