0

Do 25 metra przed bramka Getafe jakoś jeszcze szło, później wszystko nie wychodziło

0

@budel17 ale tak na marginesie to w PL VAR oraz sędziowie tez niezłe daje dupy szczerze mówiąc

0

Zadko mam możliwość obejrzeć cały mecz, ale po tym meczu to naprawdę sędziowie w LL są nieudacznikami
Co ten chłop widział a czego nie to tylko on jeden wie.

1

@michal26 korzystam z revolut dość często
Różne waluty tureckie liry, euro, korona czeska, franki szwajcarskie
Dobry kurs wymiany waluty natychmiastowa realizacja i można płacić w danym kraju w ich walucie
Bez fizycznej karty zapłacisz telefonem

0

Gratulacje
Łysy koksownik po wydaniu milionów euro w kilku klubach nareszcie dał rade

0

@Kuba_1 maradonnie w tym zestawieniu bardziej od jego umiejetnosci pomaga romantyczna historia narkomana ze swoimi uzaleznieniami i tragiczny jej koniec

0

@kubix05 jemu życzyć setki to akurat obraza

0

@Jackazz kolega przewaznei imprezuje z toba ale po to zatrudniasz ochroniarza zeby cie pilnowal lub wyniosl z imprezy

0

@D10SLEO pelna zgoda za ostatni odcinek powinni go wywalić. Łaskę zrobił ze przyszedł

0

@Firestone moim zdaniem gdyby nic nie bylo na rzeczy alves juz by byl na wolnosci, dlugo to trwa, czas pokaze

0

@Jackazz mysle ze ludzie jak on, maja szkolenia na ktorych ktos ich uswiadamia o takim ryzyku, ze jako osoba znana i bogata moze dosc do takich sytuacji. dlatego powinien miec w swoim otoczeniu ochroniarza z trzezwa glowa ktory nie dopusci do takiej sytuacji

3

@zenoowity brazole to jakies kochliwe takie
alves, robinhio, pewnie lista moze byc dluga

2

@Macio93 do tego sytuacja pilkarzy manchesteru i tego niebieskiego i tego czerwonego
pojebane czasy
a dwa ze majac tyle kasy chlop moze sobie kupic kazda kurwe to bierze sie za taka co go za kraty wsadzi

0

@pioz123 chlop nie mieszka w rosji ponad 15 lat, a nadal ma przekonania jak Rosjanie ktorzy ogladaja Putinowska propagande
to tylko pokazuje jaki to jest beton podobny do tego naszego pisowskiego
w kilku programach na yt ludzie wiedzacy dosc sporo o wschodzie rowniez tak przedstawiaja obywateli tego kraju i ich poglady

0

@AFA90 On ma problem skrytykować agresje na Ukrainę
Bardziej ma poglądy zbliżone do uciekających z niemiec po wojnie

0

@pioz123 chłopie większość Rosjan wspiera wojnę, mam sąsiada Rosjanina i twierdzi ze dobrze robią l. O czym ty mi mówisz ??
Każdy gest w ich stronę nawet taki głupi jaki zrobiła Barcelona to pożywka.
Tak jak ten idiota co uciekł na Białoruś. Te reżimy potrzebują jakiegokolwiek zdania wsparcia by zrobić z tego cała kampanie

0

@FCBparasiempre Śląsk nie ma takich pieniędzy żeby Legia się na nie skusiła

0

@FCBparasiempre nie przegra, maja taka serie u siebie ze nie przegra. Kibice by im tego nie wybaczyli a i trener chce pewnie do końca pokazać ze zrobił dobra robotę

0

@HighestInTheRoom jak chce coś ugrać w klubie to musi zmienić otoczenie

1

@Kidd mnie wiedźmin przytłaczał ilością zadań na mapie, ledwo się ruszyles coś do zrobienia, w RDR2 świat bardziej wolny od tego, nie tak kolorowa

1

@kubix05 oby w walce z ta depresja zawsze był zwycięski

1

@wasacz ktoś wie jaki środek żarzył i gdzie kupić można ??

1

@pioz123 nie oglądam tv wogole. To co piszesz przypomina mi obecna retorykę Niemiec. Ze to nie oni odpowiedzialni są za II wojnę światowa tylko nazisci. Uderz się w ścianę człowieku

4

@Antimadridista_WR kiedy wydawało się ze Lechia z portkami swojego gracza zrobila fikołka, to Barcelona podjęła wyzwanie i poprosiła by ktoś potrzymał jej piwo. Ale ten gest się poniesie w świecie. A rosyjskie media już będą wiedziały jak to użyć

0

@barcelonaLM dziekuje

1

Komentarz usunięty

1

@DonMatteo901 jeśli to okaze się prawda to będzie masakra.
ostatnio Paczul z Weszło mówił, ze był z Raczkowskim na jakimś weselu. Raczkowski nie pił. Bylo to dość niedawno. Ale się pozmieniało

0

@Roobo Zidane jeden z najlpeszych tez sie zagoowal o rodzine, kazdy jest tylko czlowiekiem to raz a dwa nie kazdy toleruje zarty o rodzinie. mozliwe ze tobie zwisa co ktos mowi o Twojej, mi nie

0

@Kinginiesta pokazali jak sie sedziuje wczoraj w Londynie

0

ta nasz ekstraklasa ma smiesznych sedziow, w hiszpanii kazdy wie jak jest ale w PL sedziowe tez ladnie daja po jajach. ciekawe kiedy ktos wymysli jakis system rozliczania sedziow z blednych decyzji. nawet w dobie VAR-u w PL potrafia robic co chca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?