an_di
Dołączył/a: kwiecień 2011
Cieszyn
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BezglutenowyPedri dostał
Pytanie czemu brazol nie dostał czerwonej
0
Brazol bez czerwonej xD
0
@Culer9002 hehe gdyby ta sytuacje byla w druga steonew inaczej bys mowil
0
druga zolta za sam fakt ruchu reka w twarz przeciwnika
0
@Mitch_Atleta Nie ma języka argentyńskiego wiec jesteś Argentyńczykiem ale mówisz w obcym taki ubogi kraj mimo ze za kasę nazistow przyjmował kiedy wszyscy ich zwalczali i szukali
0
@Mitch_Atleta Austria ma podobny problem
Jeden z nielicznych krajów bez swojego języka
0
@Mitch_Atleta nie ma języka argentyńskiego wiec mówisz w obcym czyli hiszpańskim lub niemieckim jeśli masz dziadka przybysza
2
Dlaczego każdy Argentyńczyk po przebudzeniu patrząc w lustro jest wkurwiony
Bo nie ma własnego języka
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@takisobiektos kiedyś Marcin Mieciel taki nosił , może ktoś podpatrzył lub kupił w bravo sport
0
@Esteban_ tez nie lubię athletico i simeone chłop co więcej miał czerwonych niż bramek
1
Ciekawe ilu Argentyńczyków mówi biegle po niemiecku bo dziadek był z innego kraju
0
@Transu96 dla mnie bez winy Szczęsnego
Nie miał szans upilnować długiego rogu
0
Jako kibic realu Madryt muszę powiedzieć ze sędziowanie w Hiszpanii jest tak chujowe ze masakra
Czekam z utęsknieniem aż ktoś wreszcie wywali Viniciusa z boiska bezpośrednia czerwona najlepiej w pierwszej połowie, Real przegra mecz i może ktoś się tam w głowę podrapie i zacznie myśleć nad jego zachowaniem.
Smutne jest jednak to ze w premier league sędziowanie jakieś nie jest lepsze
VAR niby jest w nadal sędziowanie jest tragiczne
0
@ImPolish_ w barcelonie by z lawki nie wstal
1
mbape jak midas, co dotknie zamienia sie w gowno...francuzka liga to nie hispzanska
0
Wcisnąć granadzie trzy to powinno być zrobione bez wysiłku, ale stracić trzy to dramat
4
@norbi77 przeciez gdyby ktos tak potraktowal gaviego to forum by plonelo ze nie dal karnego
0
@Roobo mam te same odczucia
Jako jeden z nielicznych który gra na swoim poziomie i płaci za to że inni nie dają rady
A jeszcze jakiś czas temu chciano go sprzedać bo pensja za wysoka
1
Ancelotti dobry trener nie ma co gadać
Dziadek daje radę
1
Lunin przynajmniej coś broni dla swoje drużyny
0
Szkoda że Barcelona nie ma bramkarza
0
@NeroTFP1 sam jestem w szoku jak Blind zbyt słaby na holenderska daje radę w hiszpańskiej
0
@notte_amante nadal tyle kobiet lekkich obyczajow co kiedys na ulicavh wieczorowa pora ??
0
3 sekundy i po imprezie
0
@Aragorn33 a kiedy on dostał łokciem w twarz a sędzia nawet faulu nie gwizdnął to ci pasowało do narracji ?? Hipokryzja
0
@Czajka90 tak szczerze to poziom tego co odwalają sędziowie w PL jest fatalny
Zastanawiam się gdzie są większe wałki tam czy w PD
0
@Saviola88 nie pisz tak bo nikt tutaj nie szuka obiektywnej opinii, musisz jebac sedziow jak nie gwizdza jak kibice tutaj chca
0
@ViScAAA nie wazne ile, zrobil ruch, wiec bral udzial w akcji
0
@Kinginiesta taki klub jak Barcelona i w takiej sytuacji powinna sobie poradzić
Uderzyć kilka razy z dystansu czy coś żeby musieli wyjść wyzej
Dla mnie to był festiwal nieudaczników w ataku i na skrzydłach
Rajdy wrzutki z czego nic nie wychodziło poza błędami