0

@BezglutenowyPedri dostał
Pytanie czemu brazol nie dostał czerwonej

0

Brazol bez czerwonej xD

0

@Culer9002 hehe gdyby ta sytuacje byla w druga steonew inaczej bys mowil

0

druga zolta za sam fakt ruchu reka w twarz przeciwnika

0

@Mitch_Atleta Nie ma języka argentyńskiego wiec jesteś Argentyńczykiem ale mówisz w obcym taki ubogi kraj mimo ze za kasę nazistow przyjmował kiedy wszyscy ich zwalczali i szukali

0

@Mitch_Atleta Austria ma podobny problem
Jeden z nielicznych krajów bez swojego języka

0

@Mitch_Atleta nie ma języka argentyńskiego wiec mówisz w obcym czyli hiszpańskim lub niemieckim jeśli masz dziadka przybysza

2

Dlaczego każdy Argentyńczyk po przebudzeniu patrząc w lustro jest wkurwiony
Bo nie ma własnego języka

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@takisobiektos kiedyś Marcin Mieciel taki nosił , może ktoś podpatrzył lub kupił w bravo sport

0

@Esteban_ tez nie lubię athletico i simeone chłop co więcej miał czerwonych niż bramek

1

Ciekawe ilu Argentyńczyków mówi biegle po niemiecku bo dziadek był z innego kraju

0

@Transu96 dla mnie bez winy Szczęsnego
Nie miał szans upilnować długiego rogu

0

Jako kibic realu Madryt muszę powiedzieć ze sędziowanie w Hiszpanii jest tak chujowe ze masakra
Czekam z utęsknieniem aż ktoś wreszcie wywali Viniciusa z boiska bezpośrednia czerwona najlepiej w pierwszej połowie, Real przegra mecz i może ktoś się tam w głowę podrapie i zacznie myśleć nad jego zachowaniem.

Smutne jest jednak to ze w premier league sędziowanie jakieś nie jest lepsze
VAR niby jest w nadal sędziowanie jest tragiczne

0

@ImPolish_ w barcelonie by z lawki nie wstal

1

mbape jak midas, co dotknie zamienia sie w gowno...francuzka liga to nie hispzanska

0

Wcisnąć granadzie trzy to powinno być zrobione bez wysiłku, ale stracić trzy to dramat

4

@norbi77 przeciez gdyby ktos tak potraktowal gaviego to forum by plonelo ze nie dal karnego

0

@Roobo mam te same odczucia
Jako jeden z nielicznych który gra na swoim poziomie i płaci za to że inni nie dają rady
A jeszcze jakiś czas temu chciano go sprzedać bo pensja za wysoka

1

Ancelotti dobry trener nie ma co gadać
Dziadek daje radę

1

Lunin przynajmniej coś broni dla swoje drużyny

0

Szkoda że Barcelona nie ma bramkarza

0

@NeroTFP1 sam jestem w szoku jak Blind zbyt słaby na holenderska daje radę w hiszpańskiej

0

@notte_amante nadal tyle kobiet lekkich obyczajow co kiedys na ulicavh wieczorowa pora ??

0

3 sekundy i po imprezie

0

@Aragorn33 a kiedy on dostał łokciem w twarz a sędzia nawet faulu nie gwizdnął to ci pasowało do narracji ?? Hipokryzja

0

@Czajka90 tak szczerze to poziom tego co odwalają sędziowie w PL jest fatalny
Zastanawiam się gdzie są większe wałki tam czy w PD

0

@Saviola88 nie pisz tak bo nikt tutaj nie szuka obiektywnej opinii, musisz jebac sedziow jak nie gwizdza jak kibice tutaj chca

0

@ViScAAA nie wazne ile, zrobil ruch, wiec bral udzial w akcji

0

@Kinginiesta taki klub jak Barcelona i w takiej sytuacji powinna sobie poradzić
Uderzyć kilka razy z dystansu czy coś żeby musieli wyjść wyzej
Dla mnie to był festiwal nieudaczników w ataku i na skrzydłach
Rajdy wrzutki z czego nic nie wychodziło poza błędami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?