0

@Rust_Cohle jak masz tyle kasy na koncie to z mało czym się musisz liczyć
Taka prawda
Ni chyba ze masz grube zarzuty jak Alves ale to już jest inna historia

0

@Malibu a kto im na to pozwala
Sędziowie. wiec czemu się dziwisz

0

@Malibu a dwa ze Gavi tez pozwala sobie na więcej i obaj z viniciusem powinni zostać wzorcowo wywaleni z boiska żeby trochę w głowach przestało szumiec

1

@Malibu to ze vinicius tak wyzywa sędziów to jest tylko i wyłącznie ich wina
Gdyby choć jeden z nich miał jaja i go wyjebal w 10 minucie Meczu z boiska sam zawodnik zobaczyłby ze nie jest nietykalny to raz dwa klub by go temperował bo nie chcesz grać kolejnego meczu w osłabieniu
A Inni pyskaci by zobaczyli ze nie ka świętych krów

0

@VENOMStyle kim Ty jesteś by to oceniać.
Absolutnie Twoja opinia na mój temat mi lata koło chuja. Gdyby ktoś w twarz cię od cweli zwyzywał albo matkę zone to odwrócił byś się na pięcie i życzył miłego dnia ?? Czy zebrał byś w sobie na tyle męskości i zareagował ??

0

@Malibu na temat kary się wogole nie wypowiadam
Chodzi mi o samo zachowanie

Może ten incydent spowoduje ze piłkarze beda rozliczani ze slow jakie wypowiadają do rywali
Mamy czasy gdzie praktycznie wszystko jest nagrywane wiec łatwo wyłapać to i tamto

1

@Malibu osobiście miałbym to w dupie
Jeśli Gavi by poskładał kogokolwiek w obronie rodziny sam na sam w cztery oczy to plus dla niego
Ryk nie szklanka a za słowa ponosi się czasem konsekwencje

2

@Faro nie jestem fanem przemocy ale obecne czasy ze ktoś twierdzi ze to tylko słowa i czuje się bezkarny i bezpieczny w swoim domku przy komputerze są śmieszne. Miałeś odwagę powiedzieć miej odwagę stanąć w obronie tych slow jak cię ktoś z nich rozliczyć chce

0

Pewnie oglądasz karę zaraz po tym jak skończą zajmować się sędziami

2

@Rust_Cohle gdyby to zrobił Araujo byłby bogiem tego forum. Zdając sobie sprawę ze prowokacje są różne to osobiście uwqzam ze jest granica. Zidane tez się zagotował i włoski piłkarzyk się poskładał

0

nie powiedziałeś tego w ryj to nie powiedziałeś nic.

0

@VENOMStyle najlepsze podsumowanie gimnazjum jest wrzucanie xD na końcu każdego postu
Ich życie to tez musi być takie jedno wielkie XD

0

@Zoker poprosił o przeprosiny, tamten by odmówił wiec by się rozeszli do domów

0

@Ptasior oddajesz kieszonkowe i sam się tłuczesz żeby tamten nie miał zarzutów

0

@Jakchcesz którego to internetowego hekterw odwiedził Pudzian czy któryś inny i nagle zesrana zbroja bo za słowa przyszło zapłacić
Wszystko mozesz powiedzieć tylko za niektóre słowa czasem trzeba płacić

0

Komentarz usunięty

0

@takisobiektos jak masz koszulkę Barcelony to możesz. Gwałt rocznie przemoc jak bicie na parkingu twarzą w twarz

2

Komentarz usunięty

2

@VENOMStyle lepeicjbyc Sebastianem w dresie i samemu załatwiać swoje sprawy nic ciota w rurkach i lecieć na skargę do mamy czy taty ( w tym wypadku do prasy mediów czy na piliście) jesteś kozak w gębie bądź kozak jak Cię ktoś za słowa rozlicza

1

@Deathwing112 takie czasy. To samo w internecie każdy kozak. A jak hejtera namierza w drzwi pukają to nagle osrany. Pokazać fuck off na ulicy każdy potrafi a jak mu powiesz żeby zjechał na bok to nagle spierdala. Odwaga rylko w gębie lub gestach

0

@xavi890 z kim chcesz robić ta super Ligę?? Z włoskimi drużynami które są w dupie jeśli chodzi o poziom ligi? Angielskie się nie przyłącza a sama Barcelona Real Juventus to za mało

2

Śledztwo nie znaczy ze klub już jest przegrany

0

@Tasde za co czerwo??

1

@AdiKingu96 co ma twarz do gry w pilke, przeciez to nie burdel

0

@Firestone ale chyba nie szlo w bramke

0

to sie odegral na obroncy

1

@FcPortoFan1999zastanawiam się czy tam wogole są widoki na lepsze jutro. Jeśli się utrzymaj psim swedem to połowa druzyny do wywalenia

1

Ten Norweg zjada w tym momencie wszystkich z Lewandowskim na czele

0

@Encore ograli united wiec sezon skonczyl sie dla nich

0

@partymaker zyja tym ze ograli united, wiecej sie dla nich juz nie liczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?