1

@lucca87 Ja uważam że na tej stronie powinni przebywać tylko i wyłącznie osoby ,które tak naprawdę kibicują Barcelonie .Nie ważne czy wygrywa czy przegrywa. Zresztą wczoraj Barca wygrała ,a i tak leci fala krytyki na trenera. Cieszmy się wygrana !!!!

2

@lucca87 Nawet jak wygra wszystkie mecze do końca roku,to znajdą się osoby takie jak Ty, którym coś nie będzie pasować.

9

@masq walka nie była na styku ,nie wiem jaka walkę oglądałeś. Wilder miał przebłyski ,ale został zniszczony.

0

Pytanie do was drodzy ,chciałbym złożyć komputer max do 4.000 tyś .Cos ktoś jest mi w stanie pomóc ? Z tego co widzę ceny poszły dość w górę .Komputer do gier.Czy lepiej kupić już gotową jednostkę, czy wszystko osobno? Pytań mam wiele i sam nie wiem już w co wierzyć, każda strona oferuje co innego i zachwala produkt :(

0

@czar007 Naprawdę top światowy, Busi od kilku sezonów zjazd w dół, Dembele co chwile kontuzja, Pique najlepsze lata ma za sobą, Roberto no proszę Cię to tylko zamiennik.Alba lepsze mecze przeplata słabymi.Jak dla mnie 50/50 Koeman nie jest top trener,ale do cholery wszystko zwalac na trenerato lekka przesada.Niech te nasze gwiazdy walna się w pierś i zapierniczac po boisku.

0

@equwesta Laporta jest brany pod uwagę trenowania Barcelony?:)

0

@equwesta Broniłem Koemana i dalej uważam, że z tym składem każdy trener będzie miał problem z wygrywanie, mam nadzieję jednak że się mylę.

0

@D10SLEO Inne drużyny nie muszą grać wiecznie tiki taki,wielu trenerów już o tym mówiło. Sam zobacz że tylko jak mamy mniejszej posiadanie piłki niż przeciwnik ,zaraz gazety piszą o tym.Ja trener może coś wprowadzić nowego jak jest nacisk na posiadanie 60 -40 % inaczej mecz wygrany i tak jest przegrany.

1

@Odcinkowy Tylko ciekawe kto po Koemanie? Bo jeśli to prawda co piszą że są dwie opcje,to chyba lepiej żeby został Koeman.

0

@Roxi hahahahaha A to dobre:)

0

@Patryk1986 Też mi się podoba to ustawienie.

4

@kakusus Większych bzdur nie czytalem.Kto u nas gra za nazwiska? Gramy tym co mamy w kadrze.

0

@gryfiT. Chciał bym to zobaczyć:)

0

@SzahMatt Ale brednie, mam nadzieję że przyjedzie nowy trener i pokaże wam ile można z tym zespołem osiągnąć, już to widzę.

3

@Prabuk955 A kogo miał wystawić?

1

@Xxxbarca4ever Ja Ciebie popieram w 100 % Nie lubię gdy wszyscy mówią że wina trenera.Popatrzmy też na naszą kadrę. Ilu tak naprawdę mamy zawodników ,którzy coś wnoszą swoją grą? Znajdziemy 5? Przecież na boisku biega 11 chłopa. Tu nawet wielki Klopp i Guardiola mieli by problem. Żeby wszystko funkcjonowało wszystkie tryby muszą pracować.

2

@Dundersztyc Tylko jest różnica bo w Chelsea chce się chłopom biegać i grać. No i kadrowo są lepsi.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@daro22 Świetne porównania Chelsea do Barcelony:)

0

@daro22 Jeśli uważasz że nie mamy złej kadry ,to teraz powiedz mi kto w ostatnim meczu zagrał dobrze? Na papierze wygląda to dobrze,lecz trzeba brać pod uwagę w jakiej formie są zawodnicy od kilku sezonów.Jak to mówią z gowna bata nie ukręcisz. Mam nadzieję że wielu zawodników się ogarnie i zacznie grać na swoim poziomie.

0

@Abominacja Ale co Ty chcesz od Dembele? Poprzedni sezon miał przyzwoity, wiem wiem statystyki i wykończenie akcji na minus. Gdy był zdrowy i dostawał szanse wyglądało to dobrze.

0

@lucca87 Patrząc w jakiej formie mamy zawodników, to bardzoooooo wątpię w tego mistrza. Oczywiście trzymam kciuki i kibicuję !!!

0

@pacior95 "szału nie było " ocena zawodnika po 3 kolejkach.

2

@VinceVega Jak każdy kibic zrozumie? Zobacz sobie co tu się dzieje przed mecze i po meczu.Jak nie jazda na skład bo gra ten albo ten.To znów jazda na Koeman.

0

@TheNekro94 jeśli nie ,to na co krytykować?

0

@TheNekro94 Jesteś za handlem w niedzielę więc pewnie ciężko żyć bez niedzieli handlowej

0

@TheNekro94 Wyrażam swoje zdanie. Przykro mi ,że dorosły człowiek nie potrafi się zorganizować przez 6 dni w tygodniu i musi robić zakupy w niedzielę. No ale pewnie pracujesz po 22 h dziennie i jedyna rozrywke jaka potrafisz zaproponowac rodzinie to wyjście w niedziele na zakupy ,bo nie było czasu.Pewnie też przez cały tydzień żyjesz tylko z zakupów zrobionych w niedzielę:)

0

@GeFcIo Niestety masz rację, mając 6 dni na zakupy ,nie potrafią się ogarnąć. Niedzielę się spędza z rodziną, żona, kochanką, przyjaciółmi. Tylko dla wielu taki czas razem spędzony to tylko w Galerii:)

0

@tomek8756 Z drugiej strony barykady też są tacy .Zresztą całe to środowisko przydało by się zmienić.

0

@TheNekro94 Wolny rynek nie obowiązuje 6 dni w tygodniu tylko w niedzielę?

Media