La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 787 Culés

0

Pytanie do was drodzy ,chciałbym złożyć komputer max do 4.000 tyś .Cos ktoś jest mi w stanie pomóc ? Z tego co widzę ceny poszły dość w górę .Komputer do gier.Czy lepiej kupić już gotową jednostkę, czy wszystko osobno? Pytań mam wiele i sam nie wiem już w co wierzyć, każda strona oferuje co innego i zachwala produkt :(

3

@Veg85 Gotowców się nie kupuje, a składać się nie opłaca ze względu na ceny :P

1

@Veg85 W obecnej sytuacji chyba lepiej kupić laptopa.

2

@Veg85 Granie przez platforme Stadia jest spoko. Prosty sprzęt, ew dobry monitor i w miare szybki internet i wszystko bangla.

0

@Veg85 Celeron 400 MHz, 256 Ram, 10 GB

2

@Veg85 do 4 baniek to na luzie kompa z nasa pewnie

3

@Veg85 Obecnie PC za 4 tysiące to taki bez szału. Też miałem coś składać, ale w końcu kupiłem Xboxa Series X i jestem mega zadowolony.

0

@Veg85 Ogólnie rzecz biorąc to prawda, że aktualnie sprzęt poszedł do góry tak absurdalnie, że nie opłaca się kupować ale w razie co:
https://fanboy.pl/zestawy-komputerowe-dla-graczy-wrzesien-2021/

« Powrót do wszystkich komentarzy