O sobie

  • Zainteresowania Piłka Nożna, NBA
  • Ulubiony zawodnik Messi,Rivaldo ,Jordan
  • Ulubione zespoły Barca,Chicago Bulls
  • Barcelonie kibicuję od 1995

Statystyki

  • Dni w serwisie 1540
  • Liczba komentarzy 646
  • Polecenia 1523

Komentarze

1

@lucca87 Ja uważam że na tej stronie powinni przebywać tylko i wyłącznie osoby ,które tak naprawdę kibicują Barcelonie .Nie ważne czy wygrywa czy przegrywa. Zresztą wczoraj Barca wygrała ,a i tak leci fala krytyki na trenera. Cieszmy się wygrana !!!!

2

@lucca87 Nawet jak wygra wszystkie mecze do końca roku,to znajdą się osoby takie jak Ty, którym coś nie będzie pasować.

9

@masq walka nie była na styku ,nie wiem jaka walkę oglądałeś. Wilder miał przebłyski ,ale został zniszczony.

0

Pytanie do was drodzy ,chciałbym złożyć komputer max do 4.000 tyś .Cos ktoś jest mi w stanie pomóc ? Z tego co widzę ceny poszły dość w górę .Komputer do gier.Czy lepiej kupić już gotową jednostkę, czy wszystko osobno? Pytań mam wiele i sam nie wiem już w co wierzyć, każda strona oferuje co innego i zachwala produkt :(

0

@czar007 Naprawdę top światowy, Busi od kilku sezonów zjazd w dół, Dembele co chwile kontuzja, Pique najlepsze lata ma za sobą, Roberto no proszę Cię to tylko zamiennik.Alba lepsze mecze przeplata słabymi.Jak dla mnie 50/50 Koeman nie jest top trener,ale do cholery wszystko zwalac na trenerato lekka przesada.Niech te nasze gwiazdy walna się w pierś i zapierniczac po boisku.

Zobacz wszystkie

81

Dobrze chłopie żeś ty to uderzył, bo juz tam biegł Igła;)

66

Osobiście bardzo się cieszę ze są tu ludzie, którzy tracą swój czas by raczyc nas informacjami odnośnie transferów itp.Nie oszukujmy się La Rambla jest dla mnie głównym źródłem informacji.Dzięki za waszą pracy,oby tak dalej.Dobrej nocy.

62

Mało w głowie to masz ty, każdy wierzy w co innego.Bóg jest częścią naszego życia, czy sie podoba czy nie!.

40

Mieli być chłopcami do bicia, a ich mecze dały wiecej emocji niż nie jedno spotkanie.

37

Raczej dobrze poukładana taktycznie drużynę. Czasy Barcy Pepa już minęły i trzeba się z tym pogodzić.Zresztą drużyny wiedzą jak grać z Barcelona-murowanie bramki i kontra.Takie mecze trzeba grać szybką piłką i robić zamieszanie,a co 3 dni nie można wymagać takiej intensywności, to nie maszyny.