Tigermaus
Dołączył/a: lipiec 2023
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Pablozeusz raczej było dokładnie 0% szansy, że wynik będzie inny niż +3 pkt.
2
@AmigoBlancos heh, a ja nie umiem z zyskiem trafić 20 zł a tu 250 stawka...
0
Endrik 2 gole w 1 połowie i spalony, się tam rozkręcił.
0
@Barcafan2020 wkleić z gemini? :)
0
@Chimera ale gdzie ja obarczam winą Konfę czy Brauna? Napisałem, że to oni najwięcej krzyczą obecnie o konieczności utrzymywania sektora, nic więcej. Ciekawe tylko, że cała Europa (często przed Unią) zlikwidowała górnictwo i ma dziś energię tańszą niż my.
@Safrani było widać przy wybuchu wojny na Ukrainie jak łatwo i tanio jest zdobyć węgiel :)
0
@Starrk zapytaj polityków Konfy albo PiS czy jeszcze lepiej Brauna - to oni najgłośniej krzyczą o likwidacji dobra narodowego. Swoją drogą górnictwo jest potrzebne bo mamy 20 lat luki w rozwoju energetyki - ale w formie w jakiej funkcjonuje nie ma szans żeby było opłacalne u nas, i to nie wina Unii a wieloletniego rozwoju choroby tej branży.
0
Harry Pott... tfu Kane goni białego mapeta, 11:7 na teraz.
0
@KrwawiaceoczyVEB Lewy pracuje przecież nad przedłużeniem kontraktu :)
0
@kanver_ brakuje karnego dla Realu.
0
W przerwie meczów zjadłem picce z żaby za 16 zł kuponik - no normalnie tak po ludzku za te pieniążki smakuje mi ten twór :)
0
@Vegeta88 PKP to by pewnie mógł sobie kupić :D
3
Cristiano Ronaldo w Al-Nassr:
658 mln dolarów pensji – całkowicie wolnej od podatku
Prywatny odrzutowiec na zawołanie (limit 5,5 mln $)
Luksusowa willa warta ok. 14 mln $
16-osobowy personel pracujący tylko dla niego
110 tys. $ za każdego gola
55 tys. $ za każdą asystę
5,5 mln $ za Złotego Buta
11 mln $ za mistrzostwo ligi
9 mln $ za triumf w Lidze Mistrzów AFC
83 mln $ z kontraktów sponsorskich
15% udziałów w Al-Nassr (ok. 45 mln $)
SkySports
Ten samolot na żądanie to argument nie do przebicia dla drużyn z Ekstraklasy, inaczej dałoby się go namówić.
0
@LRey drugą, trzecią i może kilka kolejnych strzela do innych bramek :D
0
Arbeloa dzwonił już do Xabiego, że odrobił 3 pkt w jeden weekend.
1
@AmigoBlancos 13 posterunek? A rola Włodarczyk w "Sara" lub Angela - dziewczyna Lindy w Psach? Przecież teraz byłby proces i więzienie za to :)
0
@AduŚ07 powinno to się zmienić Fabiana na karne, w meczu wcześniej pokazał, że kompletnie nie ma wyczucia i szczęścia do kierunku - tak w piłce bywa więc na Portugalię mógł w końcówce dogrywki wskoczyć Artur albo i Wojtek, takie mądrości siedząc przed monitorem :D
0
@KobeFR no spróbuję, może akurat, tylko znając życie z puli 20 meczów weekendowych 19 wejdzie a jeden nie i ja akurat ten 1 wybiorę :D
0
@Czyhrynski taz na kwartał coś tam się trafi, ale tak ogólnie to for fun, na flashscore zerkam z emocjami :D arkusz mówi, że 5 dyszek mnie to kosztuje
0
@Czyhrynski gram za drobne dla zabawy już sporo lat, wiadomo wieczny minus ale to nie są duże sumy miesięcznie.
0
@gumaz przy 4 mam zwrot przy 1 faulu :)
8
Rence opadajom, od listopada żadnego wygranego kuponu, średnio po 4 zdarzenia i w koło jeden, jeden, jeden, energia z kosmosu przeciwko mnie...
0
@europejczyk tam jest jakiś dziwny układ post który pojawia się przed meczem chyba a potem w połowie i na koniec są aktualizacje i zamiany nagłówka, ale nie wiem na 100%, nie śledzę.
0
@europejczyk aż sobie sprawdziłem i fake, artykuł leciał przez cały mecz i był aktualizowany, widać po komentarzach (czasy dodania), dziś widnieje pod nazwą WSTYD.
1
@mmaciass to jest taki serial co siada się i ogląda do oporu, najlepsza jest końcowka 3 sezonu :) Niestety 2 połowa ostatniego to jak ostatni sezon House of Cards, no dramat. Dobrze się też ogląda 1882 i 1923 - prequele.
1
@Walker płyta Brave New World dla mnie #1, utwór w zasadzie też :) Ja wiem, że to nie szczyt osiągnięć w IM ale akurat od tej płyty zaczynałem i tak chyba zostało.
0
@korni20 widocznie w excelu było za dużo czerwonych liczb. Niestety ale jak wszędzie rządzą pieniądze i nawet taki nieważny puchar ma w tabelkach znaczenie.
0
@PatrykBarca tego nawet Jurgen nie uratuje, to nie ten Real co za czasów CR7.
0
@Kitek1640 Realu nie ma jako drużyny i długo nie będzie, czy to dobrze? Nie wiem, może i dobrze, z drugiej strony klasyki takie na top topów przez długi czas nie wrócą, to nie jest dobrze.
3
Powrót Lewandowskiego w wielkim stylu. Polak dał Barcelonie trofeum.
Onet nie kłamie!
0
@AmigoBlancos heh, właśnie zerknąłem na listę w superbet, od 25 listopada nie wiem co to zielony kupon, a u Ciebie jakieś kursy wchodzą większe niż u mnie ako z 5, to jest ustawione :)