Tigermaus
Dołączył/a: lipiec 2023
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AmigoBlancos z 6,5 robisz 426? Ja przegranych mam 5 kuponów pod rząd jednym zdarzeniem tylko w tym tygodniu, nie umiem 10 zł zamienić na 30 zł... 7 meczy? 6 wejdzie, wczoraj 2 kupony 4 i 3 zdarzenia, weszło odpowiednio 3 i 2, ja już niestety nie rozumiem...
0
@PatrykBarca no z 5 czy 10 zł wygrać 500 to trzeba jednak ukręcić spory kurs :) a ja nie trafiam 3 zdarzeń na kuponie, mam serie kilkunastu kuponów pod rząd z jednym zdarzeniem, ale kiedyś się uda!
0
@jakub1906 nie wygrałem nigdy takiej kwoty przez 10 lat zabawy u buków, w zasadzie to nie wygrywam żadych kwot więc gratki :)
3
Kolejny dobry dzień w bukmacherce, dokładnie taki sam jak 1586 dni poprzednich: Arsenal siadł, Chelsea też a pewniak z podpórką Stuttgart oczywiście przegrał, musicie mi podziękować, że omijam Barcę bo jeśli będzie moim ostatnim meczem na kuponie to nie wygra nic nigdy.
3
Te ruchome reklamy ładny rozpraszacz
0
@bartulek98 patrz jaka mocna liga, Real z Legią w Warszawie tylko zremisował a to u nas najsłabsza drużyna.
0
@AmigoBlancos lvbet
0
@AmigoBlancos też mi brak gola Villi położył kupon :) ten 6/7 ale tam miałem z 10 zyli 40 :D
0
@AmigoBlancos a z ciekawości - ile nie siadło? :)
0
@AmigoBlancos 5/6, 2/3, 3/3 ale to od razu poszło w piach na tym 2/3 0_o
0
@AmigoBlancos ja bym chciał chociaż jeden weekend postawić 20 zł i wyciągnąć 40, niestety od 10 lat nie wiem jak to osiągnąć.
0
@AmigoBlancos idź gdzieś a nie denerwuj :)
0
@AmigoBlancos ja już gram na 2-3 zdarzenia i efekt dokładnie taki sam, nie mam już pomysłu jak wygrać cokolwiek, co tam dopiero takie tasiemce...
1
@AmigoBlancos możesz podzielić się odrobiną farta? Ja mam skuteczność 0% a tu prawie wchodzi 15/15...
0
@AmigoBlancos raczej brak awansu powinien od razu skutkować wywaleniem trenera :)
2
@Katalończyk 99 sytuacja nigdy nie jest kolorowa. Real w 1/16? To nie spadek do LE przecież tylko runda więcej. W kryzysie od dłuższego czasu jest United - a ograli City i Arsenal. Zresztą Benfica, Bodo... To jest piłka i sytuacja jest kolorowa tylko wtedy kiedy jest pewna.
0
@VeB 1899 myślisz, że dziadek siedzi i czeka na efekty pracy Arbeloi? Na pewno szuka następcy.
0
@Marcelinho99 aha, no to wchodzę na notatnik i widzę: "Mbappé: To nie kwestia jakości ani taktyki, to kwestia, by mieć więcej chęci niż przeciwnik", "Arbeloa: Widzieliśmy, o co gramy i ewidentnie to nas przerosło", to nie jest samokrytyka? To co nią jest?
0
@mr Barca w zasadzie z tym mógłby się zgodzić każdy kibic RM. Wywalenie Xabiego to błąd, wygrał raz z Barcą, przegrany SP też nie był blamażem (3:2 to nie 5:1), w LM szło dobrze, nie rozumiem, pewnie kibice RM też nie.
2
@Tomcio nowy format LM jest super, do ostatniej kolejki takie przetasowania.
4
Fajnie w tym Realu, zostawił Xabi zespół na 2 czy 3 miejscu a skończyli na 9. W tym roku walka o top4 w LL co najwyżej, a w wakacje kolejna przebudowa, inaczej tego nie widać. Arbeloa jest wciśnięty żeby dograł sezon, raczej nic od niego nie wymagają (na pewno nie LM).
1
@July_6_BcN ja mam kilku, niestety oni raczej są po tej radosnej stronie z upadku klubu, nie zrobisz sobie dnia bo chłopaki dobrze widzą jakie dno tam zostało osiągnięte.
0
@Szczygiel06 ja mam ponad 40 a mentalnie nadal tak jak przy 25, zresztą w pracy mam ludzi 10-15 lat młodszych i nie ma żadnej bariery, dokładnie ten sam typ myślenia, żartów, itp, wszyscy na Ty.
0
@4drian0 będzie miało 60 fps, 75, 144 i więcej ale na PC :) w zasadzie Rockstar to mistrz w tym temacie, wydaje gry na PC dużo później niż na konsolach, gdzie finalnie okazuje się to najlepszą wersją i sporo ludzi robi zakupy drugi raz. RDR2 podobno dostanie wersję na PS5 XSX w przyszłym roku :))
5
Onet w formie, jak Lewy skończy grać to dochód z reklam spadnie o 75%.
Lewandowski nie został bohaterem ostatniej akcji. Potężne kłopoty Barcy.
Potężne kłopoty!
0
@kamilop dzwoń niech teraz oddaje :D
0
@MessiForeverTheBest chyba trzeba nie mieć mózgu żeby liczyć na stratę punktów w takim meczu :))
0
@mientusek1407 albo wróci i zacznie grać w końcu, jak widać jednak potrafi.
1
@macio_944 zrobiłem screena, wrócimy do tematu :D
1
@Laminedependencia chyba nigdy nie zrozumiem kręcenia radochy z roszad w tabeli przed zamknięciem kolejki przez bezpośredniego rywala, a Rafał był krócej jednak prezydentem niż Real na 1 miejscu :)