0

@AmigoBlancos z 6,5 robisz 426? Ja przegranych mam 5 kuponów pod rząd jednym zdarzeniem tylko w tym tygodniu, nie umiem 10 zł zamienić na 30 zł... 7 meczy? 6 wejdzie, wczoraj 2 kupony 4 i 3 zdarzenia, weszło odpowiednio 3 i 2, ja już niestety nie rozumiem...

0

@PatrykBarca no z 5 czy 10 zł wygrać 500 to trzeba jednak ukręcić spory kurs :) a ja nie trafiam 3 zdarzeń na kuponie, mam serie kilkunastu kuponów pod rząd z jednym zdarzeniem, ale kiedyś się uda!

0

@jakub1906 nie wygrałem nigdy takiej kwoty przez 10 lat zabawy u buków, w zasadzie to nie wygrywam żadych kwot więc gratki :)

3

Kolejny dobry dzień w bukmacherce, dokładnie taki sam jak 1586 dni poprzednich: Arsenal siadł, Chelsea też a pewniak z podpórką Stuttgart oczywiście przegrał, musicie mi podziękować, że omijam Barcę bo jeśli będzie moim ostatnim meczem na kuponie to nie wygra nic nigdy.

3

Te ruchome reklamy ładny rozpraszacz

0

@bartulek98 patrz jaka mocna liga, Real z Legią w Warszawie tylko zremisował a to u nas najsłabsza drużyna.

0

0

@AmigoBlancos też mi brak gola Villi położył kupon :) ten 6/7 ale tam miałem z 10 zyli 40 :D

0

@AmigoBlancos a z ciekawości - ile nie siadło? :)

0

@AmigoBlancos 5/6, 2/3, 3/3 ale to od razu poszło w piach na tym 2/3 0_o

0

@AmigoBlancos ja bym chciał chociaż jeden weekend postawić 20 zł i wyciągnąć 40, niestety od 10 lat nie wiem jak to osiągnąć.

0

@AmigoBlancos idź gdzieś a nie denerwuj :)

0

@AmigoBlancos ja już gram na 2-3 zdarzenia i efekt dokładnie taki sam, nie mam już pomysłu jak wygrać cokolwiek, co tam dopiero takie tasiemce...

1

@AmigoBlancos możesz podzielić się odrobiną farta? Ja mam skuteczność 0% a tu prawie wchodzi 15/15...

0

@AmigoBlancos raczej brak awansu powinien od razu skutkować wywaleniem trenera :)

2

@Katalończyk 99 sytuacja nigdy nie jest kolorowa. Real w 1/16? To nie spadek do LE przecież tylko runda więcej. W kryzysie od dłuższego czasu jest United - a ograli City i Arsenal. Zresztą Benfica, Bodo... To jest piłka i sytuacja jest kolorowa tylko wtedy kiedy jest pewna.

0

@VeB 1899 myślisz, że dziadek siedzi i czeka na efekty pracy Arbeloi? Na pewno szuka następcy.

0

@Marcelinho99 aha, no to wchodzę na notatnik i widzę: "Mbappé: To nie kwestia jakości ani taktyki, to kwestia, by mieć więcej chęci niż przeciwnik", "Arbeloa: Widzieliśmy, o co gramy i ewidentnie to nas przerosło", to nie jest samokrytyka? To co nią jest?

0

@mr Barca w zasadzie z tym mógłby się zgodzić każdy kibic RM. Wywalenie Xabiego to błąd, wygrał raz z Barcą, przegrany SP też nie był blamażem (3:2 to nie 5:1), w LM szło dobrze, nie rozumiem, pewnie kibice RM też nie.

2

@Tomcio nowy format LM jest super, do ostatniej kolejki takie przetasowania.

4

Fajnie w tym Realu, zostawił Xabi zespół na 2 czy 3 miejscu a skończyli na 9. W tym roku walka o top4 w LL co najwyżej, a w wakacje kolejna przebudowa, inaczej tego nie widać. Arbeloa jest wciśnięty żeby dograł sezon, raczej nic od niego nie wymagają (na pewno nie LM).

1

@July_6_BcN ja mam kilku, niestety oni raczej są po tej radosnej stronie z upadku klubu, nie zrobisz sobie dnia bo chłopaki dobrze widzą jakie dno tam zostało osiągnięte.

0

@Szczygiel06 ja mam ponad 40 a mentalnie nadal tak jak przy 25, zresztą w pracy mam ludzi 10-15 lat młodszych i nie ma żadnej bariery, dokładnie ten sam typ myślenia, żartów, itp, wszyscy na Ty.

0

@4drian0 będzie miało 60 fps, 75, 144 i więcej ale na PC :) w zasadzie Rockstar to mistrz w tym temacie, wydaje gry na PC dużo później niż na konsolach, gdzie finalnie okazuje się to najlepszą wersją i sporo ludzi robi zakupy drugi raz. RDR2 podobno dostanie wersję na PS5 XSX w przyszłym roku :))

5

Onet w formie, jak Lewy skończy grać to dochód z reklam spadnie o 75%.

Lewandowski nie został bohaterem ostatniej akcji. Potężne kłopoty Barcy.

Potężne kłopoty!

0

@kamilop dzwoń niech teraz oddaje :D

0

@MessiForeverTheBest chyba trzeba nie mieć mózgu żeby liczyć na stratę punktów w takim meczu :))

0

@mientusek1407 albo wróci i zacznie grać w końcu, jak widać jednak potrafi.

1

@macio_944 zrobiłem screena, wrócimy do tematu :D

1

@Laminedependencia chyba nigdy nie zrozumiem kręcenia radochy z roszad w tabeli przed zamknięciem kolejki przez bezpośredniego rywala, a Rafał był krócej jednak prezydentem niż Real na 1 miejscu :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?