1

@Stinger_ ze 10 lat temu byłem w Austrii i tam wszystko oddawali, 10 lat temu - nie jestem zwolennikiem tego systemu ale w zasadzie też nie jestem przeciwnikiem - wydaje mi się, że system potrzebuje nadal czasu.

1

@Luciano99 Arbeloa nie musi szukać jajeczek bo jest tylko do maja, żadna tajemnica.

2

@Safrani 18 krajów w Unii te SAFE bierze, my mamy najbliżej do teoretycznego wroga, mamy dostać najwięcej a tylko u nas zrobiono z tego taką polityczną srakę. Nawet włoska prawica nie robi takiego zamętu jak nasza krajowa.
@Krzysztof1987 tu ma trafić SAFE, to nie tylko amunicja: https://pbs.twimg.com/media/HBmwWWvXQAAK3bW.jpg

0

@norbi77 tam się nikomu nie chce, raczej wiedzą, że ten projekt nie ma przyszłości i Arebeloa ma tylko dograć do maja.

0

@FCBMati10 world of tanks, nie ma większego raka chyba w grach :)

0

@AmigoBlancos nie gram żadnych Lig Mistrzów, pucharów itp, to najbardziej nieprzewidywalne rozgrywki. A co do e-piłka to ja bym pewnie z moim szczęściem już na tym zamykał kupony na czerwono, no nie jest to moja mocna strona ta bukmacherka ale trzeba próbować!

0

@Kgorecki2500 zobaczymy więc kto dał się nabrać :)

0

@Gibbon_FCB chyba po prostu zlekceważyli

2

@Kubsoleon ja tam jednak bym w rewanżu na awans Interu dał :)

1

@esem91 kup sobie raspberry za 2 stówki i postaw swój vpn, będzie pływać transfer

0

@norbi77 raczej to było ukoronowanie tego zachowania na trybunach

0

@Criss18Barca 175 post o wtopie Atleti a nikt nawet nie sprawdził składu, statystyk :) Zupełnie jak polityka na FB - krzykliwe nagłówki bez weryfikacji faktów.

0

@AmigoBlancos a u mnie standardowo 40 zł w piach, przez weekend 6 kuponów na każdym po 2 wtopy, najlepsze wtopy to dziś Atleti X2 i Udinese 1X, to jest parodia żeby faworyci nawet na remis nie ugrali...

1

@LAMC_10 kto wybrzydza ten nie ru**a :)

1

@mekston no słabe te sędziowanie jest obecnie, nie tylko w LL

1

@mekston a to moja wina, że Realowi przechodzą wałki? Przecież nie ja sędziuję na boisku. Osobiście uważam np. taki spalony jak w meczu z Atleti za bzdurę i albo jest oczywista sprawa albo uznajemy a nie rysowanie linijek na milimetry.

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

1

@fanoflakers to nie jest drużyna na LM - słaba LaLiga nakręca temat potężnej Barcy, w LM każdy lepszy team zrobi to co dziś nagrzane na wynik Atleti.

0

Na razie to tylko 1 połowa i może być jeszcze 4:8 ale powiem tyle - karma wróciła, ile było śmieszków po oklepie Realowi 5:2...

0

@AmigoBlancos 6/7, miałem Nottingham przynajmniej połowę, nie strzelili przy xG 2,55...

1

@AmigoBlancos wolaj przed meczem, co mi po tym teraz? Ja potrzebuję coś tam wygrać w końcu a nie czytać ile mojej kasy trafia do innych.

1

@Rafalloxfcb techlipton, blackwhite, fanboy - szukaj na google tych personów, polecają na swoich stronach gotowe zestawy jeśli takich potrzebujesz informacji.

1

@Sysia11 dobry początek kariery

0

@MesQueUnClub_87 to może niech teraz RS wyda grę najpierw na PC a za 2 lata na konsole i wtedy statystyka się odwróci. Ciężko liczyć sprzedaż na podstawie przesuniętych premier o wiele miesięcy ale wizualnie i GTA V i RDR2 były najładniejsze na PC (wiadomo, porządnym PC).

1

PS5 Pro to koszt x2 zwykłej, jeszcze 3 stówki na napęd jeśli chcesz wersję fizyczną, warto dać 3500 żeby zagrać w GTA w 60 kl? Poza tym - na ten moment nic pewnego, zresztą platformą docelową i tak jest PC w 2027 zapewne.

1

No i dobrze, że młody ma szanse, jedyny coś skacze, niech ma chociaż ten brąz.

0

@Seledynowy lepiej mieć dramat styl ale komplet punktów niż odwrotnie jednak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?