Tigermaus
Dołączył/a: lipiec 2023
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
PSG 8 w dwumeczu, zależy im
0
@KamilooosPL no dokładnie :)
3
@La Pulgaa tak słabym, że jest 1:4, to po co tutaj się napinać? Wystarczy dograć jak jest
0
@Marcelinho99 ten Łunin to dociągnął Real do finału LM.
0
@AmigoBlancos jedno już siedzi (nie u mnie!)
0
@fotohobby a tu się mylisz bo ten chłop irytuje wszystkich :)
0
Tylko u mnie nie da się oglądać C+ online czy u kogoś jeszcze?
1
@Cryptolis no to prawie! Bardziej chcę Diunę niż Avengers, chociaż z drugiej strony oba te filmy to będzie epickie wydarzenie.
1
@Comentateiro a co ma Donald do tego? Kurs kakao bił rekordy, a aktualny spadek nie zmieni cen od razu, zapewne kontrakty są długoterminowe. To samo dotyczy kawy.
0
@Kgorecki2500 chce
0
@AmigoBlancos jak podbije kupon którymś kursem to akurat w tym meczu nie będzie
1
@Bykunn zupełnie jak u mnie, 0 minut rocznie.
1
@AmigoBlancos fajna loteria
1
@gaucho104 zmienił zdanie zanim był pomysł SAFE 0%, poza tym SAFE 0% jest bardziej wytworem wyobraźni niż źródłem finansowania, wystarczy poczytać zdania ekonomistów a nie polityków, a zresztą nawet możesz polityków - Mentzen dobrze to wyjaśnił jaka jest różnica nie popierając żadnego pomysłu.
0
@mientusek1407 ciekawe, że nie mają szans gdyby byli w 1/4 finałów LM. W zasadzie tak samo Bodo nie miało szans przejść gdziekolwiek dalej...
0
@Who_you_mam uwielbiam te porównania, odejmowanie/dodawanie atrybutów, szukanie pasującej przestrzeni czasowej itp :) nie mówię konkretnie o tym ale piłka to sport ZESPOŁOWY, w repie w PL gra (jeszcze) jeden z top napastników w historii a nie osiągnął nigdy nic na MŚ/ME, to jest w tym top czy nie jest?
0
@ZwyklyKibicBarcy04 liga nie jest zagrożona, zresztą tylko to raczej zostało.
1
@Giwera i teraz co się zmieniło w piłce przez tyle lat, że młodzież kręci takie wyniki?
3
@AmigoBlancos jak puszczę to nie wejdzie
0
Jeśli Real dziś straci punkty to wątpię czy Perez wytrzyma z Arbeloą, swoją drogą dziadek jest mega w finansach ale chyba już działa badziej na minus w tym klubie.
0
@Arden a podobno coś z "kolanem" :D :D :D
0
@AmigoBlancos 4 typy mi potrzebne to może coś pożyczę :)
0
@norbi77 ja się serio dziwię, że się KO nie broni od tych głupot bo czasem wręcz by należało. Z drugiej strony chyba nie ma sensu, tam sporo elektoratu nie ogarnia pojęcia inflacja co dopiero ścieżki podpisów lub stanowiska prezes Rady Ministrów...
0
@Kgorecki2500 u mnie przeciwnie - mogą gry przestać wychodzić całkowicie a przez najbliższe 10 lat nie zagram we wszystko co chcę, kolejka dobrych gier które posiadam obejmuje obecnie z 15-20 tytułów a jeden porządny tytuł AAA zajmuje mi z pół roku :)
0
Arbeloa do jutra?
1
@AmigoBlancos ło panie co to za egzotyka, karny Kane za 78 zł? W życiu bym czegoś takiego nie puścił :)
0
@Kgorecki2500 platforma?
0
Ładnie się zaczyna kotłować na linii USA Izrael Iran, w Tel Awiw otworzyli schrony a Chiny i USA zalecają natychmiastową ewakuację z terenów Iranu i Izraela, atmosfera gęstnieje.
0
@redman83 moja żona zasypia sama przez większość roku, po prostu chodzę spać później bo lubię posiedzieć przy konsoli czy tam PC.
0
@Messibestplayerintheworld 4 win, 2 draw, 1 lose, tak na chybił - trafił