Tasde
Dołączył/a: grudzień 2018
14 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kozinho. Ooo kolego, o kuflowym tak mówić? Szczym ryj, bo krew się poleje
1
@Popitek12 Piwo ma właściwości izotoniczne tak potrzebne w sporcie, więc być może, duża szansa na to, że pijąc to Kuflowe jesteś bliżej treningu niż kiedykolwiek w życiu.
0
@Jackazz Tylko nie pisze o wynikach a o stylu gry. Flick narzucił i egzekwował co mamy grać od startu presezonu.
3
Wiadomo że Xabi jest od niedawna, ale dotyk Flicka był widoczny od pierwszego meczu przedsezonowego a tutaj mamy dokładnie ten sam Real co z Ancelottim.
4
Mam 33 lata, teoretycznie jestem dorosłym chłopem, mam dwójkę dzieci a wieczory spędzam słuchając kolejny raz audiobooka Harrego Pottera z lecącą w tle muzyką z filmu z dodanym ambientem deszczu i czuje się w pytę zrelaksowany
0
@Rafalloxfcb Sęk w tym, że zacząłem używać, bo miałem łupież a inne nie działały xD I de facto po latach stosowania i odstawienia nie zauważyłem, bym miał większy łupież niż przed tym jak zacząłem go używać, więc zasadniczo wychodzę na zero.
1
@Lionel_Messi10 Przez 3 lata zapuszczałem włosy, gdy miałem już naprawdę długie, dostałem rozkaz od konkubiny, że mam myć je jak baba, czyli jakieś "zdrowe" szampony, jakieś syfy z dziegciu.
Myłem na 3 razy, spłukiwałem przez 10 minut, prysznic zajmował mi kur... godzinę.
I co? Jajco, wychodziłem i włosy miałem wrażenie, że są brudne.
Wróciłem do H&S i jak renkom odjoł, cyk na raz, włosy czyściutkie a łupież pokonany.
I co najlepsze, używam tego szamponu od lat i mam włosy zdrowsze niż baby używające tych super drogich "healthy" szamponów.
A mam przykład, bo 3 lata bez ani jednej wizyty u fryzjera, zero siana, zero rozdwojonych końcówek i innego syfu.
13
Serio PiSowcy z republiki mają IQ równowarte rozmiarowi buta xD
Nawet ich partyjne boty krytykował od góry do dołu ten syf co upublicznili, "tajne" narady z Youtuba i resztę tych rzeczy a oni jadą dalej.
I dziś wrzucili najlepszy fragment, teoretycznie o niczym, gadka Giertycha z ojcem.
Jest jeden problem, którego ich małe móżdżki nie przeanalizowały - rozmowy z politykami czy innymi szychami mogła być kręcona pod narrację, że Giertych sam nagrywał tych ludzi, żeby mieć później ewentualnie jakieś haki.
W takim tonie dywagował choćby Mentzen we wczorajszym materiale, rozpatrując możliwości "nabycia" tych nagrań.
No to właśnie panu Sławkowi z listy spadła jedna z możliwości, PiS właśnie potwierdził udostępniając nagranie z ojcem, że to nie Giertych nagrywał.
Czyli pozostaje jedna opcja: Nagrania z Pegasusa
0
@Kazragore Dodali to w najnowszym dodatku, ale to jest forma ciekawostki czy zabawy dla casuali, nagrody za to są gorsze niż na najniższym poziomie dungów robionych z ludźmi, więc dla fabuły bądź przy levelowaniu można to robić, później to już się nadaje tylko gdy masz jakieś zadanie tygodniowe ze zrobieniem konkretnej instancji a nie chce ci się czekać w kolejce, ewentualnie możesz tam wejść potestować sobie jakieś addony czy talenty.
A ludzi gra całkiem sporo, gorzej że dość szybko się wykruszają w trakcie trwania dodatku, ale to się działo zawsze.
Tyle że to nie jest gra dla młodego pokolenia Tiktokowych głąbów co nie potrafią się skupić na dłużej niż 15 sekund.
0
@MaziFCB Nie chcą usuwać addonów, chcą żeby gracze nie musieli z nich korzystać wbudowując w oryginalne UI to co dają addony.
Tylko idzie im to tak opornie, że to się nie uda, 3 lata temu dodali opcję układania UI według uznania, czyli coś co addony potrafią od 15 lat, teraz dodali cooldown tracker
0
@Kazragore Weszło ale nie ma żadnego znaczenia. Możesz zrobić dungeon z botami ale na żenującym poziomie. To dla tych co grają solo dla samej fabuły, ewentualnie w przyszłości do levelowania bez konieczności stania w kolejce kilkadziesiąt minut.
2
Green day powinno w ramach współpracy ze Spotify nagrać piosenkę specjalnie dla kibiców Barcelony: Wake Me Up When August Ends
0
@HarveySpecter O czym ty mówisz xD Zmęczenie mięśniowe, metaboliczne obciążenie organizmu itd. Mięśnie potrzebują regeneracji po dużym obciążeniu sezonem, ty mówisz o jakimś k-1 i siłowni, ile ci to zajmuje? Bo piłkarz trenują czy to na boisku czy na siłowni po 4-6 godzin dziennie, przez 5-6 dni w tygodniu a wszystko kończą meczem, który trwa tylko 90 minut ale jest bardzo intensywnym obciążeniem.
Po prostu dochodzi do urazów mięśniowych jak przy każdym intensywnym wysiłku, organizm potem musi się zagoić i robi to przez 10 miesięcy intensywnie, dlatego istotny jest ten miesiąc spokoju, żeby odbudować wszystkie uszkodzenia jakie się nawarstwiły w okresie rozgrywek.
7
@Encore TVN chciał emitować program Mentzena, na co on z resztą się zgadzał, ale go nie zapytali o to (choć szczegółów nie znamy, już raz Konfa naskoczyła na TVN, że nie zapraszają Mentzena po czym się okazało, że zapraszali go codziennie przez miesiąc).
Niewiele to ma wspólnego z tym co odwaliła Republika, biorąc zapis publicznego streamu Giertycha, modyfikując go tak, jakby był nagrywany z ukrycia, podkładając dodatkowe dźwięki tła i publikując jako podsłuchane nagranie.
1
@Rupert_Haubica Tak robiliśmy przez lata, nie wyszło nam to na zdrowie
10
W piłkarskim świecie istnieje coś takiego jak hierarchia, na jakiej pozycji znajduje się Probierz, żeby Lewandowski miał do niego dzwonić i go po pupie całować?
A ten szantaż był bardzo potrzebny, istnieje szansa, że trener bez kompetencji może okazać się wonder kidem, ale Probierz udowodnił, że nim nie jest i tu już równia pochyła, człowiek który nigdy niczego poważnego nie osiągnął, nie zrobi też tego w kadrze narodowej, więc po co miał tam być i marnować ludziom czas?
4
Dalsze przygody Mentzena z PKW.
Tym razem odrzucono mu sprawozdanie za 2023 rok, z powodu niekompletnej dokumentacji oraz braku reakcji na prośby o wyjaśnienia.
Chwilę wcześniej PKW złożyło do sądu wniosek o wykreślenie Nowej Nadziei z ewidencji partii politycznych z powodu niezłożenia w terminie sprawozdania za 2024 rok.
Narodowcy, którymi rządzi instruktor surfingu potrafią ogarnąć swoje papiery i jakoś nie mają problemów a partia doktora ekonomii raz za razem się wykłada na banalnych rzeczach.
Ja bym się bał powierzyć swoje sprawy podatkowe tak kompetentnym ludziom a są tacy, co chcą powierzyć im władze nad krajem xD
0
@MesQueUnClub_87 Plomba, miałem leczoną jedynkę i mam po prostu dziurę po tym. Odbudowa plomby czyli po prostu wyszlifowanie jej i uformowanie w prawidłowy kształt, co przy siekaczach jest trudniejsze (i boleśniejsze dla dziąseł) niż trzonowcach, ale dalej to jest zabieg dosłownie na 10 minut, bo tyle spędziłem na fotelu przed chwilą xD
0
@PaPo Dentika się to nazywa, ale to bez leczenia tylko wstawienie plomby która wylatuje. Pod spodem nie mam próchnicy, więc tylko w miejscu ubytku czyszczą co się przylepiło i wstawiają nową.
2
Chryste, ale dentyści teraz podrożeli... Mam problematyczną plombę w jedynce, która co jakiś czas wypada. Zabieg naprawy to dosłownie 10 minut bo nie ma żadnej ciężkiej operacji poza oczyszczeniem i utworzeniem nowej plomby.
Ostatnio jak to robiłem ze 2 lata temu płaciłem 150 zł, dziś znowu musiałem i 280 przytulili.
Ciekawe ile teraz kosztuje cały cykl ortodontyczny, moja luba robiła 4 lata temu to łącznie wyszło jej koło 20 tysięcy
2
@esem91 Komentatorzy mogą sobie gadać, często bredzą kocopoły.
Ja nie przypominam sobie by Verstappen celowo hamował na prostej czy odjeżdżał poza legalny dystans od SC.
2
@Pomimo27 Za bycie śliskim idiotą.
Mógłby sobie wygrać, ale chciał Verstappenowi zafundować zawieszenie, więc pajacował przy samochodzie bezpieczeństwa.
Najpierw na środku prostej bez żadnego powodu dał po heblach, potem coś kombinując oddalił się od SC na przynajmniej 100 metrów gdy przepisy nakazują trzymać się nie dalej niż 55 metrów.
Zrobił to co Perez w 2022 roku z tą różnicą, że Perez miał powód, który i tak go nie uratował.
Russell powodu nie miał poza tym, że chciał by Verstappen coś odwalił i dostał zawieszenie na jedne wyścig.
1
Jedni nie śpią oglądając mecze, ja nie śpie czekając na informacje, czy Georg Russell dostanie karę czy jak zwykle ujdzie mu płazem.
0
@michal26 Tak, w maju 2023 Ministerstwo Finansów nawet wstawiło o tym oficjalną informację na swoją stronę
https://www.gov.pl/web/finanse/unijny-instrument-wsparcia-dla-ukrainy
To się zastanówmy, czemu Płaczek czy nikt z Konfy słowem o tym się nie zająknął wtedy, choć był to środek kampanii wyborczej a nagle stało się oburzającym problemem w czerwcu 2025?
0
@michal26 Nie można wycofać jeżeli się nie jest bantustanem, jeżeli się do czegoś zadeklarowało to każdy poważny rząd dotrzymuje umów.
Po drugie, co z tego że podpisano w 2023? Może to, że jak się chciało protestować to należało robić to wtedy a nie 2 lata później?
0
@michal26 No, akurat on nie użył określenia, że to rząd. Zrobili to inni.
Tylko możemy się bawić w puryzm, że jak nie powiedział, że to Tusk to znaczy, że nie miał na myśli Tuska.
No bo nie musi o Tuska chodzić przecież.
A to, że w 2025 wyciąga informacje o płatności z 2024 która została JAWNIE podpisana w 2023 roku na podstawie ustaleń z 2022 roku, jednocześnie w odpowiedzi MF cenzurując połowę tekstu, żeby nie było widać informacji kto podpisał to zobowiązanie, to całkowity, niezamierzony przypadek.
27
Nie no, bezczelność ma swoje granice.
Od dwóch dni jest jazgot o to, że Polska spłaca długi Ukrainy.
PiS z Konfą oczywiście atakują tym rząd.
Dziwi kogoś fakt, że to wynika z umowy jaką zawarł Morawiecki w 2022 roku i Polska robi to od stycznia 2023?
Ale to jest niewygodna informacja. Tak niewygodna, że Grzesiek Płaczek z Konfy ZAMAZAŁ ją w oficjalnej odpowiedzi Ministerstwa Finansów na interpelacje.
I tak się żyje w Konfopisie, ale oczywiście idą wywrócić stolik, w celu wywrócenia stolika ukrywa się informacje uderzające w przyszłego koalicjanta xD
2
@Arden Typowa wrzutka propagandowa co u tysola nie dziwi, bo to po prostu propagandówka.
Fakty o złożu Legnica: Rząd jedyne co zrobił obecnie to wykreślił ją z listy złóż strategicznych, co formalnie zmienia zagospodarowanie przestrzenne i samorządy mogą w końcu zacząć coś z terenem robić.
Od strony technicznej, złoża nie da się eksploatować już od lat ponieważ przez środek zbudowano trasę S3.
Do tego uruchomienie tego złoża byłoby złamaniem rygoru referendalnego ponieważ w 2009 mieszkańcy brutalną większością głosów opowiedzieli się za tym, by tego złoża nie eksploatować, z resztą nawet PIS przed laty bacznie obserwował i uderzał w rząd, że nie szanują woli referendalnej i nie wykreślili planów eksploatacji tego złoża.
A dziś wina Tuska, rezygnują ze złoża którego od dekady nie da się eksploatować.
1
@PatrychoO Dobre gry > chu**we gry.
Taki Wiedźmin 3 to gra na bite 150 godzin wraz z DLC i przez większość tego czasu jest po prostu świetny i trudno się oderwać, a taki Assassyn to wymaga autyzmu, żeby grać dłużej niż 10 godzin.
1
Ale jakiej wersji? Fakt jest taki, że Probierz zrobił sabotaż na kilkanaście godzin przed kluczowym meczem.
Nie musiał a nawet nie powinien zabierać Lewemu opaski w tym momencie, zrobił to bez powodu, zrobił to celowo.
Na dokładkę znowu nie przygotował zespołu do meczu, na papierze mieliśmy wszystko żeby Finów zbić a przegraliśmy czym zredukowaliśmy do minimum szansę na baraże. Nie ma żadnego powodu trzymać dalej Probierza, gra pod jego batutą tylko pikuje, nie ma nawet śladu tego, by coś szło w dobrą stronę, więc po co go trzymać dalej?