Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mitch_Atleta Otamendi powinien wykopać w aut piłkę. Nie było by tej całej dramaturgii.
Ogólnie Argentyna Holandię czy Francję gniotła prawie do końcówki meczu.
Później błędy indywidualne niestety były,ale szczęście teraz to bez znaczenia.
Mówią,że sporo karnych było. Francja w 2018 też miała ich trochę.
Piszą o tych karnych a w finale też mieli 2 karne Francuzi.
Do tego znakomite wprowadzenie do pierwszego składu Alexisa i Enzo. Kapitalne były te zmiany. Paredes i Guido nawet się do nich nie umywają.
0
@Kengo Super jak by dziewczyny zrobiły 3 LM pod rząd.
5
@July_6_BcN Dziękuję bardzo ;)
5 lat
0
@ShawnC mam nadzieję,że to żart z tym profiliowym.
2
@Mario96w Nie obok siebie tylko napisałam piękne dni.
Chyba logiczne,że urodziny dziecka są dużo ważniejsze i nawet nie ma porównania.
1
@Mario96w Ty porównujesz dziecko do sportu?
Chyba logiczne,że dziecko/rodzina jest najważniejsza na świecie.
4
@NeroTFP1 Naczyciel a taki żałosny.
40
Wczoraj urodziny synka a dzisiaj 2 rocznica wygrania Mundialu przez Argentynę.
Piękne dni.
2
@Kapitan hawk
Co do Argentyny to odkąd pamiętam zawsze im życzyłam zwycięstw i nawet w kryzysie byłam za nimi. Najgorszy moment to był rok 2014 kiedy po finale płakałam jak bóbr i cały tydzień miałam zjeb… oczywiście gryzło mnie to do 18 grudnia 2022 roku ta porażka. (Późnym wieczorem było już tylko wyśmienicie)
Copa 2015 czy 2016 też były dla mnie przykre. W 2019 roku nie oczekiwałam zwycięstwa bo kadra była budowana,ale oczywiście,że trzymałam za nich kciuki.
Ten Pratto i inne wynajlazki w czasie kryzysu….
Koniec końców od 2021 roku człowiek ma uśmiech na twarzy. To co było zabrane zostało oddane i to w jakim pięknym stylu.
Oczywiście,że za Polskę też trzymam kciuki. Ale tak jak grali przeciwko Argentynie byłam za Albicelestes bo mimo,że nie jestem z Argentyny to w futbolu mam niebieskie serce.
Pozdrawiam.
3
@Lionel_Messi10 Spełnienie marzeń w życiu kibicowskimi!
Piękne chwile
2
@Lionel_Messi10 Nawet Sony wie,że Leo to GOAT
0
Ogórki póki co lepsze od Buraczków.
1
@Lionel_Messi10 W sensie,że tam pasuje do ich gry.
W Barcy by również pasował :D
1
@Lionel_Messi10 Ja widziałam na X jak pisali,że Enzo idealnie skrojony pod Real podobno.
Ten czuła nie umywa się do Enzo.
0
Może Barcelona zrobi LM jak Real w 2016.
Słaba gra,liga przegrana a i tak wygrali.
Może to ten rok.
1
@Lionel_Messi10 Co Enzito ma formę.
Widać jaki jest znakomity jak gra na swojej pozycji.
0
Widzę,że mistrzostwo parzy.
Nikt nie chce wygrać.
2
Chyba przyszło wypalenie Guardioli w City.
Po Fergusonie to tylko Cholo długodystansowo daje radę.
0
@partymaker Nie gram w takie gry.
1
@Rewolucja123 Dibu gra dobrze. 2 sezony temu czy sezon @Lionel_Messi10 wstawiał statystyki obron i Dibu był pierwszy.
Każdy ma swoje zdanie dla mnie Dibu jest znakomitym bramkarzem.
1
@Rewolucja123 Bo nie dostał prawdziwej szansy. Zresztą on dopiero od 4/5 lat zaczął bronić bardzo dobrze.
Jakoś w Argentynie gra znakomicie a goli tak nie puszcza bo ma bardzo dobrych obrońców.
1
@AFA Dibu do 80 minuty miał notę 7,8.
Szkoda,że mało mówi się o obronie Aston,która jest dziurawa jak ser.
Ale tak Martinez to MŚ i trzeba mu umniejszyć.
Zresztą daj Dibu do topowej drużyny i wtedy można się przekonać.
1
@sergio5 Kogo miał Boniek a kogo ma Lewy.
Szczerze dla mnie wyżej Deyna od Bońka.
Na pierwszym Lewy.
1
@Stinger_ Fajnie jak by wygrał. Tego mu życzę.
0
@Stinger_ On chyba zawsze początek ma bardzo dobry a końcówkę słabszą.
Życzę mu,aby wygrał PŚ. Piękna historia
1
@Lionel_Messi10 Fajnie by było z tym GTA
0
@Deviler Tylko,że to nie będzie wymiana pokoleniowa.
Wymiana to coś takiego jak w Austrii.
Młodzi,którzy już wygrywają,albo są w czołówce.
Zniszczoł może święcić sukcesy jak Pasche,ale wtedy tak to się nie nazywa.
Taki Hoerl od kilku sezonów jest w czołówce a wąsem to zawodnik od 10 do 20 miejsca.
Nie ma następców Kamila.
Być może taki Wąsek zrobi to w późniejszym wieku jak Kubacki.
Zresztą Daniel T to był pierwszy zawodnik urodzony po 2001 roku,który wygrał zawody.
Pamiętam jak Schlieri miał 16 lat i pierwszy raz wygrał. W wieku 19 lat miał już około 30 zwycięstw.
1
@Lionel_Messi10 Zapomnieli jednej gwiazdki dodać :D
2
@Joe_Barbaro Henry na pewno wyżej niż taki Kaka.
0
@Bykunn Czy ja wiem.
Transfer do Realu był klapą (porównując to jak grał w Milanie)