4

@Adran360 Velez produkuje perełki. Castro,Gomez itp a teraz młody Fernandez tylko ostatnio kontuzja i dłuższa przerwa a był kluczowy.

4

Piękna asysta Castro.
Co ten chłopak gra ostatnio.
@Lionel_Messi10

1

@BulaKG Taki Lo Celso burakiem nie jest.
Co ma Argentyna do takiego zachowania?
Myślisz,że jaką opinię mają Polacy w Niemczech?
Lepiej nie mówić.
To są przypadki tylko.

3

Barcelona uzależniona od 17latka.
Niebywałe

1

Ten 17 latek ciągnie drużynę.

1

@AFA Akurat zapakował gola Ferran.

1

@AFA Nie byłby lepszy od Ferrana?

1

@takisobiektos Gorszy od Ferrana by nie był.

4

Szkoda tego Yamala.
Chłopak znakomity a taki Ferran nie dojeżdża.

1

Roque radzi sobie w Betisie.
Nie dali mu prawdziwej szansy.
Karny słusznie przyznany.

De Jong ostatnia twarz genu przegrywow.

2

Na karne to tylko Dibu!

1

Gio już 8g/a.
Ten powrót do Betisu dobrze mu robi.

2

Lo Celso i mamy remis!

Na własne życzenie

1

Zdążyłam obstawić 10 jak przegrywali.

1

Karny powinien być

3

Ciekawe jak Gio dzisiaj zagra.
Przed kontuzją gol za golem praktycznie.
@Lionel_Messi10 @mekston @AFA

1

@tadzik447 Noi co z tego?

1

@tadzik447 Może gorszy od Peny nie będzie.

1

@Pnog37 Wojtek gra?

1

Będzie babol Peny?

5

@Szklaner Też mam takie zdanie.
Wtedy było mniej konkursów.

Co dopiero powiedzieć o goacie tej dyscyplinie Mattim Nykanenie.
Dużo mniej konkursów, chłop na kacu skakał ze złamanym nosem a i tak wygrywał.
Zrezygnował czy go tam wywalili z kadry za pijaństwo w wieku 26 lat.
Dla mnie to on był najlepszy i jest dalej w historii.

6

@Criss18Barca Dla mnie Małysz. Dużo mniej konkursów wtedy było,więc ładnie mógł licznik podkrecic,gdyby było tyle ile teraz.


0

@partymaker Cygan

0

@Uukasz_93 Od lat Austriacy są najlepsi w tej dyscyplinie. Mają warunki i świetny sztab szkoleniowy.
Lata temu z tego co kojarzę to Finlandia była najlepsza. Warunki również,skoczni pełno. Tam chyba związek zawiódł i system szkolenia bo nie wierzę,że takie nieloty w tej Finlandi obecnie są.
Nie wiem co się stało,ale Finlandia z kolebki zimowych sportów stała się praktycznie upadkiem.
Kiedyś w skokach,narciarstwie,biathlonie a teraz praktycznie żadnych sukcesów.
Chyba,że jest jakiś sportowiec wyjątkiem,ale nawet nie kojarzę. (Obecnie)
Polska i tak najgorzej nie ma jest tych 3/4 co punktują. Może też jest problem w systemie szkolenia.

0

@takisobiektos To jakiś puchar Saudi coś tam.

0

@joloskyy Nie rozumiem jednego. Przed jego przyjściem ta drużyna była mistrzem.
Więc co poszło nie tak?
Okej inne drużyny nakupiły gwiazd,ale oni mają ich chyba najwięcej z tego co kojarzę.

1

@Lionel_Messi10 Omijam na X posty tego dzbana.
Chłop zyje w innym wymiarze.

1

@MesQueUnClub96 Noah bardzo ładne imię.

2

@vangoor Ciekawe jak to we Francji się prezentuje.
Za 100 lat to i w reprezentacji Polskii będzie tylko 4 rodowitych.

Ameryka Południowa ma spokój i chyba Australia.

2

@Lionel_Messi10 Też mam taką nadzieję.

Bardzo się cieszę,że się myliłam i póki co Julek idzie w dobrą stronę.
Oby jak najwięcej chłopak strzelał i był w formie.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?