Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Adran360 Velez produkuje perełki. Castro,Gomez itp a teraz młody Fernandez tylko ostatnio kontuzja i dłuższa przerwa a był kluczowy.
4
Piękna asysta Castro.
Co ten chłopak gra ostatnio.
@Lionel_Messi10
1
@BulaKG Taki Lo Celso burakiem nie jest.
Co ma Argentyna do takiego zachowania?
Myślisz,że jaką opinię mają Polacy w Niemczech?
Lepiej nie mówić.
To są przypadki tylko.
3
Barcelona uzależniona od 17latka.
Niebywałe
1
Ten 17 latek ciągnie drużynę.
1
@AFA Akurat zapakował gola Ferran.
1
@AFA Nie byłby lepszy od Ferrana?
1
@takisobiektos Gorszy od Ferrana by nie był.
4
Szkoda tego Yamala.
Chłopak znakomity a taki Ferran nie dojeżdża.
1
Roque radzi sobie w Betisie.
Nie dali mu prawdziwej szansy.
Karny słusznie przyznany.
De Jong ostatnia twarz genu przegrywow.
2
Na karne to tylko Dibu!
1
Gio już 8g/a.
Ten powrót do Betisu dobrze mu robi.
2
Lo Celso i mamy remis!
Na własne życzenie
1
Zdążyłam obstawić 10 jak przegrywali.
1
Karny powinien być
3
Ciekawe jak Gio dzisiaj zagra.
Przed kontuzją gol za golem praktycznie.
@Lionel_Messi10 @mekston @AFA
1
@tadzik447 Noi co z tego?
1
@tadzik447 Może gorszy od Peny nie będzie.
1
@Pnog37 Wojtek gra?
1
Będzie babol Peny?
5
@Szklaner Też mam takie zdanie.
Wtedy było mniej konkursów.
Co dopiero powiedzieć o goacie tej dyscyplinie Mattim Nykanenie.
Dużo mniej konkursów, chłop na kacu skakał ze złamanym nosem a i tak wygrywał.
Zrezygnował czy go tam wywalili z kadry za pijaństwo w wieku 26 lat.
Dla mnie to on był najlepszy i jest dalej w historii.
6
@Criss18Barca Dla mnie Małysz. Dużo mniej konkursów wtedy było,więc ładnie mógł licznik podkrecic,gdyby było tyle ile teraz.
0
@partymaker Cygan
0
@Uukasz_93 Od lat Austriacy są najlepsi w tej dyscyplinie. Mają warunki i świetny sztab szkoleniowy.
Lata temu z tego co kojarzę to Finlandia była najlepsza. Warunki również,skoczni pełno. Tam chyba związek zawiódł i system szkolenia bo nie wierzę,że takie nieloty w tej Finlandi obecnie są.
Nie wiem co się stało,ale Finlandia z kolebki zimowych sportów stała się praktycznie upadkiem.
Kiedyś w skokach,narciarstwie,biathlonie a teraz praktycznie żadnych sukcesów.
Chyba,że jest jakiś sportowiec wyjątkiem,ale nawet nie kojarzę. (Obecnie)
Polska i tak najgorzej nie ma jest tych 3/4 co punktują. Może też jest problem w systemie szkolenia.
0
@takisobiektos To jakiś puchar Saudi coś tam.
0
@joloskyy Nie rozumiem jednego. Przed jego przyjściem ta drużyna była mistrzem.
Więc co poszło nie tak?
Okej inne drużyny nakupiły gwiazd,ale oni mają ich chyba najwięcej z tego co kojarzę.
1
@Lionel_Messi10 Omijam na X posty tego dzbana.
Chłop zyje w innym wymiarze.
1
@MesQueUnClub96 Noah bardzo ładne imię.
2
@vangoor Ciekawe jak to we Francji się prezentuje.
Za 100 lat to i w reprezentacji Polskii będzie tylko 4 rodowitych.
Ameryka Południowa ma spokój i chyba Australia.
2
@Lionel_Messi10 Też mam taką nadzieję.
Bardzo się cieszę,że się myliłam i póki co Julek idzie w dobrą stronę.
Oby jak najwięcej chłopak strzelał i był w formie.