0

@Criss18Barca Ogólnie on zawsze początek ma bardzo dobry a później słabiej.
Tylko zazwyczaj to luty/marzec gorsza forma była a tu grudzień nawet się nie skończył.

0

Koniec formy Piusa czy skocznia nie siedzi.
Słabo coś ten weekend. Przewagę praktycznie roztrwonił.

3

@PatrychoO Oglądaj walki na gołe pięści tam pełno krwi i bez kalkulacji.

1

@Encore Jak by się dobrze prezentował na treningach to czemu nie?

1

Na LM niech zepną tyłki. Akurat może Wojtek na treningu pokaże się z dobrej strony i dostanie szansę.
Ten Pena to ma krótkie rączki i do tego popełnia babole.

0

@DiSBlaDE Chodzi mi o to,że grają do końca a Barcelona ma 1/2 do 0 i nagle grają powoli i jest remis albo porażka.

Dzisiaj akurat zabrakło wykończenia.

0

@RivaldoVitorBorba Od dawna brakuje charakteru. Napiszą pakt z diabłem itp.
Real wygrywa puchary bo gra do końca i charakternie+ walki w 2 LM…bo też niektóre wygrali sprawiedliwie.
Nie licze ostatnich 2 LM bo tam dużo daje murzynek,który jest chroniony i nie można nic mu zrobić.

0

@Filipem Uważam. To było ironiczne.
Widocznie murzyni i fizyczność zapewnia puchary.

3

@DiSBlaDE Ligę jakiś czas temu.
No dobra Real. Piszecie o jakimś pakcie a prawda taka,że grają do końca i tyle.
Może i czasem szczęście mieli ale Barcelona też miała. Szczęściu trzeba pomóc poprzez mentalność i granie do ostatniej minuty.

1

@Mario96w Nie popłacz się.

1

@Kapitan hawk Mnie to wkurw*a,że grając tak pięknie nie możemy wygrywać.
Teraz to murzyny i fizyczność. Na szczęście piękna Hiszpania pokazała jak grać naprzeciwko fizycznej kolonii.

0

Spieprzyliście nam święta!

2

Może czas,aby Barca grała tak jak Real może to recepta na puchary.
Oddać piłkę i kontry. Real i Atletico od lat tak grają. Materace nawet bardziej.

0

@Encore Szczerze Julka wzięła bym za Lewego. Ja tam wolę bardziej mobilnych napastników.

0

@Filipem Jak będzie ktoś taki jak Goat.
Czyli jak dziecko ochrzczone w wanience trochę podrośnie.

0

@Stinger_ Jedyny plus tego meczu.
Reszta wszystko na minus. Czy cieszę się,że są w formie? Tak
Ale nie cieszę się,że pokazali ją w meczu z Barca. Tutaj mogło obyć się bez.

Szkoda,że nie 3:2 dla Barcy. Wtedy wszystko by w normie było.

0

@Encore Ironia czy serio?

Mi brakuje charakteru w ostatnich minutach u chłopaków.

0

De Paul i asystujący Molina do Sorlotha zapewnili wygraną Atletico.

Tak naprawdę Barca sama sobie winna. Powinna w pierwszej połowie zamknąć mecz. Masa błędów.

3

@Kapitan hawk Mnie wtedy poniosło.
Wogole to człowiek się już przyzwyczaił do porażek. Tak pięknie grali w pierwszej połowie. Nie mieli tego prawa przegrać.

0

Jak takich się nie trafia to już słabo

0

@Stinger_ Co ja Ci będę tłumaczyć?
Powiedziałam,że tak mi się wydawało i tyle.

Bo Za Simeone nikogo już nie było a piłka leciała w aut bramkowy. W sensie,że z tej akcji by nic nie wyszło nawet jakby nie dotknął.
Powiedziałam zresztą,że to tylko moje zdanie i tyle.

1

@Lionel_Messi10 Dla mnie Pedri jest lepszy od Jude patrząc typowo jak na pomocnika.
Pedri wizja,technika i balans.
Jude jest super bramkostrzelny ale on mi się kojarzy z takim klockiem, pracusiem.

3

@Lionel_Messi10 Wogole to ile oni asyst Pedriemu zabrali.

1

Tak pięknie grać i wszystko z*ebać.
Swoją drogą nie ma co dziwić,że Pedri nie ma asyst skoro tak marnują.

0

Jak ma się tyle setek niewykorzystanych to tak jest.

0

Jak Pedriego ominął kontuzje to może być najlepszym pomocnikiem na świecie.
Co ma chłopak wizję i technikę.

0

@Stinger_ Przeciez on tego specjalnie nie dotykał. Intencjonalnie to zupełnie co innego.
Zresztą masz sędziego i widzisz jaką decyzję podjął.

0

Skoro Barca wygrywa z najlepszymi to LM siadła by idealnie.

0

@Stinger_ On był blisko autu lini bramkowej a piłka minęła światło bramki. Chodzi mi o to,że z tego gol by nie padł bo leciało na aut bramkowy.

Tak mi się wydawało. Zresztą ja już nie wiem jak z tymi karnymi raz dają a raz nie.
Zresztą nie jestem znawcą.

0

@AmigoBlancos Obecnie nie jest lepszy. Koledze pewnie chodzi o kreatywność i zwrotność.
Jude za to znakomicie odnajduje się w polu karnym. Na tę chwilę Jude jest lepszy.

Ja bardziej preferuje profil jak Pedri,Modric itp. Jude dla mnie to taki pracuś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?