Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Stinger_ Zgadzam się.
Mi tylko chodziło o to,że tamta kadra była dużo mocniejsza i poziom był wyższy.
0
@FcPortoFan1999 Najlepszą obecnie.
Mi tylko chodziło o to,że tamta kadra była najwybitniejsza. Przy Schlierim czy Morgim taki Andreas czy Loitzl potrafili wygrywać.
Wątpię,aby którykolwiek z tych młodych zbliżył się do 30 zwycięstw.
Wtedy było też mniej zawodów rozgrywanych.
Dla mnie tamta kadra była najlepsza w historii i pozostanie. Chyba,że takie talenty jak Morgi i Greogor się wyłonią na raz.
0
@FcPortoFan1999 Mi bardziej chodziło o to,że indywidualnie to Morgi czy Schlieri poza zasięgiem (oprócz Krafta) bynajmniej talent.
Gregor 23 lata i 50 zwycięstw.
Morgi w wieku 24 lat miał około 20 zwycięstw.
Jak tak patrzę to Hoerl czy nawet Daniel T to się nie umywają. Schlieri w wieku 22 lat koło 45 zwycięstw miał.
Najmocniejsza ekipa w historii. Poziom był wyższy.
0
Pamiętam złote czasy Austrii w skokach narciarskich.
Schlieri,Morgi,Kofler,Loitzl czy Koch. To chyba była najmocniejsza ekipa Austrii w historii.
Wątpię,aby obecna kadra była aż taka znakomita (kiedyś poziom był wyższy takie mam wrażenie), ale możliwa dominacja w najbliższych latach tej reprezentacji.
7
@Lionel_Messi10 Patrz jak tego powyżej piecze.
@MichuZ44 Odszedł bo był załamany a do tego cały hejt spadł na niego.
Skoro on według kibiców z ARG był problemem (leniwy itd bo tak się wypowiadali ) to odszedł.
Chcieli się pozbyć Leo to tak było. Gdzie wtedy była Argentyna? Na dnie tabeli. Co stało się wtedy? Kibice przejrzeli na oczy,że to Leo ciągnął tą reprezentację i błagali go o powrót.
Zresztą on sam już się wypowiadał,że zbyt szybko podjął tą decyzję. Był to kolejny przegrany finał. Cała krytyka spadła na niego a nie na resztę pokroju Higuaina itp.
On wrócił i Argentyna dostała się na finały Mundialu.
Przecież on tam musiał grać z tuzami jak Pratto,Meza i reszta wynalazków.
1
@tbas Chodziło mi o to,że nie poziom średniaka ligi.
Tylko trzymamy się w top 3.
1
@Rewolucja123 W sensie,że nie za grube miliony.
0
@BulaKG Ile lat zajmie wygrzebanie się z długów?
0
@Who_you_mam On jeden ratunek zakrywa drugim a długi tylko rosną.
Nie wiem czy da się coś więcej zrobić. Nie bronię go,ale z gowna bata nie ukręcisz.
1
@Rewolucja123 Ale jest za drobniaki.
0
Laporta z jednego „wału” przechodzi na drugi a długi tylko rosną.
Tu chyba tylko ratuje sprzedaż klubu.
1
Co to się dzieje.
Kiedyś najlepszy klub na świecie a obecnie prawie „bankrut”.
Sportowo nie jest źle ale finansowo to katastrofa.
Ciekawe co będzie z Barceloną.
Gwiazdy jak Lamine,Pedri itp będą wymagać większej płacy tym bardziej,że pewny Holender za ławę ma grube miliony.
Zresztą problemy finansowe zapewne przełożą się na sportowe. (Oby nie)
Jeżeli Barcelona nie wróci do Topu to nie wiem czy Lamine i reszta tych najlepszych będę chcieli kontynuować karierę w Barcy.
3
@Lionel_Messi10 Argentyna ma mega pomoc.
Enzo i Alexis to pewniaki a jeszcze Gio,Palacios itp.
1
@Lionel_Messi10 Enzito w formie i Mac. Piękną sprawa.
Alexis fajnie jakby gola dorzucił.
1
Wogole czemu Holender odstawił Buonannote?
Przecież przed jego przyjściem Facundo był jednym z najlepszych. Nawet 4 gole i 2 asysty. Jeden z najlepszych zawodników do końca listopada.
Wątpię,aby nagle tak formę stracił i był beznadziejny.
Zgrzyt z trenerem czy będzie transfer?
@Lionel_Messi10 @mekston @AFA
1
@BulaKG Póki co podobno ciężko pracuje na treningach.
Skoro Amorim na niego nie stawia (u Ericka ostatnimi czasy był once de gala i dobrze mu szło ) to chętnie bym go zobaczyła w innym klubie.
0
@BulaKG Nie wiem czy tam w wywiadzie czegoś Garnacho nie powiedział.
1
@takisobiektos Nie wszystko. Widziałeś 2 gola Newcastle? Co on tu miał do powiedzenia. Co obrona zrobiła?
0
@mekston Obrona Aston to parodia. Emi dostał nagrody bo bardzo dobrze broni a ciężko mieć czyste konta jak tacy parodyści na obronie.
2
@Lionel_Messi10 Dla mnie najlepszy Polski raper. Potencjał to miał ogromny tym bardziej,że zmarł w wieku 22 lat.
Zawsze mnie ciekawiło jakie wydał by nuty z PFK czy też solo.
2
@ToWinaSedziego Nie wiem od czego to zależy. Być może od zmiany poziomu gry.
Taki Castro w Bologni gra znakomicie, tylko on jest dobrze zbudowany.
Barco to jest bardzo szczuplutki zawodnik. Yamala i Paza nie ma co porównywać bo oni grali cały czas w Europie a jednak zmiana ligi z Ameryki Południowej na Europejską też jest dużą różnica.
Wtedy to był dobry kierunek,ale w Brighton wszystko zaczęło się psuć. Co do Claudio powinien zostać w River,ale skoro City tak zadecydowało to już trudno. Skoro ma grać w Europie to najlepiej jak by grał w drużynie która zagwarantuje mu dużą ilość minut.
Zresztą Claudio nie ma co porównywać z Barco. Diablito dla Argentyńczyków jest wielka nadzieja przyszłości.
Ja mam nadzieję,że Claudii nie zostanie rzucony na głęboką wodę a zacznie spokojnie.
Ja młodego zawodnika nigdy nie skreślam. Nikt nie brał poważnie De Paula w wieku 22 lat. Rodrigo odpalił na dobre w wieku 26 lat. Różnie może być.
1
@ToWinaSedziego Nie przepadł tylko musi nabrać masy mięśniowej. Soule jeszcze nie przepadł. De Paul na najwyższy poziom w wieku 26 lat dopiero wskoczył. Różnie może być.
Mówisz o Barco on powinien zostać sezon w Boca,aby przybrać masy i grać komplet jak wcześniej.
Czasem potrzeba czasu,aby zawodnik wszedł na swój poziom.
1
@ToWinaSedziego Ma słabszy okres. Bo ma talent ale czy go wykorzysta to skąd mam wiedzieć?
Jak bijesz do Paza to Nico ma więcej atutów od Soule. Piłkarze o zupełnie innej charakterystyce.
2
@mekston Nico Paz póki co pokazuje się bardzo dobrze.
Potrzebny ktoś naprawdę bardzo dobry na skrzydełka.
Mi bardzo podoba się gra Juniora Simeone. Do tego chłopak jest bardzo szybki. Tylko u Cholo on gra niżej.
2
@mekston LO najgorzej wyglądać może. Póki co Nicola wygląda solidnie,ale właśnie póki co.
Fajnie jakby skrzydła się jakieś wyłoniły.
Jest kilku zdolnych,ale zobaczymy co będzie.
Fizyczność i zacięcie to może być klucz.
1
@Lionel_Messi10 Widziałam posta/ wywiad (już nie pamiętam) jak Dibu mowił, że postawia sobie za cel obronę MŚ.
Jak mam być szczera to jest to możliwe.
Kadra naprawdę jest mocna. Do tego za 2 lata Paz,Castro i reszta powinni być lepsi.
Dla mnie obrona Cuti-Lisandro to może być skała. Molina zawsze formę trzyma.
Środek pola wydaje się bardzo konkretny.
Fajnie jak by jeszcze jacyś skrzydłowi się wyłonili i oczywiście musi być fizyczność i walka o każdą piłkę.
Bardzo bym tego Dibu życzyła.
0
@Rust_Cohle Chyba nie jesteś na tyle głupi,żeby nie rozkminic.
2
@Lionel_Messi10 Jak karierę klubową miał by mieć na plus to niech idzie.
Nawet dla dobra Argentyny,żeby był coraz lepszy.
Dla mnie on by miał tam pierwszy skład.
Lepszy od Militao.
Zresztą Cuti jak ma obok siebie pewne punkty to gra znakomicie.
2
Enzo kolejny mecz bardzo dobry.
@AFA @Lionel_Messi10 @mekston
On i Mac mogą zapewnić Argentynie spokój na długie lata.
2
@PatrykBarca Max? Nie bardzo.
Jakoś w Argentynie chłop jest tytanem.
W Totkach też bardzo dobrze gra. Zdążają się błędy jak każdemu,ale on tam jest najlepszym obrońcą.