0

@mekston Kraft na kolejny PS będzie miał 32 lata więc ciężko mu będzie 2 kule wygrać.
Mi się wydaje,że złota IO też nie wygra.

1

@Stinger_ Dla mnie Kraft nawet z jednym IO złotym nie będzie. To co zrobił Matti ciężko będzie pobić. 3 złota IO i jedno srebro. 4/4 medale a z tego co kojarzę to na dwóch startował.
4 KK 2 turnieje 4 skoczni plus inne turnieje.
Najwyższy procent zwycięstw.

Zresztą dla mnie jest on goatem bo osiągnął to w wieku 25 lat a nawet chyba wcześniej. Bo jego wyrzucili z kadry i po roku przywrócili (za picie). Przypuszczam,że taka ilość konkursów jaka jest teraz to Matti z 70 by zrobił zwycięstw a jakby chłopaczyna nienwybrazł alko to i może z 100 by wygrał.
Ile on lat skakał z 7?


2

@Lionel_Messi10 Superz Solerem oby grał często.

1

@Stinger_ Nie postawię. Ale Nykanen ma wszystko. PS 4x,46 wygranych i wiele innych w tym aż 3 medale IO.
Mi chodzi o to,że oprócz 3IO złotych ma znakomite inne osiągnięcia.

3

@FCBMati10 Tu się zgodzę Nykanen jest goatem skokow. Największy procent zwycięstw, 3 wygrane indywidualne IO.
Dawniej było po17/20 konkursów,więc dużo mniej.
Goat!

5

@MesQueUnClub96 Tschofening według Ciebie z dobrym ładowaniem miał mieć orła w garści a tu proszę Kraft odrobił ponad 10.

0

@zadafcb Tam to pewnie dużo osób nie zna najlepszych piłkarzy.

0

@Marian_Pazdzioch To brakuje mu jeszcze dużo oprócz MŚ. Pogra w Sportingu zgarnie 2 ZAraz będę po drodze 3 ZP może do 60 się wyrobi.
Jak chce dorównać to musi zagrać taki Mundial jak Maradona/Messi. Przed 60 może się uda.

0

@takisobiektos Jego wiek to czas bycia na podium.
Przez całą karierę może stanie 5x na podium.

0

@Criss18Barca Najlepsza Polska trójka Stoch,Żyła i Dawid mają po 34/37 lat.
Jeszcze Dawid może wrócić do dobrego skakania (czasem na podium). Kamil i Piotrek nie są Kasaim. Owszem pewnie w lepszej dyspozycji te miejsca 15-30 będę zajmowane,ale bardziej 20-30.

1

@MesQueUnClub96 Tande już miał a jak się skończyło.

2

Ciekawe kiedy ktoś ogarnięty zrobi porządek w tym klubie.
Niezłe cyrki.

0

@VegetaPolska Ciekawe co stało się ze ZP.
Miał być najlepszy na świecie niby.

2

@Coutinho007 My Słowianie hah dobre to było. Albo ten jego hit „Uwielbiam to w dziewczynach”
On nawet u Wuwunia był na wywiadzie.
Z ilu chlebów jadłaś piec?
Kobra najlepsza: wielu

Co by nie mówić człowiekowi nie raz humor poprawili.

6

Szkoda Tigera swego czasu ładne wyświetlenia na yt mieli.

1

@PatrykBarca Kelnerzy?
Barcelona jak dostaje w czerep od słabych też mówisz kelnerzy?

1

@PatrykBarca Dobry występ Enzo.

2

Enzo kolejny dobry występ. 5 kluczowych podań
@mekston @Lionel_Messi10 @AFA

1

Dzisiaj grali : Paz,Dominguez i Castro. (Liga Włoska)
Nico zmarnował karnego ale odpłacił golem strzelonym z akcji. Występ jak najbardziej na plus.
Castro dzisiaj z asystą i golem samobójczym a więc słabo.
Dominguez fantastyczny występ z 2 golami. Chłopak ma znakomity drybling.
@Lionel_Messi10 @AFA @mekston

0

Casemiro 32 lata i już gra taką padają.
Oby jak najwięcej grał w Brazylii.

0

@FcPortoFan1999 Chyba nikt. Tam połowa zawodników jest do wyprzedania.

0

@partymaker Tak jak Romero zapewnie.

0

@Pnog37 Sprzęty nie mają być w regulacji? Coś jak kombinezony?
Moim zdaniem mają znakomite szkolenie od najmłodszych lat.

0

@FcPortoFan1999 Tylko kogo do grania by miał?
Martinez,Bruno i młodziaki?

0

@tbas Ciekawe czy prawda. Może obecna forma go zachęciła.

8

@Kengo Przecież to gala Cra. Mitro strzelił by z 80 goli i tak by nie wygrał.

1

Martinez,Diallo,Mainoo i reszta młodych.
Casemiro i reszta przeciętniaków do odstrzału.
Oczywiście oprócz Bruno.

Tam to nie trener jest problemem a paka przeciętniaków. Co Lisandro widział w UTD,że tam się skusił? Chyba kasę.
Nie mówię o Bruno bo od dawna tam siedzi.


0

Jednak ten Erick nie był taki zły.

0

@Xxxbarca4ever System szkoleniowy młodzików w takim razie.

Pewnie większe pieniądze na rozwój,może lepsze metody.
Ewentualnie brak talentów. Oprócz 3 MŚ to reszta to nieloty.

0

@Xxxbarca4ever Warunków takich jak w Austri, Norwegi czy Niemczech to nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?