Sysia11
Dołączył/a: styczeń 2015
Buenos Aires
19 obserwujących
12 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Lionel_Messi10 Dzięki i wzajemnie :D
1
@Lionel_Messi10 Oby było z nim już tylko lepiej.
1
@Pnog37 Przecież go nie usprawiedliwiam. Napisałam,że slaby mecz.
1
@Rust_Cohle Po co mi z Barca wyskakujesz jak to nie na temat.
Pisze o niedzieli.
Idź tam oglądaj swojego następcę Suareza.
1
@Pnog37 Jak bijesz do tego meczu to cała defensywa słabo zagrała.
Nie tyle co słaba forma a słaby mecz. Dibu w LM póki co znakomita forma.
3
Enzo ostatnio znakomita gra. Jeszcze piękny Szkocik z dobrym meczem i niedziela będzie udana.
@AFA @mekston @Lionel_Messi10
0
@MessiForeverTheBest Normalnie komentarze dodaję.
Nie pisze o Barcelonie bo nie oglądałam.
Zresztą z tego co widzę nie ma czego żałować.
2
@Luciano99 Brooke i Taylor dadzą Ci szansę.
Akurat nadal byś się do tego kabaretu.
1
@FCB_dimiC Pytam z ciekawości czy dotyczyło to meczu z Celta.
Domyślam się,że tak.
Ale tak jak mówię nie zdążyłam odczytać.
0
@Rust_Cohle Co tam napisałeś? Nawet nie zdążyłam odczytać.
1
@GigiAmoroso Po to żebyś się pytał.
1
Facundo z golem dla Lester.
1
Ciekawa sytuacja w tabeli się szykuje.
0
Ciekawe ile punktów przewagi będzie po tej kolejce.
0
@NeroTFP1 Raczej nikt nie jest na tyle głupi,aby się nie zorientować.
Dystans też trzeba mieć.
2
@macio_944 Dziękuję bardzo.
4
@Criss18Barca Kowalczyk też miała za uszami?
Bjoerneg i 95% Norweskich zawodników/zawodniczek to wiem. Ale Justysia?
3
@macio_944 Ooo nawet nie wiedziałam.
Moja data urodzenia.
Fajny zbieg okoliczności.
3
Widzę,że Dibu kolejne czyste konto.
Alexis wczoraj zagrał fantastycznie.
Jest z czego się cieszyć.
@Lionel_Messi10 @mekston @AFA
2
Brawo Aniele!!!
Tęsknię za nim w ARG @Lionel_Messi10
2
Brawo Szkocku.
Vamos Alexis mistrzu świata!
2
@barteq Teraz widać ile Rodri znaczy dla tej drużyny.
Możliwe również,że Pep się wypalił bo dosyć długo trenuje te City.
1
@Culer9002 Po to żebyś się pytał.
2
@Lionel_Messi10 Do tego bardzo szybki.
Mega zaciesz by był jakby junior odpalił na dobre i grał w Argentynie regularnie.
2
@Lionel_Messi10 Ten młody Jr. ma potencjał.
Fajnie,że Cholo testuje go niżej.
4
Komentarz usunięty
1
Julek 2x
Correa 2x
Plus młody Cholo asysta.
Pięknie
1
@Hosh ???
Przez śledzia czy gacka?
2
@esem91 Nie oglądam.
1
Młody Simeone ostatnio sobie bardzo dobrze radzi. Fajnie,że zbiera coraz więcej minut a ostatnie mecze nawet w pierwszym składzie.