2

@Lionel_Messi10 Dzięki i wzajemnie :D

1

@Lionel_Messi10 Oby było z nim już tylko lepiej.

1

@Pnog37 Przecież go nie usprawiedliwiam. Napisałam,że slaby mecz.

1

@Rust_Cohle Po co mi z Barca wyskakujesz jak to nie na temat.
Pisze o niedzieli.

Idź tam oglądaj swojego następcę Suareza.

1

@Pnog37 Jak bijesz do tego meczu to cała defensywa słabo zagrała.
Nie tyle co słaba forma a słaby mecz. Dibu w LM póki co znakomita forma.

3

Enzo ostatnio znakomita gra. Jeszcze piękny Szkocik z dobrym meczem i niedziela będzie udana.
@AFA @mekston @Lionel_Messi10

0

@MessiForeverTheBest Normalnie komentarze dodaję.
Nie pisze o Barcelonie bo nie oglądałam.
Zresztą z tego co widzę nie ma czego żałować.

2

@Luciano99 Brooke i Taylor dadzą Ci szansę.
Akurat nadal byś się do tego kabaretu.

1

@FCB_dimiC Pytam z ciekawości czy dotyczyło to meczu z Celta.
Domyślam się,że tak.
Ale tak jak mówię nie zdążyłam odczytać.

0

@Rust_Cohle Co tam napisałeś? Nawet nie zdążyłam odczytać.

1

@GigiAmoroso Po to żebyś się pytał.

1

Facundo z golem dla Lester.

1

Ciekawa sytuacja w tabeli się szykuje.

0

Ciekawe ile punktów przewagi będzie po tej kolejce.

0

@NeroTFP1 Raczej nikt nie jest na tyle głupi,aby się nie zorientować.
Dystans też trzeba mieć.

2

@macio_944 Dziękuję bardzo.

4

@Criss18Barca Kowalczyk też miała za uszami?
Bjoerneg i 95% Norweskich zawodników/zawodniczek to wiem. Ale Justysia?

3

@macio_944 Ooo nawet nie wiedziałam.
Moja data urodzenia.
Fajny zbieg okoliczności.

3

Widzę,że Dibu kolejne czyste konto.
Alexis wczoraj zagrał fantastycznie.
Jest z czego się cieszyć.
@Lionel_Messi10 @mekston @AFA

2

Brawo Aniele!!!
Tęsknię za nim w ARG @Lionel_Messi10

2

Brawo Szkocku.
Vamos Alexis mistrzu świata!

2

@barteq Teraz widać ile Rodri znaczy dla tej drużyny.
Możliwe również,że Pep się wypalił bo dosyć długo trenuje te City.

1

@Culer9002 Po to żebyś się pytał.

2

@Lionel_Messi10 Do tego bardzo szybki.
Mega zaciesz by był jakby junior odpalił na dobre i grał w Argentynie regularnie.

2

@Lionel_Messi10 Ten młody Jr. ma potencjał.
Fajnie,że Cholo testuje go niżej.

4

Komentarz usunięty

1

Julek 2x
Correa 2x
Plus młody Cholo asysta.
Pięknie

1

@Hosh ???
Przez śledzia czy gacka?

2

@esem91 Nie oglądam.

1

Młody Simeone ostatnio sobie bardzo dobrze radzi. Fajnie,że zbiera coraz więcej minut a ostatnie mecze nawet w pierwszym składzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?