0

@MesQueUnClub96 Nie jestem homo by mnie bicki chłopa interesowały xd

5

@MesQueUnClub96 Chyba w twoich snach he he :]

0

@Zoker Tchouameni za 100mln :]

0

Czas na zemste na puszczy. Patrzac w tabele faworyt jest jeden. Ale życie nie raz pokazało,że takie mecze to pułapki.

0

@partymaker Gdzie wady?

14



Bez kitu nie ma mocnych na The Szwagiers xD

0

@bartas97 To sobie przypomnij styl w jakim to robiliscie i słabosc pozostałych.

W tym sezonie nawet nie przystoi was porównywac do getafe bo nawet oni maja wiecej do zaoferowania. Slizganie po 1-0 w doliczonych wiecznie trwac nie bedzie

Juz wole czasem przegrac ale pokazac troche dobrej piłki niz grac jak puszcza.

0

@Hosh Akurat tam moģłby remis pasc pod warunkiem ze Lech nie wtopi.

0

@mkord Stawiam teze że to jeden z 3 najpaskudniejszych zespołów ligi.

0

Też sztuka jest wydac kilka milionow i grac syf pokroju puszczy.

Szczescie nie zawsze pomoże i to z taka gra nie wróże na dłuższa mete sukcesu.

0

@Iniesta8i Trafne porównanie do getafe. 2 bordalas tylko z polski.

0

Stal trzymaj ten wynik...

0

Arteta do grudnia

7

@michal26 Nigdy taki skład nie wyszedł. To zbieranina najgorszych placków.

3

@barcelonaLM Niech zacznie tak strzelac w silniejszej lidze.

Dla mnie nie jest to piłkarz na którym warto ryzykowac wydanie takiego szmalu. Najmłodszy tez nie jest

0

Ogladał ktos mroczne cienie z Deepem?

Warto sobie obejrzec?

1

@Wasacz_ Ja? Nie ogladałem nawet.

Nie moje klimaty.

1

https://www.filmweb.pl/film/Trupy+sprzedaj%C4%99-2008-391560

Ale fajny film. Nawet Merry jest na ekranie :]

0

@Mezocyklon87 Wydaje mi się że wtedy nie uzywam jajek na twardo :]

0

@ranger3120 Ja bym po tym kibel rozsadził xd

5

1

Znowu cos linki z x wariuja :x

0



Eh... Szkoda chłopa :(

2

@sergio5 Troche to wyglada kuriozalnie ale co zrobisz jak mamy takie młode wilczki

0

@TheNekro94 Moze filmów xD

0

@Wasacz_ Żeby tylko nuda była problemem... Mniejsza o to.

0

Serio scenarzysta serialu o HP nie czytał nawet książek xD?

Oj pachnie mi to drugin Ring of pała...

Nic dziwnego,że Rowling interweniowała ;)

2



Aha...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?