5

Czarno widze przyszłosc realu he he :]

5

Mogliby juz wstydu oszczedzic realowi...

Żartowałem kurła jego w te i nazad :]

1

@bartas97 A nie pamietasz juz tego jak wam pomagali cnie?

32

Ale wizerunkowo real sie skompromotował.

Wszyscy na gali maja totalna beke z nich xd

4

@D10SLEO Yamal wygrał euro bedac kluczowym piłkarzem i Barcy i Hiszpanii

0

Szwagry? Top he he :]

0

Niezła wtopa wizerunkowa i samej gali(memy) jak i realu.

3

Bardzo się starałes lecz z gry wyleciałes hehehe :]

0

@Deviler Chyba na hugokopterze xd

7

@Comfortable_ Na twitterze xD

0

@messi564 Chodzi o gale..

8

Nie no Francuzi to jednak sa totalnymi durniami xD

Nienawidze Viniego ale kuzwa gdzies jest granica dobrego smaku xd

To ma byc poważna gala? Zapraszanie idiotow typu Speed a teraz memy?

13

@kuz Co jest xDDD?!

2

@Bernard777 Jak Vini dotrze xd

0

@esem91 To samo gadali gdy Leo dostawal balona xd

0

@MesQueUnClub96 Zajmij sie lista

0

@esem91 Pokaz :)

4



Tego goscia akurat szanuje.

0

@Bobo25 A gdzie pan sędzia?

9

Komentarz usunięty

0

@partymaker @MesQueUnClub96 nie istnieje i nie może cie skrzywdzic

11

@Technik La Bamba by zdechla razem z kafejka xd

5

@Bocheno1 Bo to bot jest

1

@macio_944 W to nie trudno uwierzyc.

5

O 22 dowiemy sie czy City zrobiło pranka stulecia :]

3

My powinnismy byc wzglednie zadowoleni. Co by sie nie stało real sie skompromituje xd

1

@agaFCB Cóz lepszy rydz...

0

1

2

@agaFCB Masz 2 hue hue. Bez urazy musiałem xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?