7

@michal26 Nigdy taki skład nie wyszedł. To zbieranina najgorszych placków.

3

@barcelonaLM Niech zacznie tak strzelac w silniejszej lidze.

Dla mnie nie jest to piłkarz na którym warto ryzykowac wydanie takiego szmalu. Najmłodszy tez nie jest

0

Ogladał ktos mroczne cienie z Deepem?

Warto sobie obejrzec?

1

@Wasacz_ Ja? Nie ogladałem nawet.

Nie moje klimaty.

1

https://www.filmweb.pl/film/Trupy+sprzedaj%C4%99-2008-391560

Ale fajny film. Nawet Merry jest na ekranie :]

0

@Mezocyklon87 Wydaje mi się że wtedy nie uzywam jajek na twardo :]

0

@ranger3120 Ja bym po tym kibel rozsadził xd

5

1

Znowu cos linki z x wariuja :x

0



Eh... Szkoda chłopa :(

2

@sergio5 Troche to wyglada kuriozalnie ale co zrobisz jak mamy takie młode wilczki

0

@TheNekro94 Moze filmów xD

0

@Wasacz_ Żeby tylko nuda była problemem... Mniejsza o to.

0

Serio scenarzysta serialu o HP nie czytał nawet książek xD?

Oj pachnie mi to drugin Ring of pała...

Nic dziwnego,że Rowling interweniowała ;)

2



Aha...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9



Panie a co to za guwno xD

2

@Gaucho Jesli uważasz,że o to chodzi to xd

17



To akurat zabawne xd

@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Luciano99 @Kessie @Deviler @Bocheno1 @Kgorecki2500 @tomek8756

0

Pany gdzie moge obejrzec opowiesci z krypty?

0

Cebula zerwał więzadła...

Szkoda chłopa i Slaska. Zdrówko.

0



No way haloween to nie kult szatana? Swietne podsumowanie tego w wykonaniu Drewniaka i ekipy.

18

@Cvzx No ale co w tym dziwnego? Busi był wyjatkowy ale miał sporo ograniczen ktorych nie ma Rodri.

Badzmy troche obiektywni zwłaszcza biorac pod uwage ostatnie lata Sergio.

2



Ten wosiu to tez dobry agent. Wstyd mi że kibicujemy tej samej druzynie xd

Cieszyc się,że ktos pokazuje gesty nazistowskie etc.. Pustak totalny

1

@Kondziubarca Cięzko walczyc z korupcja a juz tym bardziej a kraju ktory toczy wojne z rosja.

Nie jest to takie proste niestety. Zobacz nawet w krajach wzglednie bezpiecznych ciężko wyplenic korupcje.

1

@Sysia11 nie jest to najostrzejsza kredka w piórniku to raz a dwa moim zdaniem jest z deczka przereklamowany.

0

@Wasacz_ To niech te "dej" teraz wysyła do Niemców czy Francuzów przecież to tacy ich wielcy przyjaciele.

@TheNekro94 może gdyby inaczej formuował swoje prosby i dał cos w zamian to może ten sprzet by dostał co mogłoby uratowac cywilów.

Jego postawa jest po prostu żałosna. Dej dej i dej a my nie jestesmy ich podnóżkiem.

@Kondziubarca No bez przesady. Nie lubie jego postawy ale próbuje broni swojego kraju.

15

Haha nawet ukraincy nas bronia pod bredniami Komika.

Gosciu traci kontakt z rzeczywistoscia. Nawet rodacy maja dosc jego postawy wzgledem nas. Dalismy im ile moglismy a co w zamian nam dał? Kolejne uszczypliwosci.. My nie prosimy o wiele czy tak ciężko przeprosic za Wołyn?

Predzej czy pózniej odbije sie to czkawka i będzie na kolanach prosił o pomoc tych niewdziecznych polaków.

Szkoda tylko cywili którzy płaca za zbrodnie putina i głupote Zełenskiego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?