O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 355
  • Liczba komentarzy 64
  • Polecenia 45

Komentarze

0

@lukas10 widać, żeś młody i Messiego nie oglądałeś jak się pojawił. Messi w jego wieku był magiczny. Nawet zanim się rozstrzelał. Potrafił mijać zawodników jak wariat.
Fati jest dobry i ma potencjał. Ale to całkiem inny typ gracza. Nie będzie Messim. Nigdy. Tak jak nikt nigdy nie będzie drugim Ronaldo czy Puyolem.

0

@MrCental wszystko zależy tak naprawdę od realu. Jeśli zagrają z nami jak z Espaniolem to 2-1 faktycznie może być. Jak wyjdą tak jak wczoraj, to musimy mieć się na baczności. Pewnie 3 będzie krylo Viniciusa, A bramki strzeli jakis Casemiro czy inny Modric.

0

@Emhyr była znacznie lepsza.

0

Nadzieja jest, ale nie ma co się napalać. Nastoletnie supertalenty ukazują się co roku, niektórzy kończą się jeszcze przed seniorską karierą, inni okazują się sredniakami, a jeszcze inni zdobywają wszystko co tylko można. Kciuki trzymać trzeba i życzyć powodzenia!

0

@zuo999 @Adrian_Borowiec
Dokładnie tak jak mówi zuo999. Guardiola dostał genialny skład. Tutaj mamy drużynę w okropnie sytuacji finansowej + skład taki jaki mamy.

Zobacz wszystkie

6

i tak za każdym razem. Co za ludzie.
Tak, 10 lat temu działało. Wszystko było inaczej. Ale teraz przestaje działać. Liga Hiszpańska staje się targiem talentów dla Anglików,którzy generują znacznie większe przychody. Rozluźnienie FFP stworzy tylko jeszcze większą przepaść. Czemu się tak dzieje? Dlatego,że hiszpańscy giganci nie chcą się sprzedać? UEFA dostaje kasę od bogatych? Arabska kasa wpływa? Nie wiem... Nie jestem za pomysłem super ligi ale UEFA nie działa jak powinna. Jednak gadanie "kiedyś działało" jest prymitywne. Biedne kluby zaciągną ręczny, a skorzysta na tym PSG, Man City i reszta sztucznie pompowanych tworów. Gdzie jest jedność piłkarską w takim razie? Najlepsi mlodzi piłkarze będą mieli mega oferty ze sztucznych tworów. Jaki magiczny wychowanek zostanie w Barcelonie, Realu czy Atletico, za 5mln rocznie, jak będzie mógł dostać 20mln w Paryżu albo Manchesterze. Jak to się ma do prawdziwej piłkarskiej rywalizacji?

6

Pisałem o tym już parę razy. Katalońskie podejście. Żeby zrozumieć trzeba tam pomieszkać. Mentalność poszkodowanych/ ofiar. Nigdy nie jest wina katalończyków. Jak jest źle, to przez Madryt. Jak nie Madryt to sędziowie. Jak nie , to trener zły, bo przecież klub jest najlepszy na świecie( w piłce).
To tak krytykowane tutaj "DNA", to zwykły światopogląd typowego mieszkańca Katalonii. Wystarczy poczytać wypowiedzi Pique. Nieraz tak bardzo odklejone od rzeczywistość. A ludzie łykają, bo kochają klub. Szczególnie Ci zagraniczni.

5

@Pawlak1992 postawimy na moment na bok tą Twoją zawiść do białych.
Czy właśnie nie o to w tym chodzi? W Barcelonie był Bartek - źle zarządzana była, A w realu Perez, o którym można powiedzieć wiele,ale Real nie zanotował straty w czasie pandemi i w tych czasach gdzie la liga jest po prostu biedna porównując do Anglii, to jednak mogli wyłożyć 200mln za Mbappe.
Różnica między młodymi wygląda prosto. Real wstawia po jednym-2 młodych na sezon, a Barcelona pół składu(z wiadomych powodów). Efekt jest tego taki, że Valverde się sprawdza, Vinicius w tym sezonie zaskoczył, Rodrigo może szału nie robi , ale bramkę strzelił Interowi.
Na koniec - bo wiem, że zaraz się na mnie rzucą za zbytnie komplementowanie białych - słabo oceniają wychowanków- Hakimi, Llorente i być może Brahim lub Regulion.
Do tego obrona- tragedia.
A co do Halaanda i Mbappe... Real chcieć to sobie może. Póki co zawodnicy należą do PSG i BVB.
Tak czy siak. Zweryfikuje ten sezon.
Pozdrawiam

4

@Titanito Ty tak serio?

3

@AxelF przede wszystkim. Szanuję opinię . Ale nie zgadzam sie do konca. Błędy arbitra. To jak mówić, że gdyby real nie walił po słupkach to byłoby 5-1... Real grał lepiej. I to trzeba przyznać. Przynajmniej w pierwszej połowie zjadł Barcelonę. Barca potrzebne są zmiany, a nie szukanie usprawiedliwien