Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
https://ntpd.eu/9Z4PR/
Lista top 50 filmów według La Bamby!
Szczerze? Zaskoczony jestem brakiem m.in 9 wrot,Pottera czy Piratów z karaibów :)
@JimMorrisonFCB
0
@Gangol Koniec!
0
@Nazio_87 Otóż nie a jesli juz to nie jako 1 :)
Wpisuje
0
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15030473#comment-15030473
Jesli ktos nie rzucal swojej propozycji to zapraszam. 3 miejsca sa wolne i zamykam liste.
1
@zodiak_10 @Popitek12
0
@Hindus Wpisane. Jeszcze 3 propozycje i bedzie fajrant
0
https://www.facebook.com/100064637951039/posts/pfbid0SyUHXSH8xknhBReLhXEDPRTsTqUFnZpVY9CzinLy9LfpxstWPnmJYtbupBaRb9zKl/?app=fbl
O kurde skrót remontady wrzucili na yt xd
1
@DragonxNF Serio to powstaje? Moze sie skusze
1
@marek86 Wpisuje Sciganego :)
0
Zostało 6 miejsc.
Patrzac na liste jestem zdziwiony lekko :)
Jeszcze dzis może wrzuce.
2
@norbi77 To wrzucam jako Obcy
@EkspertzOrlikq wrzucam druga twoja propozycje
0
@EkspertzOrlikq Było :)
1
@dv7wisnia @Kapitan hawk to biere pierwsze propozycje
1
@aleksander7 Udaje szwab jeden
0
@bartekvisca Kwestia moralnosci.
0
Zostało 19 miejsc na Liscie.
Kto jeszcze nic nie proponował to zapraszam.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15030473
2
@MesQueUnClub_87 @arasz1819 biore pierwsza propozycje ktora podaliscie :)
@xproject z calym szacunkiem ale tego nie uwzglednie
2
@Majczel97 Wiem. Jest nadzieja że bedzie dobry.
0
@Szalik Było :)
0
@Ojciec5tkidzieci
@dadan1990
Wpisałem
1
@Safrani Kiedys musze w 4k odpalic.
1
@Stasiu84 Wpisze to w sage nieskonczonosci po prostu.
@Safrani wpisałem chłopaków.
1
@Messiankaramessi Wpisuje
1
@Safrani Juz wrzucil kolega wyzej
1
@Szklaner Mam wpisac Terminatora?
6
Odsiecz Rohanu to jest takie arcydzieło... Miałem ten zaszczyt ogladania tej sceny w kinie na maratonie. Jedno z najlepszych wspomnien. To jedyna scena w maratonie kiedy sala kinowa nie była cicha. Dosłownie każdy tam wydarł morde. Nie musze chyba dodawac o co chodzi. Muzyka to w ogóle ta scene wywaliła w kosmos.
RIP Berbard Hill. Rola Theodena wybitna.
@TheNekro94 @macio_944 @Jakchcesz
1
@MichuZ44 Ostatnio 2x ogladałem. Moja topka filmów.
1
@Lanosss To wpisuje Batmana ze wzgledu kolejnosci
1
@FcPortoFan1999 Nie :]
Pewnie,ze tak
@TheNekro94 1 propozycje prosze wybrac xd
3
Dobra panowie.
Robimy liste top 50 filmów wszechczasów.
Mozna wrzucac w 1 propozycje sagi czy trylogie.
Ja oczywiscie zaczne.
Moja kandydatura to Lotr :)
Gdy zbiore liste 50 filmów to wrzuce w osobny post. Pozycje nie maja żadnego znaczenia. Chce sprawdzic jak wygladałaby lista top 50 według La Bamby.
Jesli nie zbiore 50 to wrzuce to co zaproponujecie.