O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, historia
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Messi, Del Piero, Puyol
  • Ulubione zespoły Barcelona, Widzew Łódź
  • Barcelonie kibicuję od 1997

Statystyki

  • Dni w serwisie 844
  • Liczba komentarzy 182
  • Polecenia 238

Komentarze

3

@Kgorecki2500 Zdecydowanie na Dzieci. Lubię też zwierzęta, ale dzieci, ludzie są dla mnie ważniejsi.

1

@Nazio87 u mnie na drugim jest - kto powie mi jak

1

@pikass14 Nie sądzę by gdzieś się jakoś tą pompę samemu regulowało. Różnica między Twoją pompą a @tbas jest w w wydajności i w wytwarzanym ciśnieniu. Jego ma 8 atmosfer a Twoja 4, sądze że tu jest główny problem, że za małe ciśnienie wytwarza. Pewnie jest ona podłączona do jakiegoś zraszacza i znowu, wydajność zraszacza może być większa niż Twojej pompy, tzn Twoja pompa w ciągu godziny przepompuje 1000l a zraszacz może mieć 1,5 - 2 tys. l/h a to powoduje że znowu ciśnienie nie będzie takie jakie potrzebuje zraszacz. Jeśli Masz tak jak myśle, że podłączona jest do zraszacza, to chcąc ją wykorzystać kupiłbym przejściówkę na pół cala, zraszacz z mniejszą wydajnością może to by coś dało. Ale osobiście bym wystawił ją na allego na sprzedaż - może ktoś się skusi a kupił taka jak ma @tbas czyli taka która wytwarza większe ciśnienie. A jeśli podlewasz prosto z węża to tak będzie ona miała bo ma małą wydajność.

0

@Azi Ja bym kupił rower bo na paliwo też zaraz nie będzie mnie stać ;)

1

@Kurkmen To że jeszcze u Ciebie jakiś węgiel jest na składzie. Ja wczoraj objechałem 3 składy w okolicy i każdy zamknięty z powodu braku węgla. Dzwonisz na skład to pierwsze pytanie "czy jest Pan naszym klientem?"
Ale co tam, przecież wszędzie Pisiory mówią że jest dobrze...

Zobacz wszystkie

28

@Xpert77 Na pewno ma top towar ;)

10

@UbranyNaBialo " @Bykunn skończyłem pierwszy i muszę stwierdzić, że jest oparty na zdaniu psychoterapeutki a nie badaniach"

"@Bykunn nie wiem jaki miałeś kontakt z psychologią. Ja uczęszczałem na psychoterapię ukończoną sukcesem, także przekazuje informacje od specjalisty :)"


Zarzucasz @Bykunn że podany Jego artykuł opiera się na zdaniu psychoterapeutki, samemu opierając się na informacjach od specjalisty - czyli na jego zdaniu (specjalisty) a nie na badaniach. Lekka hipokryzja.

Poza tym mam 34 lata i jakoś rodzice potrafili mnie wychować bez żadnych klapsów, sądzę że na porządnego człowieka - choć nie mi to stwierdzać.

6

@Huck Tak ktoś mając auto za 50-100 tys. zł będzie specjalnie kupować tico czy innego złoma by jeździć nim po pijaku i będzie pijany pamiętać że teraz do tico muszę wziąć. To zapewnia nie uchronność kary, bo mandatu 10 tys. może nie zapłacić bo go stać nie będzie (pewnie większość), a więzienie też bez sensu bo za takiego delikwenta jeszcze będę musiał utrzymywać z podatków, super wizja.
A jak jeden z drugim pijakiem będą zmuszeni chodzić na autobus, marznąć na przystankach to może czegoś się nauczą.

6

Fajnie się patrzy jak Gavi zostawia serducho na boisku i walczy do samego końca. Trochę za wczas i może na wyrost porównanie ale walecznością Puyola przypomina bo nie ma dla Niego straconych piłek :)