O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, historia
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Messi, Del Piero, Puyol
  • Ulubione zespoły Barcelona, Widzew Łódź
  • Barcelonie kibicuję od 1997

Statystyki

  • Dni w serwisie 1309
  • Liczba komentarzy 351
  • Polecenia 440

Komentarze

1

@michal26 Powiem Ci że mam nadzieję ze w telewizji więcej zaczną puszczać i pokazywać różnych kandytatów Konfereracji. W TV widziałem już Wawera i Wilka którzy na temat bonu zdrowotnego mówili dwie różne rzeczy, wczoraj widziałem jakiegoś Lazarowicza (mogłęm nazwisko przekręcić), to to co on mówił to mnie przerażało, że matki wychowujące same niepełnosprawne dziecko mają prosić się/liczyć na potrzebę pomocy bogatych, by mieć za co żyć po osiągnięciu wieku emerytalnego. Czekam jeszcze na 1 z okręgu Częstochowy który twierdzi że obozy koncentracyjne były ale nitk w nich nie umierał.

0

@Nazio_87 Dopóki mogłem to oddawałem, teraz biore leki więc to mnie wyklucza czego żałuje bo to fajna sprawa.

0

@Emhyr
Poza Ibrą i Vermaelenem to za Riquelme dałbym jeszcze Afellaya.

0

@Saviola88 Widzę że nie wiesz co to ironia - odnośnie podsumowania siebie. Bo jeśli byłbym niepiśmienny co napisałem to chyba bym Ci nie odpowiadał - prawda?
A Ty skoro uważasz się za mądrego a nie potrafisz odpowiedzieć na prostę pytanie, to wybacz ale mam prawo uważać Cię za nierozumnego skoro nie potrafisz albo nie rozumiesz mojego pytania.

0

@Saviola88 Nie byłbym tego taki pewien z tym wiekiem. Masz prawo mieć takie zdanie o nim jak ja inne. Dla Ciebie ma w dupie wieś wg mnie zrobił dla niej więcej ostatnio niż kto inny. Przynajmniej nagłaśnił problemy, nie siedział cicho.
A skoro nie potrafisz powiedzieć nazwe partia której leży dobro rolnictwa - proste pytanie, to też należysz do głupich, i nierozumnych.

Zobacz wszystkie

28

@Xpert77 Na pewno ma top towar ;)

22

@Janas11224 Takich głupot to dawno nie czytałem.
Powiem Ci coś ja pochodzę z biedy, jak byłem mały Mama jogurt na 4 dzieliła by każdy choć trochę zjadł, pracowałem w domu po szkole już od 10 roku życia, by rodzicom pomóc bo Tata chorował i nie mógł pracować tyle co by chciał.
Nigdy nie przyszłoby mi do głowy powiedzieć Rodzicom że spiepszyli mi życie bo w biedzie mnie wychowali. A z perspektywy czasu jestem nawet za to wdzięczny bo właśnie to mnie tak zahartowało że byle jakie potknięcie mnie nie załamie. Nauczyło mnie i moje rodzeństwo radzić Sobie w życiu. A znam za to rodziny gdzie dzieci od małego miały wszystko co chciały i każde niepowodzenie (oblany egzamin na studiach) powoduje depresje i musi się leczyć.
Ty widze że osobami biednymi, pracującymi za najniższą krajową bo może nie mają tych umiejętności co TY poprostu gardzisz.. A ja mogę Ci jedynie powspółczuć że do szczęscia potrzebne są imprezy, studia z erazmusem(sam studiowałem ale ja poszedłem się uczyć i zdobyć wykształcenie a nie balować) i tam jakieś inne pierdoły.
Zaskoczę Cię jeszcze osoby biedne też mają przyjaciół i się z nimi spotykają, a wiesz co jeszcze tych przyjaciół to jestem pewien że są prawdziwi bo na kasę nie lecą. Bo bogaci często takich właśnie mają że dopóki jest kasa i korzystają to oni są a jak się skończy jakoś przyjażń też..

14

@masq Kim Ty jesteś by określać kto jest prawdziwym kibicem Barcelony a kto nie? Kibicuje Barcelonie już ok 25 lat, to właśnie Ronaldinho na początku a zaraz po Nim Messi sprawili że z Nimi czy bez Nich, teraz będę Barcelonie do końca życia kibicować. A to nie zmienia faktu że Messiemu życzę jak najlepiej w każdym meczu w którym nie gra przeciwko Barcelonie, jeśli Barcelona nie wygra LM to jeśli Messi z PSG ją wygra będę się cieszyć że dalej pokazuję poziom nieosiągalny dla innych.
By nie było nie oglądam Messiego w PSG, bo dziwnie byłoby mi Go oglądać w koszulce nie Barcelony, ale nie zmienia to faktu że dalej śledze Jego kariere.
Sory ale dla mnie to Ty Masz chore myślenie skoro nie przyjmujesz do wiadomości że ktoś może być kibicem Barcelony a zarazem i Messiego. Bo skoro Messi już nie gra w Barcelonie to już nie można oglądać Jego gry i cieszyć się Jego grą? Bo inaczej wedle Twojej teori nie będe Kibicem Barcelony.. Sorry ale jeśli tak widzisz kibicowanie to dopiero Ty jesteś ograniczony i Masz wąskie horyzonty.
Bo teraz się zastanawiam czy jak dla mnie najważniejszymi datami/ meczami weekendu jest mecz Barcy i Widzewa to jestem prawdziwym kibicem czy nie? Bo kurcze jeszcze dochodzi ten nieszczęsny Messi, mimo że nie oglądam Go w PSG.
Bez odbioru bo dziwię się że jeszcze znajdują się tacy co próbują pokazać że można być kibicem zarówno klubu jak i jakiegoś zawodnika - w tym przypadku Messiego.
Pozdrawiam, nie prawdziwy kibic Barcy.

12

To już lepiej postawić na tego młodzika Fabrico Diaza z Urugwaju. Kasa podobna a młody, perspektywiczny i urugwajczycy z reguły są waleczni.

10

@UbranyNaBialo " @Bykunn skończyłem pierwszy i muszę stwierdzić, że jest oparty na zdaniu psychoterapeutki a nie badaniach"

"@Bykunn nie wiem jaki miałeś kontakt z psychologią. Ja uczęszczałem na psychoterapię ukończoną sukcesem, także przekazuje informacje od specjalisty :)"


Zarzucasz @Bykunn że podany Jego artykuł opiera się na zdaniu psychoterapeutki, samemu opierając się na informacjach od specjalisty - czyli na jego zdaniu (specjalisty) a nie na badaniach. Lekka hipokryzja.

Poza tym mam 34 lata i jakoś rodzice potrafili mnie wychować bez żadnych klapsów, sądzę że na porządnego człowieka - choć nie mi to stwierdzać.

Media

REKLAMA

Sonda

Jak oceniasz letnie okienko transferowe w wykonaniu Barcelony?