Sulimo
Dołączył/a: listopad 2020
Lublin
40 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
https://m.facebook.com/photo.php?fbid=921273953479188&__n=K
Ciekawe skąd te dodatkowe ciastko xD
@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Luciano99 @Kessie @Deviler @Bocheno1 @Kgorecki2500 @tomek8756
6
Ale Yamal ugotował xD
@mekston @Encore
1
@PatrychoO Wiem. Tablica mendelejewa ale smaczna za to xD
4
Oddawac Lifta brzoskwiniowego kurła mahen
0
Wisła skisła :/
Pierwszy raz im kibicuje od czasów bodaj shalke i ofc w łeb dostajo...
0
https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/zenujacy-brak-klasy-na-stadionie-polonii-tak-sie-nie-robi-wideo/256690
Brawo Polonia... Niech oni zaoraja ten klub naprawde. Gdzie jest jakis honor lub zwyczajna kultura...
2
@Czerwo64 Ich miejsce jest własnie w 4 lidze
0
@lucas/catalan Jak masz link to kolega pyta
3
Ogladam powtórke GP Kataru. Co Norris odwalił z ta żółta flaga xD
Chłop który chce byc mistrzem robi tyle baboli..
6
https://x.com/thexdeaf/status/1864018898426761434
Oj xD
13
Pozytywnie wyglada Balde. Zaczyna przypominac sie z 1 sezonu Xaviego.
1
@Kondziubarca Jesli nie bedzie urazów to 20 może walic w samej lidze.
5
Wiecie co jest przerażające?
Yamalowi brakuje nadal chłodnej głowy. To bedzie przekocur gdy nauczy sie konczyc sytuacje 1 na 1.
On jest chory z tymi zewniakami..
3
Można? Można.
Nareszcie
4
Yamala pogrzało do reszty. Tryb bestia
1
Yamaloooooooo co on zrobil
0
Dlaczego on nie potrafia grac na Mojice...
1
I nie mozna tak czesciej?
0
Brak mi słów na ten zespół ostatnio.
0
Mallorca rozdaje prezenty a my głupi nie korzystamy. 3 bramki powinni luzno walnac a mamy 1-1...
3
Co za banda przegrywów
2
Frajerstwo. Miec tyle sytuacji na 2-0...
10
Ale wylew xDDDDD
2
Jazda z dziadami. Którymi? Nie wiem :]
3
@Gacek5 Będe rzigoł
0
A co tu takie nastroje jakbysmy 3 mecze wtopili :]
Mimo wszystko ja Flickowi ufam. Zwalnianie co rusz trenerów w niczym nie pomoże. Trzeba dac czas.
2
Komentarz usunięty
2
@Rust_Cohle Kosciół powaźna instytucja xd
0
@Kondziubarca Wiemy Xavi>>>Flick.
0
@D10SLEO Można o mnie różne rzeczy pisac ale nie pomyle pączka z kajzerka bez przesady xd