4

@Nightraider Z drugiej strony wyszedłby black washing xd

@Mario96w moge sie załozyc że ktoras ważna kobieca postac zmieni orientacje :)
Do tego to zmierza. Miec tyle materiału a chca to zniszczyc wciskaniem na siłe czarnoskorych itd

1

@Jakchcesz Zielona strona lubi to xD

1

@lithotripter Jesli nie widzisz tu problemu to nie mamy o czym rozmawiac :)

0

@Mario96w Dlatego nawet nie tkne tego. Wole juz filmy odpalic i podziwiac Alana Rickmana

0

@Kalipso James będzie bohaterem hue hue. Żarcik oczywiscie. Robił paskudne rzeczy podobnie jak Snape ale ostatecznie obaj oddali swoje zycie w szczytnym celu.

James chronił rodzine a Snape Harrego mimo wszystko.

2

@Zoker Haha o tym samym napisalem xD

2

Mam nadzieje że fejk.

Podobno serialowego Severusa ma zagrac czarnoskory... Mam wrażenie,że szykuje sie guwno pokroju Ring of Pała...

1

@michal26 Keepthebeat wrzucił o tym materiał.

Nie ogladam kosza a materiał jako podcast potraktowałem. Mysle ze ci sie spodoba

0

@adamek20151 Nie bluznij

1

@tomek8756 Cóż :]

0

@ranger3120 Czas chyba sobie filmy lub ksiazki przypomniec xd

0

Dźwięki harfy, wiatru szum, wodo wodo zmień się w rum

Serio to było w Harrym Potterze xD?

1

@Cule2013 Napisane tuż przed tragedia xd

5

0

3

Ale trivele ma na powalonym poziomie Lamine. 3 asysty ma po takich zagraniach a to pewnie nie koniec.

Kuzwa drugi Quaresma... Jeszcze gola trivela niech wsadzi ;)

0

Cytujac klasyka "On żyje!"

6

@Technik Już bez przesady.. Piękny gest a że gol paskudny? Co z tego...

0

5

To ciekawe.

Hajto w ktoryms meczu musiał konczyc mecz na bramce. Gola podobnie jak baby nie puscił :)

6



Ale Yamal ugotował xD

@mekston @Encore

1

@PatrychoO Wiem. Tablica mendelejewa ale smaczna za to xD

4

Oddawac Lifta brzoskwiniowego kurła mahen

0

Wisła skisła :/

Pierwszy raz im kibicuje od czasów bodaj shalke i ofc w łeb dostajo...

0

https://www.meczyki.pl/newsy/pilka-nozna/zenujacy-brak-klasy-na-stadionie-polonii-tak-sie-nie-robi-wideo/256690

Brawo Polonia... Niech oni zaoraja ten klub naprawde. Gdzie jest jakis honor lub zwyczajna kultura...

2

@Czerwo64 Ich miejsce jest własnie w 4 lidze

0

@lucas/catalan Jak masz link to kolega pyta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?