0

Co z tym Yamalem raz byl w kadrze a na grafice nima

0

Serio tym razem klub sie postarał. Swietna jest ta maskotka. Chetnie bym siostrze kupił mniejsza wersje.

3

@Kapitan hawk Musze zmienic avatar xD

Pozwól ze skopiuje pomysł

6

@DenzelW765 Ah shit here we go again

3

Mecz o 14 kto to widział kurła jego w te i nazad

0

@zodiak_10 Wiem. Do tego też po częsci nawiazuje.

0

@kanver_ To kwestia subiektywna ale bojkot robic bo serial potraktował ten wątek nalezycie? Przesada.

Dobry serial z dobrym otwartym finałem. Osobiscie bardzo lubie postac Caitlyn.

3

Zabawne jak ludzie maja problem z wątkiem miłosnym w Arcane dwóch dziewczyn.

Przeciez to nie jest robione na siłe a z samego lore było można sie domyslic że między nimi cos jest.

Rozumien jeszcze jak wpycha się takie watki na siłe ale tu o tym mowy nie ma.

@HypeR

0



Co mi yt podrzucił xD

Chłop w 3 sekundy finał Jaka to melodia zrobił ;)

6

https://m.jbzd.com.pl/obr/3910146/tak-bylo

2 geniuszy na obrazku. Jeden niestety nie zyje a szkoda bo mógłby kolejnego Misia nakręcic xd

@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @Luciano99 @Kessie @Deviler @Bocheno1 @Kgorecki2500 @tomek8756

0

@FcPortoFan1999 Odradzam

0

@FcPortoFan1999 Wszystkiego po trochu. Nikt w piłke nie chciał grac

0

@FcPortoFan1999 Wspaniały...

0

@FcPortoFan1999 A ja 90 min i jestem zniesmaczony.

Paraolimpiada w gliwicach.

0

@Hosh Gorzej. Tego nawet @FcPortoFan1999 by nie przetrawił.

1

@budel17 Rywal dobrze zagrał to trzeba oddac ale było to żenujace widowisko

0

B klasa w gliwicach.

Najgorszy mecz sezonu i najgorszy Lech w tym roku. Oczy krwawiły.

0

Oo kitku maskotka Barcy.

Pinkne po prostu pinkne :)

1

Mecz Piasta i Lecha najgorszy w sezonie póki co.

Chamskie faule,brak płynnosci i ogólnie nuda :/

0

Piłkarze piasta to buraki. Masa chamskich fauli.

Lech niestety tez sie dostosował.

Tragiczny mecz

1

@Kgorecki2500 Cracovii sie nie obstawia. Oni sa nieobliczalni

0

@Kinginiesta No to nie jest zespól na puchary to bez dwóch zdan

0



Sytuacja mocno kontrowersyjna. Czy Kallman najpierw faulował? Jesli tak to faul w druga strone i brak czerwa.

0

Ciekawe czy Kallman zostanie w Cracovii.

Szczerze widziałbym go w Lechu,Legii czy rakowie. Marnuje sie tam chłopina.

0

@Dari0G Nie kompromituj sie typie. O lubinie to ja pisze conajmniej 2 lata że ten zespół jest beznadziejny.

Zreszta po co sie ja tobie tłumacze. Koniec tematu.

0

@Dari0G Jak grochem o sciane. Wszyscy wiedza ze Cracovia ma różne oblicza.

Lubin od lat jest tak samo nijaki. Zespół bez ambicji. Nikt by nie tęsknił gdyby spadli z tej ligi. Wiecej frajdy daje oglądanie schnacej farby.

Lubin ma stadion ma akademie niby wszystko by wybic sie ponad bycie przecietnym. Piłkarze nie sa zli a oni sa tak samo nijacy jak byli.

0

@Dari0G Chłopie ty nie rozumiesz lub nie chcesz zrozumiec. Nie bede sie rozpisywał bo to strata czasu.

1

@Dari0G Zwyzywac? Stwierdziłem fakt. To jest zespól beznadziejny.

To,że wykorzystali indolencje Cracovii nic w tym przypadku nie zmieni. Niech oni spadaja z tej ligi. Nikt po nich płakac nie bedzie

1

Kompromitacja Cracovii. 1-1 w 90 minucie

16

Środowa noc, to wódy czas
To jest wódy czaaaaas
100 złotych bierz, jak nie masz to mniej!
Jak więcej to jesteś zamooooożny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?