1

@Kgorecki2500 Słusznie

2

@marcin62 Fajna to konfa taka nie za bystra. Oni chcą rzadzic w tym kraju xD

Ta zaraza byłaby gorsza od PiSu mam takie dziwne wrażenie.

0

Wszystkiego nawzajem :)

0

@draxidox Tak to najgłupszy pomysł na ktory wpadł PiS. Panstwo traci sporo szmalu na wolnych niedzielach.

2

Hmm pyszny karpik wcale nie czuc mułem :]

5

Wspominałem tu killa razy o tragedi na Montsserat gdy erupcja zniszczyła tamtejsza stolice plymouth. Okazuje się że pod wulkanem Soufriere Hills miał miejsce rój trzesien ziemi. Cóż pożyjemy zobaczymy oby to nie była powtórka z erupcji z 1995 roku.

@macio_944 @TheNekro94 @Jakchcesz @AssisMoreira @Kim Kallstrom @Zoker @doc @Lionel_Messi10 @michal26 @barcelonaLM

0

@Kgorecki2500 Proszę cie... Wiesz ile kasy ucieka przez to?

0

@FcPortoFan1999 No to chyba jednak wina stadionu i warunków a nie samej murawy czy ludzi za nia odpowiedzialnych.

0

@FcPortoFan1999 Mogliby ale nie wiem czy to nie jest w pewnym.sensie wada samego obiektu.

1

https://www.facebook.com/100064557079209/posts/pfbid0WudSUgnZb2bvVCpNCsG9DRtEgDMKR97i4jRWyMqirhBA1cZvdSeAo2H65TYzG1Yhl/?app=fbl

Czy to w sumie oznacza ze Lech własnie przejał stadion na własnosc? Ciekawe w sumie. Osobiscie to chyba dobre dla obu stron. Miasto nie musi tego utrzymywac a Lech ma stadion na wyłącznosc.

@FcPortoFan1999 @Hosh

0

@okiemtypera_lucaxx95 Aha xD

Dobra widze że nie zrozumiales i jak sadze nie zrozumiesz.

3

@okiemtypera_lucaxx95 ty rozrózniasz umiejetna gre w obronie od fury szczescia czy nie bardzo?

Kotletiko nie zagrało dobrego meczu w obronie co udowadniaja statystyki.

Ten mecz przegrała Barca tylko ze swojej winy. Nie ma tu grama zasługi Simeone.


Co innego nie dopuscic rywala do sytuacji a co innego wygrac prze fure szczescia. Mecz z cyklu Celtik w LM.

0

Trzeba poukrywac posty z eleven na fb xD

0

@Matt921 A wez szkoda gadac

0

@Hindus Moja dywiza: Nie rób niczego co zostało juz zrobione ;)

0

Apeluje o odrobine litosci wobec nas uzytkowników.

Oby jak najmnkej banów panowie.

Czuje wewnetrzna potrzebe zwyzywania wszystkiego co żyje. Nie pamietam kiedy tak wielka gorycz czułem. Celtik vibe normalnie.

1

Na koniec sezonu Lech bez trofeu i Barca.

Kurła zostanie tylko sie zakopac pod ziemie xD

Za jakie grzechy kurła

Ps jakby tego było mało to jeszcze nałogowy kibic Reprezentacji Polski..

2

@Luciano99 Ostro ale celnie

0

@okiemtypera_lucaxx95 Idziesz po hattrick kompromitacji?

Znasz kontekst sytuacji Guiu? Czy to za wiele dla ciebie by to sprawdzic. Odszedł bo chciał i Barca noe miala tu nic do gadania.

1

Takie wachania formy u Lewego to kwesta zmeczenia czy wiek swoje robi?

Ciężko to racjonalnie wytłumaczyc.

2

Gepetto prosze wystrugac cos z Lewego...

0

Papieska godzina :]

1

@SeWo77 Dzięki za spoiler.

6

@Luciano99 Guwniana sprawa xd

0

@gumaz Własnie ogladam iceberg o eddach a potem o chojraku odpale

0

@gumaz Jeszcze yogiego musze gdzies znalezc co wział ze soba 3 sierotki xd

Tylko nie pamietam czy to było na CN czy boomerangu

0

@gumaz Chce sobie odpalic filmy ze starego CN.

Wielkie kino czy filmy scooby doo :)

0

@Miszak Bystrzak

0

Gdzie mozna obejrzec Ed edd i eddy wielkie kino?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?