0

@Azi Myślę, że tak

0

@Herato kiedy szedł sam na sam na jakimś sparingu i strzelił piętą? Po tym Mancini go od razu ściągnął z boiska z tego co kojarzę.

1

@Herato Balotelli?

2

@ricardo0705 dokładnie ma 388 asyst, czyli brakuje zaledwie 12 asyst :)

2

@jacobFCB Trzymaj się! Życzę dużo siły Tobie i dzieciom. Jeszcze będzie pięknie, trzymam za Was kciuki.

2

@YeastMoss Messi bodajże od 2018 roku strzelił 35 goli z rzutów wolnych, wychodzi średnia 5 goli na rok. Pytanie czy Messi będzie grał jeszcze 2 lata i nadal utrzyma taką średnią wolnych, ciężko to przewidzieć.

1

@YeastMoss Ma 10 rzutów wolnych do Marcelino, może być ciężko, ale znając Messiego jest w stanie to zrobić.

1

@ptrx Na pewno złożony prezentuje się bardzo dobrze, pozdro :)

1

@ptrx O to cena niezła, bo ja widziałem za 2 tysiące i więcej.

1

@ptrx Z ciekawości, ile kosztowała ta przyjemność?

0

@Croocers Ibra nie wygrał ligi mistrzów

1

@Rastafarnianin z "piątki" nie ma spalonego :D

1

@MsBarca Podobno z Como, ale potwierdzenia jeszcze nie było

1

@TR3YWAY Też się skuszę, namówiłeś :D

2

@macio_944 Wyrazy współczucia, trzymaj się.

1

@jacobFCB Był tort i koszulka Barcelony :D

1

@jacobFCB Pasuje, nie ma problemu, zrecenzuje na La Rambli :D szczerze, to chyba nigdy nie piłem :P mam 33 lata, stary pryk już :D

0

@jacobFCB To może jakaś nagroda pocieszenia za to, że byłem najbliżej? :D

1

@Astad Dziękuję

0

Ktoś wie dlaczego na transmisji jest flaga Unii Europejskiej?

1

@jacobFCB 4-2 Raphinha

1

@Lewangoooolsky to już jego 3 asysta

1

Po remisie 2-2 z Bayernem i porażką z Napoli 0-1, Inter przegrał z Bologną 0-1

0

Dwa gole imienia Realu dla Realu, ale Sociedad!!!

0

@karci0 nie ma szans

4

Oyarzabal jest fatalny w tym meczu

1

@Pawlak1992 jeśli to prawda jest co piszesz to musisz zrobić test na ojcostwo z jedną i drugą, bo jest duże prawdopodobieństwo, że dziecko Moniki nie jest Twoje. Jeśli się okaże, że obie są z Tobą w ciąży to musisz wziąć odpowiedzialność, płacić alimenty, a z Izą spróbować żyć, jeżeli faktycznie jest Ci z nią tak dobrze.

0

@Pawlak1992 Jakbyś chciał pogadać to śmiało pisz na priv. Jak tylko będę mógł to spróbuję Ci pomóc, trzymaj się, dobrej nocy i pamiętaj, że zawsze jest wyjście z sytuacji, pozdro!

1

@Mofisz 38 bramek ma w tym sezonie lewy, pozdrawiam :)

2

@Herato od razu mi przyszedł do głowy Caballero :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?