Ramaj77
Dołączył/a: styczeń 2020
Poznań
8 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Mofisz 38 bramek ma w tym sezonie lewy, pozdrawiam :)
2
@Herato od razu mi przyszedł do głowy Caballero :D
2
@Herato Willy Caballero
1
@Filipem jego syn gra w reprezentacji Malty, dostał niedawno obywatelstwo
0
Piękne zwycięstwo, a do tego dali zarobić na kuponie :D
1
@La Pulgaa Tak jest
1
Turpin to jest jakiś agent Realu, masakra co on gwizda
16
Przecież to jest faul Asencio
1
Ten Galan to jest cienki jak siki węża
0
@MateuszDoniec dobrze by było :D
0
Neymar ma już 33 lata, a nie 32 ;)
0
Ale ten Real jest rzadki, a "złoty" Vini dzisiaj gra fatalnie
0
@Danny Gaucho Dzięki :), czyli prawie 100 asyst do Messiego.
0
@Danny Gaucho jak wygląda statystyka asyst z aktywnych piłkarzy? Może ktoś w przyszłości zbliżyć się do Leo?
1
@hefaj6 podbijam i życzę dużo wytrwałości i pomyślności w walce :)
1
@PizzerMan A po swoim meczu jestem i spokojny wieczór dzisiaj, a Ty jak tam? Dużo zdrówka!
0
@Bogan jaki jest kod na -20%?
3
Młodziutki Brazylijczyk Rodrygo - 24lata
1
@NeroTFP1 i ta łapka dzięki, której mogłeś przekupić mecz
0
@ShawnC Martinez już był w kadrze na Alaves
7
@Yiamuiaijahaima nie sędziował meczów Realu, a nie żadnych meczów
0
@Herato Nedved?
0
@PizzerMan Uuu współczuję i tradycyjnie życzę dużo zdrówka
0
@ali3gator tak kontuzja
0
@PizzerMan bardzo dobrze, właśnie skończyłem mecz i wracam do domu, a Ty jak tam?
1
@PizzerMan Uuu to dużo zdrowia życzę
0
@PizzerMan A dziękuję, dobrze. Zaraz kładę się spać, a Tobie? Jak zdrówko, jak się czujesz?
0
@partymaker tak jest
1
@PizzerMan Uuu to życzę dużo zdrówka i oby było lepiej
0
@partymaker lewy w 11 ostatnich meczach 3 gole z gry i 3 gole z karnego